אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שוק נוסח תל אביב: הוולט של הירקות והפירות

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
כמה קשקושים
סלחו לי, אבל מדובר על אנשי מכירות ולא על אנשי עסקים. בסוף, אחרי כל הסיפורים והקשקושים על אקוסיסטם, גודל שוק וייעול לוגיסטי צריך לתת מוצר שאתן ערך מוסף ללקוח. לא רואה את זה פה. עשינו פעם אחת הזמנה וקיבלנו ירקות סבירים במחירים יקרים מאוד. לצורך העניין, אם לא בא לי לקנות מרשתות השיווק אני אלך לסופר/ירקן שכונתי ולא אשלם יותר. העובדה שזה מגיע תוך שעתיים גם היא לא בשורה גדולה ובנוסף קיימת אצל הירקן השכונתי. הדבר היחיד שהם נותנים זה אולי פלטפורמה של אתר אינטרנטי, אבל מי צריך את זה? כולה להזמין ירקות, אפשר לעשות טלפונית דרך היקרן. בקיצור, אם לא יביאו בשורה על ידי מחירים נמוכים אין להם זכות קיום ולא יישרדו יותר מדי זמן.
סטארטאפ ניישן | 23.10.19
30.
אני מאמין שהם חברה טכנולוגית הייטקיסטית
חברים זהו רעיון מדהים הרי אין בשום מקום ירקות ופירות באיזור שלי ( חוץ מהסופרים והמכולות) ויש להם יכולת טכנולוגית מדהימה של לוגיסטיקה והפצה ( מנעול אלקטרוני עם מצלמה אופניים ( מי לעזאזאל יגנוב פירות וירקות בעידן של היום שאפשר לגנוב פלאפון קטן פי כמה בכסף. ולמכור אותו בכלל קל ביד 2) ויעוץ פינססי מדהים כל זה עד גג שעתיים כי אני לא אתמודד אם אני אזמין בבוקר ואקבל בערב ויתן להם מרחב זמן ונשימה. חייב את העגבנייה עכשיו) רק פי 2 מהמחיר מה הבעיה פה ?
אדם נוימן  | 23.10.19
24.
אני מזמינה ב"נוי השדה" ומאוד מרוצה
לא הבנתי את המודל הכלכלי של שוקיט. נשמע קפיטליסטי. כל הפסקה על "התרומה לחלקלאות" נשמעת כמו אמירה למען האמירה בלי בסיס למציאות. לא התרשמתי. נשמע כמו חבורת ילדים בלי הבנה או אהבה לחלקאות שנותנים לזכיינים להכין משלוחים ומוציאים על אופניים (לא נראה לי שמטעם ירוק לסביבה אלא מטעם נוחות שלהם לא לספק לזכיין רכב).. בכללי האמירות על הסכומים נשמעות מופרזות וחסרות הגיון. אולי נאמרו שכדי שהמשקיעים ירדו להם מהגב.
חוה | 22.10.19
16.
יקר, יקר מאוד, יקר מאוד מאוד - תורמים לעליית יוקר המחיה ולא להוזלתו.
כתבת פרסומת עמוסת רעש וצלצולים, בשורת המחיר שוקיט יקרים וגוזרים קופון רווח מטורף. רק בישראל יכולה קבוצה שאין לה מה להציע בשורת המחיר לקום ולטעון שהיא עושה את זה טוב יותר. קונה בזול אצלם לא קונה.
Bullshit.com | 22.10.19
6.
כל האתרים של שמוכרים מהחקלאי לצרכן זה בולשיט, המחיר יותר יתקר מהסופר אז למה שנקנה אצלכם?
כי אתם מספרים שהחקלאי אצלכם מקבל יותר כסף? כדי שהוא יוכל להחליף את הלנד קרוזר ולקנות לבן שלו חלקה לבנות שם וילה? אני קונה רק בסופרים כי שם המחיר יותר זול, רק בזכות הרשתות אפשר להוריד את המחיר.
מושבניק | 22.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת