אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ייתכן שנתניהו יחזיר את המנדט לנשיא בערב החג

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
קצת אמת
כחול לבן פוסלים את ביבי , כחול לבן פוסלים את החרדים, כחול לבן פוסלים את המשיחיים סמוטריץ ופרץ, הליכוד לא פוסל את החרדים הליכוד לא פוסל את הציונות הדתית הליכוד לא פוסל את כחול לבן הליכוד לא פוסל את העבודה והליכוד לא פוסל את מרץ, עמיר פרץ פוסל את ביבי, מרץ פוסלים את ביבי ואת הציונות הדתית. ליברמן פוסל את כולם ? עכשיו השאלה מי מונע אחדות?
ליאור ש | 29.09.19
22.
ההסתייעות בחרדים היא כמו הסתייעות בערבים. להפך, הם מזיקים יותר
חץ מזה ש - לוקחים הרבה כסף. לא עובדים. חונקים את הנשמה. פוגעים בגיור שיכול להביא עוד הרבה ישראלים. מפריעים ליהדות ארה"ב. העיקר הוא כפיית השבת - שבגללה אין במדינה תחבורה ציבורית שנוונה (בעיקר רכבות). כיט כולם רוצים להתנייד בשבת ובחג. 1 נזק כלכלי עתק של היעדר תשתיות. 2 אחד מהנזקים העקיפים הוא בעיית הדיור (כי חייב להידבר לתל אביב). 3 פגישה בישראל השניה והשלישית הרחוקי מתל אביב. 4 חוזר יעילות המשק. ויש עוד הרבה. תכל'ס ? עסקונת החרדים הזיקה למדינה יותר מהחמאס.
גידי | 29.09.19
20.
את ביבי לא מעניינת המדינה בזמן של דחיפות
לך הביתה ביבי, לא רוצים לראותך בכלא אך אתה יודע לצאת לחופשי מאישומיך. רוב במדינה רוצים מנהיגות שונה, לא מסיתה ומבקרת שתעניק לנו סוף סוף בטחון כלכלי ובטחוני...2 ערוצים שהרסת. רוצים לחיות בשלום עם אחינו השמאלנים, יחסים שהבאת לשנאה תהומית וכמעט למלחמת אחים. די לך כבר הביתה שנה טובה לך ושיהיה לך רק טוב אבל לא מנהיגינו יותר. די
נתנאל | 29.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת