אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נחתתם בשלום? שימו לב: המדריך המלא לירידה מן המטוס

66 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

57.
יש לי פתרון יצירתי לנושא לישראלים
חברות התעופה יכולות לשדר בהדרגה על המסכים בגב המושב קוד הנחה/זיכוי משמעותי, כך שאנשים ירצו לשבת ולרשום אותם קודם, וכך ניתן לווסת את כמות האנשים שתתקדם לקדמת המטוס. כל דקה נגיד, יוצגו לכל עשר שורות, קוד ארוך וייחודי (כדי להקשות על העתקות), כאשר בינתיים במסכים שעוד לא הוצג עליהם הקוד יהיו כתובים פרטי המבצע/החזר "אנא המתינו במושבכם כדי לקבל קוד הנחה/זיכוי בסה"כ ____ אותו תוכלו להזין באפליקציה/אתר שלנו"
יוני | 29.09.19
42.
כתבה חשובה.
תודה. כי כשחוזרים הביתה - שוכחים את כל הנימוסים שראו בחו"ל וזה מזכיר לנו שחזרנו לישראל. למי שמתרעמים על הכתבה- הגיע הזמן שהישראלים יתחילו להתנהג לפי כללי הנימוס האירופי,ולפי הכללים היהודיים -דרך ארץ קדמה לתורה, מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך, ואהבת לרעך כמוך , הווה מקבל כל אדם בסבר פנים יפות וכו' וכו'.
מחנך | 28.09.19
38.
הכתבה לא באה ללמד
יש כאלו שציפו ללמוד פה.בטח חשבו שילמדו אותם איך לדחוף ולהגיד ראשונים,למי צריך לשלם שוחד,ומי שווה יותר מי פחות.אבל הכתבה באה להזכיר לעם ישראל שהוא לא בבית,ועם כל הכבוד לחיים המוסלמים והנהדרים שלנו פה עם מנהיגינו הדסים,יש עולם ומלואו בחוץ שנוהג אחרת.
אני | 28.09.19
19.
ובחיים לא קרה שלא יצאתי בכיף אחרון. גם בטיסות המש
אם הזמנים שמתוכננים נורמליים , ז"א לא פחות משעה וחצי לטיסת המשך אין מה למהר ואם תכננת טיסת המשך כמו שצריך של אותה חברה אז המטוס יחכה לך. כייך לשבת , לראות את הלחוצים הכרוניים ולצאת בנונשלנטיות תמיד תמיד אחרון תנסו ותבינו כמה שזה נכון ת מ י ד
ג'ק | 28.09.19
6.
שמדינת ישראל תנחת בשלום
די לבביזם. ליכוד של היום זה פייק ליכוד. עומד בראש הליכוד ארדואן ביבי, רק דבר אחד מעניין את ארדואן ביבי וזה הוא עצמו. היכן הליכודניקים של ז'בוטינסקי? היכן הערכים של בגין? היכן היושרה? היכן האחדות לאחד את העם? כל זה לא קיים אצל ביבי ארדואן!!
דון קישוט | 28.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת