אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עסקת הדולפינריום אושרה, היזמים ישלמו למדינה עוד 41 מיליון שקל

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
בושה וחרפה
עיריית תל אביב חיכתה 30 שנים כשמתחם הדולפינריום עמד ריק ומוזנח. יכלו לחכות עוד עשר שנים להגיע לתום הסכם החכירה שעמד על 50 שנים ולהעיף את החוכר לאלף עזאזל נתנו לו את אחד השטחים היקרים במדינת ישראל בגרושים על חשבון הציבור קומבינת הקומבינות על התחת של תושבי המדינה ותושבי תל אביב ועוד לאשר לבנות מגדל של 18 קומות בקו הראשון לים שיחסום את הנוף והאויר עוד מתחם מוגזם למיליונרים שיבוא להנות מהבריזה של הים פעם בחמש שנים...בושה וחרפה.
אורית | 27.09.19
11.
עוד 250 דירות במרכז תל אביב
אם מוסיפים את זה לגינדי TLV, למתחם שנבנה בימים אלה במקום רשות השידור, לבנייני הענק שיבנו בכיכר המדינה, ולעוד פרויקטים קטנים שכונת מרכז העיר שבנויה בדרך כלל מבניינים נמוכים עם מעט דירות הולכת להכפיל את אוכלוסייתה, וכל זה בתקופה שהתשואה על שכר דירה בת"א נשחקת ומשקיעים מממשים, בנוסף הרכבת שתגיע תבטל את ההצדקה לשלם מחירים כל כך גבוהים. בקיצור- סבלנות, המציאות משתנה לנגד עיננו.
לי | 24.09.19
2.
מישהו בדק את חשבונות הבנק של חולדאי ?
העירייה מעניקה מתנה בשווי מאות מליוני שקלים למשקיע גרמני. בלי הליך ראוי, בלי שמאות ראויה, בלי שום היגיון או סיבה. יחידת קרקע מדהימה בשווי של יותר ממיליארד שקל מוענק כנגד יחידת קרקע חכורה, שתקופת החכירה מתקרבת לסיומה, ללא כל אפשרות שימוש או בנייה. השחיתות בעיריית תל אביב פשוט מדהימה כל פעם מחדש.
רועי | 23.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת