אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ריבלין העניק לנתניהו את המנדט להרכבת הממשלה; מה יקרה כעת?

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
התקופה של אריק שרון היתה בעייתית פי כמה מתקופתו של ברק (=וודאי שמבחינת הימין)
ברק התחייב לפני הבחירות להוציא את צה"ל מלבנון תוך שנה ועמד בכך (=על ההשלכות ודרך הבצוע יש הרבה פרשנויות). ברק לא הגיע להסכמה עם ערפאת, מה שיצר כלפיו כעס בשמאל. עלייתו של שרון להר הבית ב-99 היא שהציתה את אינתיפאדה2 , שבה תחת שלטון שרון והליכוד נרצחו מעל 1000 יהודים.
תשובה ל-25 דקוטה | 27.09.19
26.
לגייס קבוצת אישים בעלי אייכות ואמינות מוכחים, ולא פוליטיים...לנהל המדינה
אי אפשר להשאיר אדם במצבו של BB על כס השלטון, כשכל יום שעובר הכאוס עובר מהממשלה לזרועות הממשל ולמטה. חייבים לכן לגייס אישים שיש להם יוקרה של אייכות ואמינות (=ואין להם שאיפות או אופק פוליטי). לדוגמא: גיורא רום, לנגוצקי, יעקב עמידרור , עמוס גלעד...אנשים שידועים באמינותם ובממלכתיות שלהם. הוועדה הקרואה הזאת תמונה לשנה, ובמקרה הצורך לשנתיים.
להקים ועדה קרואה | 27.09.19
22.
תשובה ל 10 ששולח את כל עובדי עכו"מ לבנות מדינה במקום אחר
מסטר K, לאור כתיב לקוי כנראה שאתה אחד מאלו שלא למדו לימודי ליבה ואולי גם לא שרתו בצבא. אבל לגופו של עניין... נניח שכל החילונים והערבים יעופו מהארץ, יש לך מי שיגן על הנשארים? או שלא צריך צבא, והשם ישמור עליכם בזכות התפילות. הדתיים הרי לא הולכים לצבא!!! ושאלה תמוהה.... מישהו נתן לך בעלות על אלוהים? רק דרכך היא הנכונה והצודקת? ונניח שכל החילונים ישלחו אותכם להקים מדינה במקום אחר.... תקרא לזה אנטישמיות? אל תשכח שכאיש עכו"מ אני עדיין שמי. ומי יפרנס אותכם? אתה סומך על אלוהים שישלח "מן" כל השנה?
אבי | 26.09.19
15.
אם BB יצליח למשוך לבחירות נוספות במרץ 2020, הוא כבר יחלץ עצמו
ברור שכל יום שעובר על BB על כיסא ראש הממשלה, רק עוזר לו למצוא עוד דרך כדי להיחלץ מהצרות המשפטיות שלו. משום מה , האמונה שהוא "בעל הניסיון המדיני הגדול" (=שאין להנחה הזאת אף הוכחה בשטח)...תפסה ו"הפכה לעובדה". BB איבד מזמן את אמינותו, וכעת גם את תג "הקוסם" שהודבק לו , בעזרת שטיפת מוח בלתי פוסקת.
BB ממזר חסר כבוד | 26.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת