אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מספר מבחני הנהיגה לרישיון לרכב פרטי הוכפל תוך שנה

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
על מי הם עובדים???
איך יש עליה דרמטית במספר הטסטים? האם קבוצת הגיל הניגש לטסט הכפילה את עצמה? נראה שהתשובה בהכשלת תלמידים מסיבית . הגוף הפרטי מעוניין בעבודה לכן הכשלת הנבחנים משחקת לטובתו. התלמיד משלם אגרה על כל מבחן, נכון? למה לא מפרסמים אחוזי מעבר במבחנים המעשיים לפי מספר המבחן והאזור בו בוצע? המבחנים מוסרטים אך לא ניתן לצפות בהם. למה? אפשר להגיש ערעור אך רק התלמיד יכול לצפות בסרט וזה מעכב את המבחן הבא. הרפורמה היא כישלון.
ציפי | 02.10.19
9.
כתבה גרועה
כתבה גרועה שמבלבלת בין מספר נבחנים למספר טסטים. זה שמספר מבחני הנהיגה המעשיים לרישיונות על רכב פרטי כמעט והוכפל, לא בהכרח מעיד על זינוק במספר הנבחנים לקבלת רישיון כפי שבטעות מסיק הכתב. אם היה מכין שיעורי בית קצת יותר טוב, היה מגלה שמספר הטסטים הממוצע שנבחן עובר עד לקבלת רישיון עלתה בצורה דרסטית. אם פעם נבחנים עברו לרוב בטסט ראשון, שני או שלישי, היום (לאחר הרפורמה) שכיח לשמוע על טסט חמישי, שישי ושביעי. למה ומדוע? כמו כן, אם כמות הטסטים עולה בממוצע לנבחן, האם ההוצאה לקבלת רישיון ירדה? עלתה?
אפרת | 02.10.19
8.
בוחנים ללא ניסיון
בוחנת הכשילה אותי בדבר שמותר על פי החוק אבל היא לא ידעה בנוסף היא בלמה אותי לפני שביצעתי פנייה שמאלה בטענה שאני יכול לפגוע ברכב שנמצא שם... הסיבה האמיתית הייתה שהבוחנת הייתה נמוכה ולכן שדה הראייה שלה היה קצר לא ערערתי כי העדפתי לחכות שבועיים לטסט הבא
אברהם | 02.10.19
4.
מנגנון חדש ומושחת
במשך עשרות שנים הממוצע טסט עמד על 2. פתאום בשנה וחצי האחרונות הסטטיסטיקה קפצה ל 4-5. הרמה של התלמידים לא השתנתה. השיטה השתנתה והסיבה היא חזירות כלכלית. מכשילים בכוונה תלמידים שאמורים לעבור. הפרטה איומה ההורים חייבים למחות ולהפגין.
מורה לנהיגה ותיק | 02.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת