אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האפליקציות הטובות ביותר לחיפוש טיסות זולות

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
זהירות
9 ו- 12 צודקים אל תתפתו. רק סוכן נסיעות ישמור לכם טיסות לפחות ל-24 שעות, יש אם מי לדבר יש חוק הגנת הצרכן בנתב"ג אנו נתקלים בהמון בעיות אינטרנט נוסעים לא תמיד קוראים הכל מה שכתוב, במיוחד ישראלים, קופצים למחיר, יעד ותאריך ומשלמים ואחר כך מתברר שאין מזוודה או צ'ק אין שכרוך בתשלום ( כל הלואו קוסט, אוקראינה איירליינס...) ראו הוזהרתם כי אין אם מי לדבר בקאיאק, גו טו גייט, טרוול גניו ועוד כל מיני אתרים שרק מוכרים ואין שירות.
עובד נתב"ג | 22.10.19
18.
13 צודק 100%
רק להגיד המחירים שמציעים לנו זה רק הדלק בלבד.ברגה שעושים צ'ק אין ...צריך לשלם על תוספות כמו מקום בטיסה ...תוספת תיק...ועוד.הכי ממליץ לחיות חבר מועדון של החברות לאו קוסט. זה ממש משתלם ולקנות ישר דרך האתר של החברות לאו קוסט זה כי בטוח וללא ההפתעות שקוראים דרך האתרים החיצוניים. בהצלחה
דן | 21.10.19
14.
נכון בחלקו. היה חובה להרחיב
יש חשיבות איזה אתר מכרטס ישירות ונותן אחריות לאיחורים וביטולים. יש חשיבות מאיזה אתר של כל חברה של אותה מדינה ( לפעמים יש הפרשים בין מומומונדו פולין וממומנדו גרמניה או בכללי). יש חשיבות גם למטבע שנבחר ויש עוד הרבה פרמטרים. אז כתבנ מושלמת זה לא!
יאיר טיולים | 19.10.19
12.
אבל אחרי שמצאתם, יסתבר לכם שהטיסה לא קיימת או שהמחיר עלה...
למרבה הצער קל למצוא טיסות זולות, אבל שמנסים לממש אותן, לפעמים לפהי הזנת כרטיס האשראי ולפעמים אחרי, מתברר שהטיסה אינה קיימת או שהספק העלה את המחיר. היזהרו במיוחד מהפנייה לאתר בחו"ל ששמו (במחשבה שנייה אני חושש מבתביעה ולא אציין את שמו), שכל טיסה זולה שניסיתי להזמין באמצעותו לא היתה זמינה, או שהמחיר עלה, או שניהם יחד (הסכמתי לתוספת של 50$ לכרטיס, אבל גם במחיר הזה לא היתה טיסה). ואחרי זה? האתר המשיך להציע בזול את אותה טיסה.
ב.ק. | 19.10.19
4.
מי שמזהם כדור הארץ=נבלה
הילדים והנכדים כבר מקלליםמאת המבוגרים הממש לא אחראים שמזהמים להם את האויר ויהיא למות מליוני ילדים ונכדים כבר בעתיד הקרוב. רבע מהאמריקאים כבר הצהירו שיצמצמו טיסות ונופש בארצות זרות כדי למנוע זיהום בלתי הפיךכבר בעשור הקרוב
זיהום אויר=מוות | 19.10.19
3.
רכב-בחול.com | אתר השוואת מחירי השכרת רכב בעברית!
אתר השוואת מחירי השכרת רכב בעברית ! רכב-בחול.com רוצים לשכור רכב בחו"ל? פשוט השוו בין כל החברות לכל יעד שתבקשו, תוכלו לבחור את החברה עוד לפני ביצוע ההזמנה. האתר והשירות בעברית ומאפשר שינוי / ביטול הזמנה בכל רגע תוך גמישות מקסימלית.
הנוסע המתמיד | 19.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת