אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיליארדי הדולרים שקנו לסינים את קמבודיה

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
חשבון פשוט
סלילת כביש מפנום פן לסיהאנקוויל בהשקעה של כ 2 מיליארד דולר עי הסינים נמל מסחרי יחידי עמוק אגב בשותפות עם היפנים אזור סחר גדול הוקם עי הסינים כ100 מפעלים ותחזית צמיחה מרשימה כל זה מביא בהכרח לשיפור ברווחת התושבים עליה בבקוש לנדלן חלקה של קווינקו כ 250 דונם צריכה רק לתת לעיר להתפתח ולהתאזר בסבלנות אולי בעתיד יעוד הנדלן ישתנה ללא קשר יוון גם יש קזינו וגם כאן הסינים מסתערים..
אזרח | 12.10.19
19.
16, אתה כנראה לא מכיר את העובדות
טין שום קשר בין עליית המחיר במנהרות הכרמל לבין הקבלן הסיני שכל תפקידו היה להיות אחד מהקבלנים שבנו את הפרויקט. אין שום קשר בין זה לבין עדכון מחירים תקופתי המתבצע על פי הוראות חוזה הזיכיון שבין המדינה לבעל הזיכיון במנהרות הכרמל. לגבי שאר הדברים שציינת, בניגוד לך אני לא אתבטא במה שאני אין לי מושג לגביו.
אריק | 11.10.19
16.
ובארץ
מנהרות הכרמל והנמל החדש שנבנה בחיפה (בניגוד מוחלט ליועצי הבטחון), תנובה ועוד יגרמו לנו גם לאבד את העצמאות שלנו, לחבל בבטחון (נמל, ליד חיל הים שלנו!, ריגול הזכרנו כבר?), ולפגוע לנו בכיס באופן קבוע (הקוטג' היתה דוגמה קטנה, ומחיר השימוש במנהרות שעולה כל הזמן, דוגמה אחרת). חייבים לעצור עכשיו, ולבטל את האישור לנמל!!! לפני שיהיה מאוחר מידי
לא מלוכסנת | 11.10.19
13.
כסף קונה הכל
זו הדרך של סין, לתקוע יתד בכל מקום: מאפריקה עד למזרח הרחוק, וכל מה שיש ביניהם. דרך ההון שסין משקיעה, נוצר מצב שלסין יש נדל"ן מניב, עצום ורב, בכל רחבי תבל. כך האחיזה של סין במקומות אלה, נוצר מצב בלתי הפיך. לא תהיה כל אפשרות לעקור את סין משום מקום, שבו היא מושקעת.
רואי | 11.10.19
4.
הייתי בסיהנקוויל לפני בערך שש שנים..
זה היה פשוט מקום מיוחד במינו, סוג של חור בתולי כזה, ישבנו בחוף קנינו שייקים ובירות לכל מי שישב שם ועלה לנו רק 8$ כולל הכיסאות ומגבות..היה פשוט תענוג של מקום כואב מאוד לשמוע למה נהפך המקום...וכואב יותר שלא קניתי אז איזה שטח קטן על החוף)
jacobs | 10.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת