אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היעד של נתניהו: סיום השימוע על כס ראש ממשלה

124 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

124.
ממשלה עכשיו
מנהיגי כחול לבן, הרשימה המאוחדת וישראל ביתנו. ברור לכל בר דעת שקימת אי הסכמה תהומית בין ביבי לבין כחול לבן. ברור לעין כל – הם לא יקימו ממשלה משותפת. כל המגעים בינם חסרי כל סיכוי. האלטרנטיבה היחידה לבחירות היא ממשלת מיעוט המתבססת על כחול לבן ובתמיכתם מבחוץ של המאוחדת וישראל ביתנו. ישראל ביתנו, על פי תפיסתם והתחייבותם לבוחריהם, לא מוכנים להיות בממשלה עם המאוחדת. המאוחדת, על פי תפיסתם והתחייבותם לבוחריהם, לא רוצים להיות חלק מהממשלה. שתי העמדות האלו יכולות להתיישב עם ממשלת מיעוט לתקופת ביניים שבהמשכה יצורפו הליכוד ומפלגות אחרות לממשלה שתהפוך לממשלה רחבה והמאוחדת תישאר מפלגת אופוזיציה ראשית. זו הדרך היחידה להקמת ממשלה חדשה תוך הצמדות לעמדות העקרוניות של שלושת המפלגות. דחיית ההחלטה ומעבר "לפרק הזמן של הכנסת" יוצר אשליה שלחץ הנסיבות יוליד פתרון. זו אשליה מסוכנת. אנו נגרר לחוסר יציבות שלטונית שתוצאותיה עלולות להיות הרסניות ממש. אני ממש מתחנן אליכם - תוציאו אותנו מהמצב הנוכחי ע"י הקמת ממשלת מיעוט שתהווה מסדרון לממשלה רחבה יותר ואולי אפילו ממשלת אחדות. אברהמי קול.
אברהמי קול | 02.11.19
122.
כמו שזה נראה...
1. כמו שזה נראה - בנימין נתניהו לא יראה בית-משפט מבפנים. 2. מה שהיה הוא שיהיה - הסיאוב והשחיתות יימשכו ויהיו מנת חלקנו גם ב"קדנציה" הבאה. 3. האתנן המשולם לחרדים יגדל למימדים כאלה שאזרחי ישראל החילוניים יעבדו עד הגיעם לגיל 80 , כדי לממן את החרדים שלא עבדו יום אחד בחיים. (רישמו לפניכם!).
האזרח המודאג! | 05.10.19
119.
נתניהו. הפסדת שתי מערכות בחירות ברציפות. עוף כבר, לוזר חשוד!
נתניהו. הפסדת שתי מערכות בחירות ברציפות. עוף כבר, לוזר חשוד! הליכוד בראשות נתניהו קיבל פחות מנדטים מכחול לבן של גנץ, נקודה. אין דבר כזה "מפלגת הבלוק", אז הפסדת נתניהו, עוף לשימוע, לוזר עלוב!
נתניהו. הפסדת שתי מערכות בחירות ברציפות. עוף כבר, לוזר חשוד! | 03.10.19
117.
ההסבר המלא : נתניהו דוהר לבחירות שלישיות כדי להישאר עדיין על כס הממשלה אם וכאשר
היועמ"ש יכריז -לאחר שימוע כו הוא מגיש נכדו כתבי אישום . בתור ראש ממשלה הוא יעמוד מול 3 שופטים ולא אחד בנוסף לזה יוכל בכלל בתפקיד ראש ממשלה לסדר לעצמו חסינות . לכן הקדים אתבחירות מועד א' לאפריל כדי שיהיה ראש ממשלה לפני מועד השימוע לכן דחה כל הזמן את מועדי השימוע. לכן לא החזיר את המנדט כדי להיות עדיין ראש-ממשלה אומנם ממשך מעבר אבל עדיין ראש ממשלה. וגם כדי שיוכל להחליף מבקר מדינה לכזה שיאשר לו הלוואת מימון חברים לעורכי -דין. נתניהו אחוז אמוק מפחד בית הכלא ונאחז בקרנות המזבח ומבחינתו שתלך ישראל לעזאזל - הוא כבר בזבז לנו 3 מיליאד שקל על בחירות נוספות - מבחינתו- " כל המדינה על הערי"
ירון | 03.10.19
110.
מחפש עבודה דחוף, פונה אל הלב של ביבי
כואב להודות אבל למדתי משפטים, קרעתי את התחת עמדתי בבחינות הלשכה, תליתי את הדפלומה בסלון של אמא ואין לי עבודה. כרגע מבלה בעיקר בים בגלישה בחוף פלמחים. פונה אל ביבי ומציע את מומחיותי בעניני ים לעניין פרשת הצוללות. רבאק יש לך גדוד עורכי דין תכניס גם אותי בעסק. שלך, אוהד ליכוד בפונטציה.
המובטל בטיטו שלימזל | 03.10.19
107.
לא רחוק היום שבו יהיה ניקוי אורוות רציני בליכוד....
בכירים בליכוד שמסוגלים לעמוד בזכות עצמם (סער, ישראל כץ, יריב לוין, יואב קיש) ישרדו. חבורת החוליגנים הבסטיונרים מלחכי הפנכה של ביבי שאין להם כישורים מלבד יכולות הליקוק שלהם ייעלמו - מירי רגב, אוחנה, ארדן, אמסלם, חוטובלי, אקוניס. חיים כץ וביטן ממילא בדרך לכלא.
רני | 03.10.19
100.
איפה הימים שהיה אפשר לסמוך על יושרת הכתב?
הכתבה הזאתי ,היא לא יותר דעה או רצון אישי של הכתב. אין כאן שום סיקור עובדות. באותה מידה אפשר לכתוב דברים הפוכים. רק אל תמכור לנו את המחשבות הפרועות שלך ( שאולי גם נכונים או שלא)בתור עובדות. ואני בוכה על שאין לי איפה לקבל סיקור אמיתי וניתוח אובייקטיבי. או שזה עיתון ימני מוטה או עיתונים של שמאל מוטה, הם כולם שקרנים באותה מידה.
משה | 03.10.19
94.
המהלך המדיני ביטחוני של BB מול איראן קורס וBB ייזכר רק כנפיחה היסטורית
מ-2009 BB פועל בגלוי נגד איראן, כשהוא נושא נאומים נלהבים עם מצגות באו"ם (=מול אולם מרווקן), ואפילו מעז לצאת בקונגרס נגד נשיא ארה"ב מכהן. BB מאיים בתקיפה, אבל לא מעז לתקוף. יצירת "הציר הסוני" שנתמכת ע"י ארה"ב, אמורה להיות התשובה...אבל ברגע האמת טראמפ ומלך סעודיה מקבלים רגליים קרות. איראן מתחזקת בסוריה ופוטין איתה ולא איתנו. נשארנו לבדנו מול איראן ועם BB ראש ממשלה מקרטע.
השפן זה BB עצמו | 03.10.19
83.
לציבור נמאס מההאשמות הטפשיות הללו, רוצים מנוחה
לא יקרה כלום אם יחכו עם כל ההאשמות המגוחכות הללו עד שיסיים את תפקידו, והוא יוכל לנהל את המדינה בשקט. מה אתם רוצים, להחליף אותו בלפיד שלא החזיק רובה בחייו, ואפילו חנות מכולת הוא לא יודע לנהל, או בגנץ ההססן שנכשל במבצע צוק איתן, שאחרי חמשים ימי לחימה ושבעים קרבנות הוא לא הצליח להכניע את הכאמאס שיבקשו הפסקת אש. הם ירו אחרי חמשים יום בדיוק כמו ביום הראשון. בושה וחרפה. כך הוא ינהל את המלחמה נגד אירן
חיים | 03.10.19
65.
ביבי נישא על כיתפי הציונות המשיחיסטית
תאור מכליל:מאז מלחמת 67 -בהדרגה- א"י של המתנחלים השתלטה על מדינת ישראל=יש"ע זה כאן. היום הגענו לצומת הסטורי (כך יצא) שבו יש להחליט : או מדינת ישראל או א"י , ובמקביל תןך מזיגה הזוייה,צריך להחליט או מדינת ישראל או ביבי, יוצא שביבי החילוני המושחת,בעל הקלטת הלוהטת , מסמל ומתמזג עם חזון א"י . ותודה לכל מתנחליו המשיחיסטיים ....
משפט ההסטוריה  | 03.10.19
61.
נתניהו לא הסיבה לבחירות נוספות
כל מפלגות המרכז שמאל אשמות בכך כחול לבן קיבלה 33 מנדטים היא רוצה 1 ליכוד בלי נתניהו 2 ממשלה חילונית 3 לרצות את מפלגות השמאל אי אפשר עם 33 חכ"ים לקבל הכל רוצים להעיף את ביבי תתחברו לחרדים ותוותרו על ממשלה חילונית ושמאלנית רוצים לדפוק את החרדים תנו לביבי מה שהוא רוצה ותראו שיבוא על 4 רוצים ממשלת שמאל קחו את החרדים וקבלו תמיכה מהערבים זה ההבדל בין נתניהו שכולם שונאים למנהיגי השמאל נתניהו איש פוליטי מספר 1 מבין איך ליצור מהלכים בין 120 משוגעים מנהיגי השמאל כגון לבני ולפיד חושבים קודם כל על אידיאלים שזה טוב למכור לציבור אבל אי אפשר לנהל מדינה כך לא מובן לי כחול לבן ליכוד בלי נתניהו לא ירצה לדפוק את החרדים כי הם השותפים הכי טובים לליכוד אם הליכוד יתן יד לכל החוקים של ליברמן ולפיד זה יחזור עליהם כבומרנג כך שזה סיכון גדול עבור הליכוד מה שמוביל למסקנא אחת שהיתה ברורה לפני הבחירות ברגע שנכנס למשוואה 2 מאבקים אחד כן או לא נתניהו מאבק 2 כן או לא לחרדים הסיכוי להקמת ממשלה קטן לא קשור לביבי או לא ביבי או כמאמר הליצנים ככה קורה למדינה שראשיה או מושחת או כתב או אפסנאי
aknv | 03.10.19
46.
שחיתות בצמרת במלוא כעורה
ביבי, כדי להציל את ישבנו, נאחז בקרנות המזבח, מוכן להקריב את כל הפרות, כולל האינטרסים הכי חיוניים למדינה ולהכניסנו למערכת בחירות שלשית בפרק זמן של שנה וחצי, על כל המשתמע מטקטיקה זו, ובלבד שבאופן זה יגדלו סיכוייו להמתיק את גזר הדין ואפילו מאמין, שיצליח בעזרת סוללת עורכי דינו, אולי חמוק מאימת הדין.
קוורום | 03.10.19
34.
TOO BIG TO FALL
ביבי-בעזרת תומכיו בפרט הציונות הדתית- יצר מצב שהוא כמו שמשון : 1) אומנם אין לו מחלפות אך מבחינתו ומבחינתם הוא אוחז מטה קסם של חצי משיח ,שבלעדיו הכל יתפוגג לאבק. 2) כשלבסוף איכשהו סופו הפוליטי יתקרב, הוא ינסה ללכת בדרכו האחרונה של שמשון...והמבין יבין...מפלגת הליכוד בלי ביבי עלולה להיעלם .הוא בעזרת שוטיו יצר מצב סכום 0 ....הוא מנסה להלביש זאת על המדינה.
תסמונת שמשון  | 03.10.19
18.
חילופי
מדהים שקריאת התגובות פה מעוררת אצלי אסוציאציה של המון נבער ומוסת, שכל עצם הנזרקת על ידי המסית התורן נחטפת בהתלהבות רבה. הכותב הלא משכנע מניח הנחות, מקשה קושיות, שואל שאלות ומסביר הסברים, אך הנחותיו אינן מבוססות, קושיותיו אינן קושיות וכו׳. באותה המידה אפשר לכתוב טור שיהווה תמונת מראה לטור המשורטט לעיל: ״במערכת הפוליטית מביטים בתדהמה על ריצתם החפוזה של אנשי כחול לבן לבחירות. גורמים פוליטיים מעריכים כי חוסר יכולתם להשלים עם תוצאות הבחירות, בתוספת למשאלתם כי מערכת הבחירות תתקיים לאחר ההחלטה על הגשת כתבי אישום כנגד ראש הממשלה המכהן בנימין נתניהו, מונעת מהם לבחון את המציאות הפוליטית ואת טובתה של מדינת ישראל נכוחה״. אופציונלי?!
נתנאל | 03.10.19
11.
איזה חוצפה יש לכם
ולמה גנץ דוהר לבחירות? ולפיד? וליברמן, שגרם לכל הבלגן הזה? עם כל הכבוד, לביבי יש 55 תומכים אמיתיים, ולגנץ רק 44. וגנץ הוא זה שאומר לא לכל הצעה של הליכוד ומציב תנאים בלתי אפשריים , ופוסל מפלגות בגזענות מכוערת [ביבי מביא גוש? שגנץ גם יביא גוש. בבקשה] גנץ לא הפנים את תוצאות הבחירות והוא חי בסרט שניצח. אז בבקשה. תקים ממשלה.
גד | 03.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת