אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סלקום מתחמשת בעופר עיני לקראת המו"מ מול העובדים

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
תגובה 8 צודק
העיניין שיש המון שומן בסלקום חברה קיקיונית כמה תפקידים כמה בורגיבות נו מה מקום נוח סיבוב רכב צמודה וכו וכו לכו לעבוד בשוק יבורגיבות במקום משקרת לקוחות כל היום בטלפומניה מה זה חברה סלולרית או חברת עקיצות בעמ חארם על האהבלים שלא עלו עליכם ינאחסים
אשת עסקים | 22.10.19
9.
לדרוש השבת כספים
כדאי מאוד להנהלה הקיימת לבדוק את חוקיות השכר המטורף והחזירי אשר משכו המנהלים המהוללים שפירא + פרי + פטרסבורג. למעלה ממאה מליון ש"ח עלויות שכר מטורפות בעשור הקודם מעיקים מאוד על קופת החברה כיום. ככה זה כשסותמים לעובדים את הפה עם מסיבת פורים מטופשת בהופעת ה"זמר" עומר אדם.
שפירא + פרי + פטרסבורג | 22.10.19
8.
הבראה בסלקום
המצב הזוי בסלקום . 1. חברה במשבר שמפסידה מספר רבעוניים ברציפות. חובות עתק רובצים על החברה ולא ניתן במצב הנוכחי למחזרם. אילו עובדות ! 2. לא תבוצע תכנית הבראה דרמטית החברה תפשוט רגל. וועד עובדים חזק בצורה יוצאת דופן שתוקף אישית את ההנהלה והבעלים תוך כדי התעלמות ממצב החברה. self distraction. חייבים לפטר כ 700 עובדים מיותרים. להיות או לחדול - די עם הסיסמאות של הוועד והמקורבים. 3. עופר עייני עושה כסף מהצרות של אחרים... מדהים איך בשביל כסף עוברים צד באפס זמן.
יוסי 110 | 22.10.19
5.
בגולן טלקום יש רק 170 עובדים
רבותי, גולן טלקום מעניקה שרות ל 900,000 לקוחות עם 170 עובדים בלבד ומערכת אינטרנט המאפשרת לכל לקוח לרכוש שרותים, לצפות בכל החשבוניות בשנת 2012, להתנתק ולהוסיף לקוחות למנוי קיים. בהנחה כי לסלקום יש 2,700,000 לקוחות, פי 3, אז אין הצדקה להחזיק יותר מ פי 3 עובדים בה. כלומר 540 עובדים בסלקום יכולים בכיף להעניק שרות מעולה ללקוחות כפי שמעניקים שרות מעולה כבר שנים עובדי גולן טלקום. כל מנהלי הצוותים, מנהלים זוטרים ועוד אוכלי חינם פשוט מיותרים.
170 עובדים בגולן טלקום | 22.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת