אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עוד שני פרויקטים של קרן הגשמה לא מגשימים את ציפיות המשקיעים

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
מונטוגמרי 1 ו2 פשטו את הרגל
חברת אנשים נוכלים ומנוולים. שודדים כסף מאנשים את כל החסכונות שלהם. משתמשים בכסף של האנשים כהון עצמי ועל ההון הזה לוקחים הלוואות עתק בלי כל יחס להון העצמי , להלוואות יש תאריך סיום, אין סיכוי להשבת ההלוואות, הבנקים לא מאריכים את ההלוואות ומשתלטים על הנכס . כמה אכזריות ונוכלות יש בחבורה הזו?
שופן | 01.09.20
21.
חבורה של פושעים . עקיצה לאור היום .
אחד העוקצים הגדולים במדינה .. הם מסתירים מהמשקיעים נתונים שמחובתם לדווח . 1 את העובדה שעל אותם כספים של המשקיעים נוטלים בארצות הברית הלוואות מטורפות. הם אומרים למשקיע שהיזם נוטל הלוואות על חלקו היחסי . אבל לא על סכום ההשקעה של משקיעי הגשמה . ולכן סכום זה בטוח ואין למשקיע שום תלות ביכולת ההחזר של היזם שבהעדר יכולת לשלם את חובו , חלקו בפרוייקט יפגע אבל לא ההשקעה של משקיעי הגשמה . הם קוראים לעניין גידור. אנחנו מגדרים את כספי המשקיעים שלנו . איזה חוצפה זו שהם מסכנים בעצם גם את כספם של המשקיעים.
אלון | 09.12.19
17.
לא ידעתי לא שמעתי
לא חדש ,ידוע שם לכאורה שעושים מכספי המשקיעים נייר טואלט הבטחות לחוד מציאות לחוד , מתי תבינו המשקיעים שאין סיכוי לראות כסף עם בעלי הון אין סיכוי זה ב d.n.a שלהם הם לא מסוגלים לחלוק הם משתמשים במשקיעים כמו נייר טואלט ומסננים אחד אחד בלי גרוש , במקרה הטוב הם ילעסו את העצמות וירקו לכם את השאריות וגם זה נדיר , הכל חזירות וידוע מראש לכאורה
אורן | 16.10.19
15.
ל-7, כפר השעשעים ממש לא שייך
העסק היה מעולה ומי שהרס אותו היה הרבוע הכחול. אבי כץ לא ניהל בפועל את כפר השעשועים, היו שם שותפים אחרים. זכיינים ששיתפו פעולה עם האחראים ברשת הרויחו יפה ויש מהם שעד היום מצליחים, החכמולוגים, כמו בכל עסק הרויחו פחות. אין לי מושג מאיפה הידע שלך, חוץ מהקישקושים מהעיתונות, הידע שלי הוא מבפנים.
אני | 15.10.19
7.
דרך פשוטה להשקיע בנדל"ן
מבלי להשמיץ או לקטרג או לפגוע. בלי לפנות דיירים בעייתיים בלי הלוואת יזם ועם נזילות מלאה. מספיק להביט מה עשתה חברה ציבורית וישראלית כגב ים (יש עוד דוגמאות הם פשוט חברה גדולה ויציבה לכן הובאה כדוגמא) בלי תשקיפים מיוחדים ורו"ח שידווחו לממשל האמריקאי, הניבו תשואה דו ספרתית בשנים האחרונות....ותחשבו על זה. KIS - keep it simple. שתהיה לכם שנת השקעות מוצלחת.
MIKI | 15.10.19
5.
נוכלים.
פרויקט נוסף, שכבר 5 שנים תקוע, ולא ראיתי שקל מהשקעתי הוא בברוקלין 12.צריך שיבדקו היטב את הנוכלים האלה שלקעו כספי השקעות בהבטחות שוא לרווחים של 20 אחוז ומעלה לשנה, ללא תשקיף, ועוד מעיזים לתאר את השקעותיהם כהצלחות, על מנת להמשיך ולפתות משקיעים נוספים. האנשים האלה היו צריכים לשבת בכלא כבר מזמן לשנים רבות, אך טחנות הצדק והחוק טוחנות לאט, ובינתיים הנוכלים ממשיכים באין מפריע. איפה רשות ההון שתחקור לעומק את הנוכלים האלה.
עופר | 15.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת