אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ממציא פורטנייט: בנינו את המשחק שיהיה כאסח לחובבי קז'ואל

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
אוי התגובות...
ראיתי פה תגובות של אנשים שקוראים לו פושע. והבן אדם פושע בגלל מה בדיוק? בגלל שהוא רצה להרוויח כסף? בחייאת רבאק... המשחק עצמו חינם ואף אחד לא בא אליכם עם אקדח ומכניס את הכרטיס אשראי למחשב... וכל מי שאומר שזה אלים, טועה ובגדול. פורטנייט זה המשחק יריות הכי לא אלים שיש. אין שם דם בכלל כמו במשחקים אחרים כמו PUBG או CS:GO. מאיפה הילדים לומדים מה זה אלימות? מסרטים שהם רואים עם ההורים. ורוצים לשמוע עוד משהו? הדור שלכם היה יותר גרוע אבל הייתה לו פחות במה בגלל שלא היו רשתות חברתיות מתפתחות כמו של היום.
לירון | 19.10.19
17.
תעשיית המשחקים
זה נפלא לראות שיש מודעות והתפתחות בתעשיית הגיימינג בשנים האחרונות, אך מצער גם שתעשייה זו ברוב המקרים בחברות גדולות היא לא יותר מאשר תעשיית כסף אחת גדולה. תזהרו ושימו לב גיימרים וגיימריות למי אתם נותנים מהכסף שלכם ולבחון חברות אחרות כמו חברות אינדי או חברות הגונות יותר כמו cdpr.
ניק | 14.10.19
12.
הורים יקרים
מתי תבינו שהדור של היום זה לא מה שאתם חייתם איתו? הדור הזה נולד לתוך מציאות טכנולוגית ולא פרימיטיבית כמוכם, אנחנו נהנים יותר מלשחק עם חברים שלנו דרך המחשב מאשר במציאות. המשחק הזה לא אלים בכלל (אם היה, הייתה עליו הגבלת גיל) זה סך הכל משחק קארטוני עם רובים, פחות אלים ממשחקים שאתה מפציץ את חברים שלך עם כדור קשיח. תתקדמו.
אנונימי | 13.10.19
11.
פורטנייט
כל ההורים שאומרים שזה אלים.... זה לא קרוב) אבל שהילדים שלכם רואים אלימות בסרטים ורבים בבית ספר מכות זה טוב?-- פורטנייט מביא אסטרטגיה, יכולת חברתית, ויצירתיות תפסיקו להסתגר בקופסה שזה "אלים". ועם הבן שלכם לא אוהב את המשחק סימן ש: הוא שהוא לא מספיק טוב, יש לו תקיעות במשחק(בגלל האינטרנט ומחשב וכדומה...) או שקשה לו לשחק מסיבות הפרטיות *שלו*. תפסיקו להאשים את (המשחק.. )
חסוי | 12.10.19
10.
אולי פה הוא התקבל בתשואות אבל...
הוא הכניס את המונח exclusives לעולם ה PC. חותר תחת Steam תוך כדי שהוא צולף בכל משחק חם רגע לפני שיוצא וקונה אותם כדי שימכרו רק ב EGS. שופך מליונים כדי להפוך לפלטורמה רולוונטית. רק כמה חבל שהפלפורמה עצמה היא אחת ההזויות בלי אפשרות להשאיר ביקורת, להיות חלק מקהילה או לפתוח פרופיל, אפילו אי אפשר לחפש משחקים בה כמו שצריך, ועוד ועוד... כתבות כאלו די מעצבנות, כי מי שכותב אותן בד"כ מנותק ממה שקורה בשטח. הרבה גיימרים כבר החרימו אותו ואת EGS. גם אני קיבלתי משחקים חינם ממפתחים שנמצאים שם ואמרתי להם לא תודה. חבל שנותנים לו במה.
אבי | 12.10.19
1.
UT וQ3a דירבנו את השחקן להשתפר, לא להתקדם בנקודות ניסיון.
לא היה אלמנט של התקדמות, או קניית נשקים וכל החרטא הזה שמזהם משחקים בימינו. ההתקדמות היתה כשהתחלת לנצח, ההנאה באה מזה שכמעט ולא היו שחקנים רעילים וכולם פרגנו אחד לשני. הם היו "משחקי נישה", כי גיימינג היה נישה לפני 20 שנה. קשה להאמין שמי שאחראי לUT מדבר ככה. הם גם דרשו חומרה יחודית שלא היתה נפוצה אז, כרטיס מסך יעודי, אחרת המשחק היה בקושי זז אפילו ברזולוציה המגוחכת של המסכים בזמנו. היום כרטיס מסך פח של אינטל יכול להריץ פורטנייט. כל דביל יכול להרים את השלט או להוריד לטלפון. האם נדרשים כישורים כדי לנצח? כן. האם זה כיף כמו פעם? לא. הקהילה רעילה, מלאה בגזענות ושנאה. גיימרים וסטרימרים מואשמים בהטרדות מיניות כל שני וחמישי ועדיין כמעט ואין גיימריות בתחום. משחקים נהיו כלי ניגוח פוליטי ומשאבת כסף לא שפויה. פעם היית מקבל מפות בחינם, ובכל זאת משחקים היו עושים מיליונים רבים למרות שהיו "נישה". היום אפיק מוכרים לך שריון בצבעים שונים. ללא ספק התקדמנו רבות. הלוואי וגיימינג יחזור להיות נישה.
sdafswdf | 12.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת