אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכלל של וורן באפט לחיים מאושרים יותר

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
לכל המגיבים "כסף מזל וכו'"
וורן באפט הוא אדם שבנה את העושר שלו בשתי ידיו ואחרי הרבה שנים של עבודה קשה אנשים מאמינים בו בתחום ההשקעות בגלל שהוא רואה רווח של 20% מההשקעה שהוא שם והוא נותן מליון ואחת טיפים גם לגבי השקעות וגם על דברים אחרים ל13 - אם זה היה עניין של מזל הוא לא היה עקבי במשך כל כך הרבה שנים ורואה הצלחה במשך כל כך הרבה זמן, זה עניין של לשבת וללמוד הרבה, לעשות טעויות ולקום מהן ולגרום לכסף לעבוד בשבילך - יש ציטוט שלו "תשקיע בעצמך, התזונה שלך ובהשכלה שלך כי אתה המשאב הכי חשוב שלך"
אנונימי | 20.10.19
28.
קחו מתכון לחיים מאושרים:קראו ספרים,שתו יין אדום,
אכלו הרבה פירות וירקות,סעו רק פעמיים בשנה לחו"ל לחופשה רומנטית,אל תתחתנו,אל תקחו משכנתא,אל תסחרו בכסף,אל תקנו דירות היכן שמפתים אתכם,אל תקנו אדמה שאין עליה רישיון בנייה,והכי הכי הכי הכי חשוב:תלמדו לפרגן,ותחייכו.......היות ואני יודע שלא תעשו זאת:תמשיכו לסבול.
ירון .ח. | 20.10.19
25.
אני בן 71
וקובע כאן צדקו חז"לנו איזהו מאושר המעושר!יש שלשה דברים בעולם חשובים ואין בלתם,כסף כסף כסף! מה אומרים על זוג צעיר?"כשהעוני נכנס דרך הדלת האהבה בורחת דרך החלון" לכן יש כסף שהורווח ביושר שהוא מעל הכל,כל הכבוד!גם איוב היה אריסטוקרט עד שאיבד את כספו,ולא כתוב שנסע להודו להעצמה נפשית! נסו להשיג כסף עודף ,אך ביושר! הכסף העודף שלי מגיע מהבורסה ושוקי ההון,אני מגיש דו"ח למס הכנסה,כן כן! והכל סבבה!בנוסף פחות קשר סלולרי ופחות יחסי משפחה וחברים,שהם אשליה!מיצאו את אושרכם בתוך עצמכם,לומר בצורה אחרת היו שלמים עם מעשיכם גם הטובים וגם הפחות!
לרון | 20.10.19
22.
באפט
כל מי שהוציא תסכולו ממה שבאפט אמר, התשובה היא פשוטה מאוד: 1. אם אתה מחפש מנטור - אתה לא צריך להתחנף אליו, אלא להראות לו כמה אתה פרודוקטיבי. 2. אם אתה שכיר - חפש חברים/ מנטורים/ אנשים שיקיפו אותך כדי לשנות את דרך החשיבה שלך. זה לא תמיד קשור לכסף, לפעמים אתה רוצה להיות משורר עני אבל משורר מטאורי. אם לא תקיף את עצמך באנשי רוח שיזינו אותך, לא תגיע למקומות גבוהים. אם אתה רוצה להצליח כלכלית, תקיף את עצמך באנשים שיודעים להשקיע כלכלית. זה הכל.
לילך | 19.10.19
17.
ומה קורה כשאתה מחבב מישהו והוא לא מחבב אותך ?
זה לא תופס הכלל שלו , או שכל היום נרדוף אחרי אנשים שאנחנו מחבבים או שבתור לקוחות, נעלים את הצרכים והרגשות האמיתיים שלנו כדי שנותני השירות (מנטורים, פסיכולוגים, מאמנים ) ימשיכו לעבוד איתנו וזה נכון גם בנוגע ל .. תהיה בחברת אנשים מצליחים ממך .. עדיף לחפש משהו אחר לחיים מאושרים אולי למשל : תשמח עם מה שיש לך עכשיו
גל  | 19.10.19
14.
מצטרפת לתגובה של אביב
המטרה היא להיות מרוצה, לאו דווקא מאושר. אושר מגיע לפעמים לזמנים קצרים וזה נהדר. כך גם זמנים קשים לרוב חולפים. הממוצע הוא להיות מרוצה רוב הזמן וזה בכלל לא קשור לחשבון הבנק ולחפצים גם אם הם יאכטה ומסוק. ואם אנחנו לא מרוצים אז לברר לבדוק ולשנות. אמרו ״שמח בחלקו״ וגם אמרו ״מרבה נכסים, מרבה דאגה״. אין 100% בכלום. אין מושלם. וורן באפט נפרד מאישתו הראשונה וחי עם השניה. כמו שקורה להרבה אנשים. פעם אישה חכמה אמרה לי ״אנחנו אוכלים עם כפית אחת״. יצא לי לראות אנשים עניים וכל כך שמחים. שני מצבים ומשמעות שונה, להיות מרוצה - להיות מאושר. אי אפשר להיות מאושר כל הזמן.
סבתא | 19.10.19
10.
אך דורש בסיס חזק מאוד של משפחה חזקה וחינוך תקין
אדם שיוצא אל העולם עם בסיס אישיותי חזק ויציב , יבחר עבור סביבתו אנשים חזקים ויציבים כמוהו ומעלה . אדם שיוצא אל העולם עם בסיס אישיותי חלש , משפחה חלשה , וחוסר רגישות לטיפוח הילד , יבחר עבור סביבתו אנשים חלשים ולא-יציבים כמוהו ומטה .
מאוד מאוד נכון  | 19.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת