אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קרן CVC קונה 25% מאיירון סורס ב-450 מיליון דולר

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
ל 8 הקנאי
שמע לא יודעת מאיפה הפלצת את השטות שאתה אומר, יש מפתחי משחקים בעולם שלא רוצים להשתמש ב IAP כדי לאנוס את השחקן ומעדיפים שיצפה בפרסומות על מנת לקבל קצת TOKENS במשחק, יש מיליוני שחקנים בפיליפינים ובמדינות מתפתחות שאין להם כסף ל IAP ובכל זאת רוצים לשחק במשחקים בחינם, שלא עולים כסף או משתמשים ב IAP, וכפי שאתה יודע - לפתח משחק עולה כסף. אז פרסומות כמו אלו שאתה רואה בכלכליסט, בערוץ 2 או בעיתון זה מה שמחזיק את העסקים האלו בחיים ומאפשר להם לספק משחק חינמי. מי אתה בכלל פלצן שתטען שתעשיית ה ADTECH אפורה? אתה דגנרט כמו הרבה ישראלים שיושבים בול על המשבצת שלך, קנאים ושטופי מוח.
שירן | 02.10.19
13.
ל - 4
להבדיל מwe work גם הם עושים כסף מהונאה של יוזרים ותעשיית אדטק שהיא אפורה על גבול השחורה. לפחות לוויוורק יש מוצר אמיתי שחברות ענק כמו אמאזון, מייקורסופט וכו מעונייניות בו. אתה מקבל מה שאתה משלם עליו ולא מתקינים לך תוכנות מפקופקות על המחשב במטרה לאסוף עליך מידע בחשיכה כמו שחברות כמו איירון סורס וכל התעשיה הזו עושות. וויוורק מפתחים טכנולוגיה אמיתית ושואפים לשלוט בתחום שהוא חוקי, לגיטימי ונקי. אפשר להתוווכח על סגנונו של אדם ועל קצב הגדילה או הערכת שווי, אבל מה שבטוח אי אפשר להגיד על וויוורק שהם לא יודעים מה הם עושים או שהם מייצרים מוצר זדוני...
במקרה בחרת בשם רון? | 02.10.19
10.
ל WEWORK מתגובה 3
כמה רוע וקנאה מיותרים, כמה קל לכתובת מילים רעות ולהסתתר מאחורי המקלדת. מקווה שאין לך ילדים, כי דוגמה אישית אתה ממש לא יכול לתת לאף אדם! וכשאתה מדבר על תומר, של נעליך! האיש הכי מחובר לקרקע, איש ישר והגון שהמילים המכוערות שלך עליו ממנו והלאה. שנה טובה, חג שמח וגמר חתימה טובה.
רק אני | 02.10.19
8.
עוד חברה ישראלית קמצנית?
שווי החברה בין 1.5 ל2 מילארד דולר. שווי האופציות של כלל העובדים 25 מיליון דולר. זה אומר 1.2 עד 1.7 אחוז מערך החברה. וזה כמעט מבלי שהיו דילולים כיוון שהיה רק סבב השקעה אחד. בהייטק האמריקאי זה חלק מהותי מהתגמול. זה משקף בממוצע כ100 אלף שח שווי מניות לעובד ממוצע. זה אמנם לא רע אבל קצת זניח ביחס למשכורת שבארבע שנים תסתכם במעל 1.6 מליון (בהנחת שכר של 35)
חיימון | 02.10.19
2.
ואתם חשבת שאדם נוימן שקרן ?
תומר בר זאב כל שניה ממציא סיפור חדש . לא נחתם , לא יחתם . " סירבתי למליארד דולר " חחחח . כמה דברים ניסו לזרוע פה תומר , ארנון , תמיר ושאר הגמדים של שלגיה . הנפקה באמצע 2020 ? מה מנפיקים בדיוק ? כל הכבוד לחברה האלה . גם לחצו יד עם גוגל וגונבים לאנשים מחשבים בהסכמה ( כל הכבוד לאיתי ) וגם מספרים שהם שולטים ב 60% מפרסום בשוק המשחקים . איפה גוגל ופיסבוק ? אבל בסוף עשו בית ספר לכולם את הכסף הם כבר לקחו הביתה .
WEWORK | 02.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת