אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שוטרים מזויפים בצ'כיה, שוד פנצ'רים באיטליה: הכירו את ההונאות הכי נפוצות באירופה

57 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

56.
ציינג
בפראג, במקומות מרכזיים, קיימים ציינגים של גנבים בני גנבים הם מציגים את שער ההמרה ולאחר קבלת הכסף נותנים סכום אחר. כשאר מנסים לברר מה קורה, התריס נסגר והציינג לא פעיל לקחו לי עמלת המרה של 100 על המרת 300 יצאתי החוצה ומצאתי שוטרים, שאמרו לי שאין מה לעשות... (אולי נפלתי על שוטרים מתחזים)
פראג הקטנה | 27.10.19
45.
פקח באוטובוס
בהונגריה עלה לבוש מדים לאוטובוס וטען שלא שילמנו ועל כן אנחנו צריכים לבוא איתו למשטרה או לשלם קנס גבוה. למרות שכן שילמנו על הנסיעה אני כבר הסכמתי לשלם כדי להמשיך בטיול אבל רעייתי, שנבונה ממני, אמרה לו שאין בעיה ואנחנו נבוא איתו לתחנת הנשטרה, הןציאה את הטלפון וצילמה את כרטיסי הנסיעה שלנו וצילמה אותו. הוא מיד ברח משם.
Moshe | 05.10.19
18.
מזל שאצלנו בארץ הקודש אין כלל גנבים ורמאים
איזה גנבים הגויים האלה, פשוט נורא! מזל שאצלנו כל נותני השרותים הם מל"ו צדיקים. נהגי המוניות קדושים (מי אמר מאה דולר לשדה התעופה?), בעלי המסעדות מלאכים (מי ביקש בירה בעשר דולר ולא קיבל?), ובעלי בתי המלון נפלאים (חדר מעופש בשלוש מאות דולר...). אכן, העם שלנו חי בסרט
תלאביבי | 05.10.19
15.
נהגי מוניות המאריכים את הדרך כדי לנפח העלות, כייסים היורדים לפניך מהרכבת/אוטובוס נעמדים
וחבריהם מאחוריך מכייסים אותך לאחר שנתקעת ביניהם, חנויות החלפת כסף בהן שער ההמרה מנותק מהמציאות לרעתך ולא שמת לב לכך מראש, סוכנויות השכרת רכב הממציאות נזקים לרכב שלא היו ולא נבראו.
מטייל | 05.10.19
11.
ארה"ב לא יותר מסוכנת מאירופה
הכתב שרשם את השטות שארה"ב יותר מסוכנת מאירופה טועה ובגדול. חלקים מאירופה מלאים בצוענים, מהגרים וכל מיני נוכלים שרק מחפשים להוציא כסף בדרך לא דרך. בארה"ב התופעה הזאת לא קיימת בצורה הזאת ובכזה קנה מידה בכלל. כתב יקר, אירופה זו שטח ענק וגם ארה"ב ההשוואה שלך סתם גורפת וכללית. לונדון זה לא נפולי ודטרויט זה לא לגונה ביץ' - סיסמאותיך ריקות מתוכן.
אהרון | 05.10.19
5.
תבדקו מה קורה בסופרמרקט, או בשירות ממשלתי
את רוב הכסף "גונבים" לנו מונופולים וחברות ממשלתיות הכל חוקי - מוכרים לנו מוצרים באחוזי רווח שלא היו מביישם מאפיה - לוקחים כסף ציבורי לשכר ופנסיה, וסוחטים אותנו ואת הממשלה הייתי שמח לאבד קצט כסף בחול, אםזה החה משפר את המצב בארץ וה"גניבות" החוקיות היו פוחתות בנימין נתניהו אבי סיפורי הרזה סוחב את השמן אחראי לכך שבשנים האחרונות, הרזה רזה יותר והוא סוחב שמן שמן יותר
עדו | 05.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת