אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

במשרד התחבורה מרוצים מהנתיבים החדשים: "חיסכון של 15 דקות"

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
התחלות תמיד קשות היה צריך לעשות את זה לפני 10 שנים
מדינת ישראל תמיד בפיגור של עשור לפחות ממדינה מתוקנת אם היו עושים את זה לפני 10 שנים היום היו 10-20% פחות רכבים בכבישים אז גם הנתיבים הרגילים היו פחות פקוקים וגם הנתיבי תחבורה ציבורית שיתופית היו יותר פנויים. והיה אפשר להשקיע עוד בתחבורה ציבורית להרחיב ולשפר אותה כי כיום היא תקוע גם בפקקים וגם עובדת בשיטה של מאסף שאוטובוס שצריך להגיע מעיר בגוש דן לתח אביב לוקח שעה וחצי כי הוא נוסע ויש חו תחנה כל 100 מטר עם 50 תחנות בדרך. אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא.
תחבורה  | 08.10.19
9.
עבודה בעיניים, שוב הם חושבים שאנחנו מטומטמים
חיסכון של 15 דקות מנתניה לתל אביב בתחבורה ציבורית עולה לי ב30 דקות להגיע לאוטובוס בנתניה ושעה להגיע מהאוטובוס בתל אביב ליעד שלי. אז תפסיקו לעבוד עלינו. מהירות נסיעה בין עירונית לא שווה כלום אם אין מערכות עירוניות שתומכות בקטע הראשון והאחרון של הנסיעה. בפועל גזלתם כשעה מזמנם של רוב המשתמשים בכביש.
גיל | 06.10.19
3.
למה אתם מפרסמים את זה?
הרי ברור שהירידה נובעת מהחגים ובכלל, אי אפשר להסיק מסקנות של ניסוי אחרי כמה ימי תפעול. מילא שמשרד התחבורה חובבני, אבל תפקיד התקשורת לעמוד מנגד ולהגיד שתפרסם נתונים אחרי לפחות חודש נקי בלי חגים תוך שהוא מושווה לחודש דומה משנים קודמות עם התייחסות לגידול בכמות הרכבים על הכביש.
ASD | 06.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת