אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צוקרברג: הניסיון לפרק את פייסבוק "איום קיומי"

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
אפל Health יידע לאילו מזונות אתה לא אוהב ואוהב באפל Health ותמכור את המידע למסעדות כמו מקדנולדס׳
בשוק של טריליון $ לשנה למשל לא אוהב שמן מטוגן או בצל והחברות יבנו אפלקציות לעובדים וזה חוסך 66% מהזמן אתה פשוט יכול לומר שאתה רוצה מק רויאל. והמידע הזה שווה טריליון $ בשנה טים. גם למסעדות ומסעדות יוקרה ולא רק לאוכל מהיר וכל העובדים ישתמשו באיייפון במסעדות וזה מתאים גם למלונות וAirB&B והזמנות מזון באינטרנט. קדימה לעבודה בשוק של טריליונים בשנה לאפל מאפל Health. למסעדות, מלונות, הזמנות באינטרנט AirB&B ואפילו טיסות למשל אם אתה אוכל כשר ויכינו לך מראש מזון כשר לטיסה ואפילו ברכון. או במלון בעטיפה סגורה מקייטרינג ישראלי בחו״ל. קדימה לעבוד. בשוק ענק לאפל טים.
מנכ״ל אפל | 02.10.19
10.
פלטפורמה לשנאה, הסתה ופייק ניוז...........................
למי שלא יודע, פייסבוק התעלמה מהוראה של השופט מלצר להסיר תכנית שאסורים על פי חוק הבחירות ולמחוק תעמולה אסורה. בנוסף, מאכר מטעמה של פייסבוק, בכירה בלשכת ראש הממשלה, פעלה לביטול החוק נגד הסתה בפייסבוק ולכן אין חקיקה שמונעת מהם להפיץ תוכן של הסתה לטרור אפילו.
פייסבוק הוא האיום הקיומי | 02.10.19
4.
צריך לאסור על רשתות חברתיות וגם לאסור על חברות פורנו לחזור ל-1993 לפני ICQ.
ואם לפרק ולאסור את פייסבוק אז גם את שאר הרשתות החברתיות. היא הומואית היא לא תעשה את זה בחיים. היא סתם רוצה לפעול נגד חברה יהודית גנו שעשו לWeWork וUber. היא סתם אנטישמית שונאת יהודים. שרוצה לפעול נגד ישראל. אפילו טראמפ הבטיח הוצאה להורג לסוחרי סמים ולא עמד בזה. הבטחות רבות לפוליטיקאים האנטישמיים.
מנכ״ל אפל | 01.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת