אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדי סלקום הפסיקו את עבודתם: "אנחנו ערוכים למלחמה על הבית"

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
הכשילון הוא שלך אדוני המנכל ! גם כישלון בהובלת החברה ובנוסף גזל חמור של לקוחות
מדיניות של לקחת כסף מכל לקוח , עוד ועוד .. להמציא חיובים ועוד . להחסיר מוציאים את המיץ . החברה מס 1 בעושק ! רק בגלל החברה שלכם יצאה הרפורמה של כחלון . עשקתם אישה זקנה !!! חויביום ועוד ועוד . ג ז ל נ י ם !!
משה זוכמיק  | 25.09.19
23.
הגיע הזמן-חברות הסלולר תבינו-אנחנו כבר לא פראיירים
נגמרו הזמנים שעשקתם וגנבתם את הלקוחות.. והכנסתם מיליונים לכיס שלכם... כל מנוי עלה לפחות 150/200 שקל .. משפחה(4 / 5נפשות) יכלה לקבל חשבון 1000 שקל בחודש.. הם צריכים להבין ולעכל את זה.. שהמנויים לא פראיירים כבר ולא נשלם יותר מאות שקלים בחודש.. ואם הם לא יבינו את זה מהר,הם יסגרו מהר והחברות הקטנות והחדשות-השפויות ישרדו.. וכנראה שהמגיבים פה שכחו כמה הם שילמו בחודש על חשבון סלולר..
מישו | 25.09.19
22.
למספר 15
אתה מבין מה משמעות המילה התייעלות? אסביר לך בקצרה בכדי שהמח הקטן שלך יבין, בעלי הבית רוצים למקסם רווחים על גבם של העובדים לאחר שביצעו השקעות מסוכנות ולא מחושבות בזמן שאנחנו העובדים נותנים את כל מה שיש לנו לתת לחברה בכדי לחזור הבייתה עם משכורת שלא מצדיקה את העבודה. הבנת?
אבי כהן | 24.09.19
18.
פיטורים בסלקום
כדאי לועד ולהסתדרות להרגע אחרת גורלם יהיה כמו עובדי עירית קרית גת שפוטרו בהליך קצר בן יום אחד בתנאים לפי החוק ולא יותר העובדים אשמים בכך שהתאגדו במסגרת העבודה בהסתדרות וסחטו מההנהלה בלי סוף כספים ותנאים זה דרדר את סלקום למצב קשה והכי עכשיו באים הפיטורים שהם הרבה יותר מאסיביים ממה שפורסם
ג'ורג' קליין | 24.09.19
14.
עצוב אבל השוק לא יחזור למה שהוא היה והחברות האלה לא צריכות אלפי עובדים
ברור שמחירי הסלולר צריכים לעלות אבל לא באופן משמעותי ולא באופן כזה שחברה כמו סלקום תוכל להחזיק אלפי עובדים. אין לזה יותר הצדקה, אלו שומנים ששמורים לחברות בגילגולן הישן ולשמחתנו אלו ימים שלא ישובו. אין שום הצדקה להעלות מחירים כדי לתמוך במנגנון מנופח.
מ | 24.09.19
13.
העובדים נהיו גם הבעלים והמנהלים של החברה?!?!
אני לא ממש מצליח להבין.. איך זה יכול להיות שבמדינה מתוקנת (כביכול) עובדים ויושב ראש וועד מחליטים פשוט להפסיק פעילות בחברה.. ובנוסף להצהיר שלא מוכנים לקבל פיטורים כצעד התייעלות?? אני חושב שהשתגענו.. הם בסה"כ עובדים.. אפשר לדון בזה ואפשר לנסות למצוא פתרונות כדי לגשר על המצב אבל בשום פנים לא יכולים להתנהל כאחרוני העבריינים.. בשביל מה יש הנהלה לחברות אם הם לא יכולים לקבל שום החלטה???
לא מאמין | 24.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת