אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עיריית ת"א טורקת את הדלת לשוכרים

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
החולדה הזו הרס את העיר. תאב בצע מתעלל
בנו התושבים רק מוצץ כסף ולא נותן תמורה נאותה האיש מבריח את הצעירים רוצה רק מהעיר ולא נותן לחיות החלאה .הצרפתים עם המליונים שהשלישו את מחירי הדיור והעשירים. במגדלים ישארו. אבל האיכות החיים. כמו עולם שלישי כבישים ,ניקיון. אחת מהערים הכי מטונפות ב ע ו ל ם. למה. קבלני משנה שמעסיקים עובדים זרים שמתחבאים ומדברים בטלפול וה" מנהלים" באים רק לאסוף אותם בלי לפקח . תגיד חולדה. אתה אמור לעזור לנו להקל עלינו ולא להתעלל בנו איל הפקחים של חנייה דופקים קופות. תתפטר כבר. תרפה תעזוב את האצבעות מהכיסא.
ר.מ | 05.10.19
7.
תל אביב הפכה לעיר שנמאס לגור בה
נראה שהעירייה התירה כל רסן בשם הרצון להוביל. חוץ מהבליינים חיים פה אנשים עם משפחות שהופכים את העיר הזאת למה שהיא. אבל הורים שמסתובבים בעיר עם ילדים פוחדים מהקורקינטים שטסים על המדרכה. בעלי משפחה מחזיקים רכב כדי לנהל את אורח החיים המשפחתי ומצוקת החניה עולה בגלל ביטול ההסדר השקט שהיה בלילות. אז מחלחלת המחשבה האם מחירי הדיור שווים את כל זה? כי חינוך טוב ואוכלוסיות טובות יש גם בערים אחרות במרכז. התחזית שלי שאנשים כמוני יעזבו את העיר ומי שיישאר בה זה צעירים שגרים ועובדים בתל אביב והמשפחות יעזבו.
ארז | 04.10.19
5.
תגידו ''כן'' ל AirBNB ו ''לא'' לבתי מלון יקרים
AirBNB היא האופציה המועדפת לתיירים כל עוד בתי מלון גובים מחירים מהגבוהים בעולם. אין שום סיבה והצדקה הגיונית למנוע מבעלי דירות להשכיר אותן לימים בודדים. זה מצויין לתיירות ולעיר. נכון שזה לא מתאים לבעלי מלונות, אז שיורידו מחירים.
אזרח שאכפת לו | 04.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת