אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דנילוביץ' עצר בנייה בבאר שבע, האוצר מקפיא פיתוח שכונה

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
הבאר שבעים חולמים
כמעט כל שבוע אתה רואה בפייסבוק פוסטי הערצה לאיש שלא באמת מקדם משהו עינייני בעיר. כרגע בבאר שבע כולם מסונוורים מאגם מלאכותי שעולה מאות מיליונים ועלות החזקתו תגיע למיליוני שקלים כל חודש וזה עוד לפני שדיברנו על תחזוקת שאר המזרקות "הבייבי" של רוביק. ואת הכל משלמים הבאר שבעים עם ארנונה בין הגבוהות בארץ ושטף דוחות מהעירייה לא רק חנייה אלא אף כל מיני הנפצות. רק עוד כמה שנים טובות הבאר שבעים אולי יקבלו קצת שכל להבין כמה דפקו אותם כל הזמן הזה
שי | 14.10.19
45.
44, לא נכון
בשנים האחרונות גב ים הקימו פארק הייטק מפואר, ועם השנים מוסיפים עוד ועוד בניינים, לעוד ועוד חברות. אם רוצים שב"ש תהפוך לעיר גדולה וחזקה ולא תשאר עיירת ספר צריך לבנות עוד דירות ולהרים עוד בנייני משרדים. עד אז גם תעסוקה בקניונים זה טוב. לקניונים האלה מגיעים לקוחות מכל הישובים הקטנים בדרום, שבהם אין קניונים.
באר שבעי | 13.10.19
41.
באר שבע הולכת לכשלון
העיר פקוקה החל מהבוקר ועד השעה 18:00 , התשתיות לא מתאימות לקליטה של תושבים נוספים כבר עכשיו בכדי להגיע מקצה אחד של העיר לקצה השני לוקח שעה, העסקים בעיר נופלים זה אחר זה , העסקים בעיר כושלים אחוז הפשיטות רגל הכי גבוה בעיר באר שבע ועסקים נסגרים בזה אחר זה. העיר העתיקה היא כשלון נחרץ של ראש העיר שהבטיח שזו תהיה הפנינה של העיר בינתים גובים שם היטלי השבחה מטורפים ועולה לבנות שם כמו בתל אביב. לאן העיר הזו רוצה להגיע עם הפצצת יחסי הציבור המטורפת שיש סביבה.
אדיב  | 12.10.19
32.
לתגובה מספר 9
אם רוביק היה ראש עיר כושל, לא היו בוחרים בו 92% מתושבי באר שבע בבחירות האחרונות לראשות העיריה. הוא שינה לחלוטין את פני העיר והוביל לתנופת פיתוח ובנייה שבאר שבע לא ראתה מעולם, דואג מאוד לתחום החינוך ומעודד אוכלוסייה איכותית ומשכילה מאיזור המרכז לעבור לכאן.
משה | 11.10.19
27.
באר שבע - אסון אורבני
1. האוניברסיטה משרתת את תושבי המרכז. 2. בית החולים משרת את תושבי הפזורה. 3. אין תעסוקה איכותית ואין הכשרה איכותית . 4. רמת בתי הספר הרחק מאחור. 5. אין תודעה תרבותית 7. בנית אלפי יחידות דיור מורידים את מחירי הדירות וקולטים אוכלוסיות חלשות ביותר. אין תמריצים ליוזמה, העיר תקבל אגם וקבוצת כדורגל , אבל בקרוב תחזור לרמת חיים של שנות ה50 , בהתאם רמת האבטלה והפשיעה.
עופר | 10.10.19
23.
באר שבע הופכת אט-אט לעיר ערבית!
כיום 20% מהתושבים בבאר שבע הם ערבים . האוכלוסייה האיכותית בורחת לעיירות לויין כמו כרמית , מיתר , להבים וכדו'. כמו כן , יש נהירה המונית של תושבים איכותיים עם רמת שכר גבוה לאופקים ולנתיבות עקב הטבת המס בערים הללו. כיום לא ניתן למכור דירה בבאר שבע , אלא אם כן, מוכרים לערבים וגם המשקיעים הולכים ונעלמים . בקיצור , המדיניות של ראש העיר יוצרת עיר ערבית חדשה ששמה יהיה באר שבע .
אייל88 | 10.10.19
9.
דנילוביץ ראש עיר כושל - כנסו
ראש עיר שמכוון לאוכלוסיה "חזקה" אוסר על קבלנים לבנות דירות בנות שניים שלושה חדרים רק חמישה ופנטאוזים ראש עיר שמחובר בקשרים מוזרים עם קבלנים החבר הכי טוב שלו זה יוסי שוורץ בעלים של מועדון הפורום שקיבל את כל פרסום הדיגיטלי בעיר ללא מכרז כל ההשקייה והגינון בעיר ללא מכרז את ניהול האמפי תאטרון ללא מכרז ועוד שהשתיקה יפה ............אנשים מכירים את ראש העיר רק משמועות שהוא "טוב" כל תושב בבאר שבע יודע על מעלליו
ענת | 10.10.19
6.
תגובה ל 3 = בוא קח חינם ...דירה ממוצעת חדשה בב"ש עולה 1.4
ולמיטב הערכתי תוך שנתיים דירה ממוצעת תעלה 1.8 , עקב הקמת יחידת התקשוב , יחידת המודיעין , הקמת מפעל ענק של תעשיה אווירית ועוד ועוד....ואם השדה המשלים לנבטים יוקם ( ההחלטה קרובה ) - אז זה יחצה את ה 2 מיליון . לגבי נבטים , מי שירוויח הכי הרבה זו ערד שגם שם ישנה התעוררות בשנים האחרונות בזכות ראש העיר המעולה שלה .
דן | 10.10.19
4.
צודק, צריך להסתכל על התמונה השלמה ולא העיקר לבנות רק בתי מגורים
צודק אין טעם לבנות דירות בכוח כל עוד התשתיות של העיר לא מספקות, התחבורה הציבורית בעיר לא יעילה. ומה יעשו עשרות אלפי הדיירים החדשים ללא מקום עבודה נורמלי? הביקוש בעיר עדיין לא כמו במרכז, ראו מה קרה בדימונה וירוחם בנו בלי הכרה ולהלן יש שם שכונות רפאים
רז | 10.10.19
2.
דנילוביץ' חצוף
זו לא העיר של אמא שלו ואם מדינת ישראל החליטה שיקימו שכונה חדשה ולספק עוד פתרונות דיור לזוגות צעירים אז על דנילוביץ' לציית, או לעוף מהתפקיד. יש בב"ש עתודות קרקע לעוד עשרות אלפי יח"ד, ואפשר להגדיל את העיר הזו ל 500 אלף תושבים, כמו ת"א. הודות לרכבת אפשר לנסוע גם לעבודה בת"א, תוך שעה נסיעה. חייבים לבנות מסה של דירות בב"ש. חייבים.
זוג צעיר | 10.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת