אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

“התוספת שדרושה לתקציב הביטחון: 12 מיליארד שקל"

72 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

64.
הטיעון העלוב של אנשי הקבע
אנשי הקבע כל הזמן אומרים מי שמתלונן שיבוא לשרת ולהנות מהתנאים. הבעיה היא שהתנאים המופלגים כבר לא קיימים, או קיימים במידה פחותה, ועל הפנסיות התקציביות ימשיכו ילדינו לשלם. אנשים יצאו לפנסיה בגיל 42 וכל שנה הפנסיה שלהם עולה. אפשר ללכת לקאנטרי ברעות, יבנה, ראש העין ושאר הערים עם דיור ממומן לאנשי הקבע, ולראות את השמנים בני ה50 שנראים כמו בני 70 משתכשכים במים.
רון | 12.10.19
60.
חלק מהמגיבים כאן נגד אנשי הקבע
מזכירים לי את עלילות הדם נגד יהודים באירופה בראשית המאה הקודמת. אנשי הקבע חוגגים, אנשי הקבע מדושנים. אנשי הקבע נותנים את מיטב שנותיהם למדינה, בלי יום, בלי לילה ותוך פגיעה קשה במשפחה. אני לא בטוח שרבים מהמגיבים כאן היו ממשיכים בקבע גם עבור הפנסיה.
דוד | 12.10.19
59.
כך מסתיימות אשליות.
האשליה של שליטה בעם אחר לנצח, היא אשליה. העלות שלה עצומה ומתעצמת כל הזמן. יש להגיע להסדר מדיני המבוסס על דמוגרפיית 2019 ולא זו הלא רלוונטית של 67. כחלק מההסכם תקבל ישראל גבולות קבע המוכרים על העולם ובנוסף ברית הגנה עם ארצות וברית וחסות בטחונית אירופאית סינית ורוסית. בריתות אלו יקלו מאוד על הארנק של האזרח הישראלי. מי שרוצה לחיות באשליה הנוכחית חייב להפנים שעלותה הגוברת תכניס אותנו למפולת כלכלית וכאשר זו תגיע לא יהיה מימון לצבא ואו אז נגיע לנקודת שפל בטחונית, שם יתקיפו אותנו אויבינו.
אמת | 12.10.19
55.
מירי רגב
מישהו שאל למה מירי רגב, צעירה במיטב שנותיה מקבלת שתי משכורות. כדאי להבין: מירי מקבלת פנסיה של כ 40.000 שקל לחודש. ועוד 45.000 שקל משכורת של שר. אישה בת 50 שכל ימיה היתה פקידה מקבלת ממדינת ישראל קרוב ל 100.000 שקל לחודש. ומה עשתה בקריירה שלה? פקידה ועוד פקידה ועוד פקידה. ואיך התקדמה בצבא? שאלו את אלעזר שטרן.
אבי | 12.10.19
54.
תשלומי העברה
מדינת ישראל משלמת 80 מיליארד שקל כל שנה לערבים וחרדים. התשלומים זורמים דרך ביטוח לאומי ודרכים עקלקלות של משרד השיכון הבריאות החינוך התחבורה והפנים. הפסקת התשלומים קלה ביותר. לחדול מייד מתשלום קצבאות ילדים. זהו הסכום העיקרי. ראינו אתמול בטלוויזיה תכנית על משפחה חרדית שרק האם עובדת כמחנכת כיתה. הבית מפואר. ומרווח. מהיכן הכסף?
אבי | 12.10.19
49.
שקיפות
אין שקיפות. לא ידוע לאן התקציבים מנותבים. האם לנשק ומיגון או פנסיות ושאר הטבות למשרתים בצבא. הצבא מסרב למסור נתונים או מוסר נתונים חלקים בלבד. מספיק להפחיד את האנשים. לא מאמינים לאיומים הללו. אירן לא טיפשה כדי להתחיל מלחמה בעת שהיא כה חלשה. הגיע הזמן להשקיע בבריאות וברווחה. יש למנוע את הגדלת התקציב עד אשר תהיה שקיפות מלאה וביקורת על כספי מערכת הבטחון. כמו כן מספיק להעביר כספים למגזר החרדי ולהתנחלויות.
. | 11.10.19
48.
שרשות המיסים תחקור את תכנוני המס של בעלי הפנסיה הת
שדואגים שרוב כספי הפנסיה הולכים לנטו שלהם (13 עד 20 אלף שח בחודש מגיל 42) מעבר לקריירה מבטיחה שהם מפתחים לרוב במגזר הבטחוני (אוספים כסף מילדינו פעמיים).אם רשות המיסים תבדוק את תכנוני המס הללו ותאכוף תשלום מס כמו יתר האזרחים,ימצא כל התקציב הנוסף הדרוש לצבא
יוסי | 11.10.19
40.
למה לא יורו
למה 12 מיליארד שקל ולא יורו? הרי אפשר לשפוך על בטחון המדינה כל סכןם שנעלה על הדעת. זו חבית ללא תחתית. עוד מטוסים ועוד צוללות ועוד פצצות חכמות ועוד רכבי יוקרה לקצינים זוטרים ולשכות מפוארות. הכל הולך. אם אין מי ששם יד על השאלטר אפשר לזרוק מספרים כמו בארצות הברית. ולביבי זה מתאים. מלך הפאניקה יוצר איומים בהבל פה והנה שוב בוחרים בו.
ליאור | 10.10.19
38.
הקיסר התחייב בפנינו שמצבנו הכלכלי מעולם לא היה טוב יותר
אז 4 מיליארד דולר זה כסף קטן. וגרעון זה שטויות...ברגע שיש איום מלחמה בכל מקרה יש חובות גדולים וזה הכל יעלם בפנים. היום העם אידיוט יותר (שנים של לידות בכמויות עצומות של ערסים ופרחות) ולכן לביבי קל מאוד להעביר חוקים תהליכים ובכלל לעשות כל מה שבא לו על השרה.
נמרוד | 10.10.19
37.
בפחות ממליארד שקל נוכל לחסל את האוייבים שלנו
אבל איך תשרוד תעשיית הביטחון והצבא בשקט?! הרי צריך "לתדלק" אמצעים טכנולוגים כדי להגן עלינו מפני טילים שעולים פרומיל מהאמצעים הללו ומספיק פצצת דלק כתור תגובה על הירי כדי לנקות את השטח. אז תודה רבה רבין פרס וביילין יש"ו על אוסלו שנתת לאוייבים שלנו לגיטימציה ונשק שאין להם מה לעשות איתו ומחזירים לנו אותו חזרה. תודה רבה לך עמיר פרץ על כיפת ברזל שכל טיל טמיר שנורה פעמיים על קסאם מסכן ועולה 100K$. תודה רבה לך ביבי שהצבעתי לך שבנתיים מחמם כיסא שמעדיף חבורת חראדים ומוביל אותנו לבחירות מס' 3 תודה למערכת הביטחון שבוחרת להעמיד בראשה קודקודים פחדנים ובסיגנון הא לך אויב אכזר כמו יאיר גולן ושות'. קחו את עצמכם תעשו RESTART ותתחילו לעבוד.
ארז | 10.10.19
17.
שיממנו את זה מהפנסיות השמנות של משרדי הביטחון
ובטחון הפנים. גמלאי המשטרה קיבלו מכחלון 20,000,000,000 שח לפני כשנה עבור 'ביטחון תעסוקתי'. כן, גימלאים צריכים בטחון תעסוקתי. שיעלו את המס על פנסיות תקציביות שעולות על השכר הממוצע במשק ועל פנסיות תקציביות לאנשים שעובדים במקביל לפני שמעזים להעלות מסים ולקצץ בתקציבים אזרחיים
איתן | 10.10.19
12.
לפי שכולם יקראו לבטל תנאים ושכר לאנשי קבע, יש הרבה מה לייעל בצה"ל בלי לפגוע באף אחד
1 - מכירת גלי צה"ל - המדינה מוציאה כ 20 מיליון ש"ח בשנה על גלי צהל 2 - לבדוק את כמויות האוכל שנזרקות כל יום ולצמצם בזה 3 - לבדוק האם כל החיילים הבודדים הם אכן בודדים 4 - לבדוק מי החיילים שלא עושים כלום ולדאוג שיעשו משהו במקום לגייס אנשים או פשוט לשחרר אותם, גם מקבלים כסף כל חודש וגם לא תורמים - עדיף שילמדו וילכו לעבוד 5 - בטוח שיש עוד הרבה מה להתייעל בלי לקצץ לאף אחד מהשכר או מהתנאים
חיים | 10.10.19
8.
כותרת האמת: "תוספת למימון חגיגות השכר בצה"ל ובמשהב"ט". (70% מהתקציב הולך לעלויות השכר)
צה"ל ומשרד הביטחון הם ארגונים שיש להם מדינה. השחיתות שם כ"כ ענקית שכ-70% מהתקציב האדיר הולך לעלויות שכר. וזה לא של הסדירים. אנשי הקבע מקבלים תנאים ומשכורות שבאות על חשבון האזרחים. במיוחד השכבות המוחלשות. שבת שלום. (הכול צפוי וכתוב - לכן יש תקווה)
יובל שי | 10.10.19
7.
אני מסרב לשלם יותר מיסים בשביל זה
אפשר לקצץ בתקציב הבטחון המוגזם, שחציו הולך למשכורות ופנסיות. למה מירי רגב, אישה צעירה באמצע החיים, מקבלת 2 משכורות על חשבון משלם המיסים? גם פנסיה וגם משכורת פנטסטית כשרה. גם בני גנץ, בוגי יעלון וגבי אשכנזי מקבלים 2 משכורות על חשבון הציבור, וזה לא תקין. יש המון המון שומנים במשרד הביטחון. הגיע השעה לתספורת לגמלאי צהל הצעירים. לא יתכן שיש בישראל 2 קסטות: גמלאי צהל הצעירים שמקבלים משכורת מאמצע החיים + עובדים לאחר מכן באזרחות וחיים נהדר וקנים דירות במבצעי חבר, ושאר עם ישראל הנאנק תחת המיסים, ונדרש לעבוד עד גיל 67 ולא חולם לקבל שקל פנסיה לפני כן.
אזרח משלם מיסים | 10.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת