אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הטעות הכי גדולה של מועמדים בראיון עבודה

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
ברגע שמפנים למכוני בדיקה אני מוותר
לא בא לי לשרוף יום שלם על סימולציות מצוצות של ילדות שסיימו תואר ומשחקות אותן פסיכולוגיות, או מבדקים מול מחשב להתיש אותך מבוקר עד ערב כדי לבדוק כמה באמת אתה עומד בזה ונשאר חד, פעם אחת בחיי זה הספיק מאז מוותר, המבדקים האלו נועדו רק להעשיר את המכונים
שי | 28.09.19
33.
תצאו מהשבלונות
טעות הכי גדולה של מרואיין הינה לראיין את המראיין ולקבוע דרישות עוד בטרם הוחלט אם מתקדמים לשלב הבא. הבעיה של המראיינים הינה עבודה לפי שבלונה של חיפוש מועמד. חובה על המראיין לדעת לקרוא בין השורות ואם אין לו.לה את היכולת אזיי מפספים את המועמדים הטובים ביותר.
צופה מהצד | 28.09.19
29.
(תגובה 3) לאישה יותר קל להתקבל
הרבה חברות היום מעדיפות נשים בתור אפליה מתקנת. וזה דבר מצויין תסתכלי נניח על המעסיקים הגדולים בשוק ההיי-טק, אינטל, מיקרוסופט וכו' אחוזי הנשים/מהנדסות שם גבוה בהרבה מאחוזי הנשים באוניברסיטה במקצועות הנדסיים. יש להם מדיניות מכוונת של אפליה מתקנת לנשים, לכן סיכוייה של אשה.להתקבל - גבוה יותר. כל הכבוד
ריאלי | 27.09.19
28.
תגידו רק מה שהם רוצים לשמוע וזהו
"בבסיסה, פגישה לריאיון היא חוזה בין המועמד לחברה, ומי שלא עומד כבר בחוזה הראשוני הזה, במיוחד כשהוא אמור לנסות להרשים, מעביר את הרושם שהוא לא יצליח לעמוד באף חוזה אחר שאפקיד בידיו" לא כי כשהמעביק מביא אותך לראיון עבודה הוא לא מייבש אותך חצי שעה
שי***נו | 27.09.19
26.
מצטער אבל רוב השאלות לא רלוונטיות בראיון ..
כמו "מה החסרון שלך" , מה אתם מצפים שהמרואיין יענה? או מה חושבים עליך בעבודה הקודמת , נו באמת !!! קחו את הטלפון שלהם ותתקשרו לעבודה הקודמת ותשאלו , מה אתם מצפים שהמרואיין יגיד??? ואותם אלה שמחייבים.... חובה חובה חובה ל-תעודת בגרות .... אני מוכן להתערב איתכם שאף אחד ....אבל אף אחד !!!!!!!!!!!! לא יפתור אפילו שאלה אחת מהמבחני בגרות אחרי שסיים את הבית ספר, אז? מה אתם שווים אתם המראיינים ???
אני | 27.09.19
21.
איחרתי בשעה, לכלכתי על הבוס הקודם וסרבתי למבחן בית ועדיין התקבלתי במשכורת פצצתית עם עבודה מהבית
הטעות הוא להיות תלוי במגייסים, מנהלים קודמים, אנשי HR ושאר מיני נודניקים... שמור על מקצועיות גבוה, ידע טכנולוגי מתעדכן, הצג פרויקטים אישיים וקוד מורכב שכתבת, תחזק איזה בלוג, ערוץ יוטיוב או כמה מאמרים במדיום, שמור על רמה מקצועית ובן אישית גבוה ולא תהיה לך שום בעיה למצא עבודה.
המובטל | 27.09.19
14.
לא מדויק
אין שום דבר פסול בלהגיד "לא הסתדרתי עם הבוס הקודם". תתפלאו, אבל גם "בוס" הוא בן אדם וטבעי שבני אדם לא מסתדרים ונפרדים. אז התשובה "לא הסתדרתי עם הבוס" היא כנה ואמיתית וכל עוד הדברים נאמרים בצורה מכובדת ומכבדת אין שום בעיה עם זה. מי מאיתנו לא נתקל באדם מגעיל שהוא במקרה גם ה"בוס"? בקיצור - לא לפחד לומר את האמת כל עוד היא נאמרת יפה
משאבי אנוש | 27.09.19
13.
ויטמין P מתוצרת אירופאית.
הטעות הגדולה והראשונה היא שנולדת למדינה הלא נכונה ולתפוצה הלא נכונה. מזרחי חייב להיות 120% טוב כדי להתקבל לעבודה לעומתו לאשכנזי מספיק רק 75%. הסטראוטיפ המקובל הוא שסויסה אמור לעבוד בניקיון ואיצקוביץ אמור לעבוד בהיי-טק אפילו אם סויסה בוגר הטכניון במדעי המחשב בהצטיינות ואיצקוביץ עבר קורס מחשבים של חצי שנה.
עובד | 27.09.19
8.
לא מבין למה אסור להגיד את האמת, לפעמים באמת עוזבים מקום עבודה בגלל בוס אידיוט
שקשה אפשר להסתדר איתו. למה המראיין מצפה מהמרואיין לקחת על עצמו באופן אוטומטי את האחריות לעזיבת מקום העבודה הקודם גם כשזו לא הייתה אשמתו? זו סיבה להכשיל מרואיין בראיון עבודה? איזה חוסר היגיון.
סליחה אבל זה פשוט אבסורד | 27.09.19
7.
מראיין ומרואיין
כמראיין אני מצפה מהמועמד להגיע בזמן כמובן ולא פחות מזה להגיע מוכן ולהוכיח שהוא מכיר, יודע, מתעניין בתחום. כשמגיע אליי מועמד ללא רקע קודם אין לי שום בעייה אם אני מזהה פוטנציאל אבל אם הוא לא טרח ללמוד קודם מספר מושגי יסוד לגבי התחום המדובר...אז חבל על הזמן.
רון | 27.09.19
5.
הטעות הכי גדולה זה להיות שכיר
אני מוכן לעבוד קשה, אני מוכן לעבוד 24/7, אני מוכן להתמודד עם כל הרשויות והאתגרים בדרך, אני מוכן להכל רק בשביל לא להיות שכיר. העולם מתחלק לשתי קבוצות, יש זאבים ויש כבשים. לכבשים אין בעיה להיות עבדים שכירים, זרוק להם כמה גרושים ותן להם ללכת במעגלים הלוך ושוב מ8 עד 4 ומבחינתם זה השיא. ואנשים שנולדו בתור זאבים לא מסוגלים לקבל הוראות מאחרים, אי אפשר לקנות אותם עם מאזדה 3 מליסינג וכרטיס תן ביס, ופחיות בירה במשרד מעוצב על חשבון החברה לא עושות עליהם רושם בגלל שאלה אנשים שנולדו להיות עצמאים בלי בוס על הראש.
שלומי | 27.09.19
2.
פסיכולוגיה בגרוש
מכיר הרבה עובדים לא מיומנים/לא מתאימים שהתקבלו לעבודה בזכות קשרים אינטרסים של המנהלים וכדומה, אין קשר ישיר בין הכתבה לבין המציאות,תעשו מה שנוח לכם,מדינת אדם מילוא קרסה כבר מזמן, ראו ערך חברת התרופות טבע(שאדם מילוא גייסה עבורה מאות עובדים ומנהלים שגרמו לקריסתה),לתפארת הישראבלוף!
לא פרייאר,אשדוד | 27.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת