אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המחטף הקוריאני: כך גנבו הסובייטים את המטוס הכי מתקדם של ארה"ב

55 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

55.
בס"ד בדקתי ומצאתי,תלוי בדגמים.
הסייבר 86a,המיג 15 והמיסטר שנת יצור 1947-1950 דור אחד, שווים כמעט בכל תכונותייהם כמו מהירות טיסה,סייג רום,מרחק טיסה ומהירות נסיקה. השוני הוא בדגמים: כך ראיתי סייבר 86d שהיה שונה בחרטום,הן בגלל כונס האוויר התחתי והן בגלל האף הסגור בצבע שחור שכנראה מצביע על מכ"ם חזק ביותר.כידוע לי כבר מכל הכתבות והבדיקות שעשיתי: לאמריקאים יש אין סוף מטוסים ודגמים. ישראל לדוגמא משדרגת את הדגמים הן בצד המכני כמנוע והן בצד האלקטרוני. התוצאה:עליונות אווירית על פני שאר הדגמים מאותו מטוס בעולם.דוגמאת המיסטר והמירז'.
M | 05.08.20
52.
תשובה ל-24 (קצת מאוחר כי עבדתי לילה )
לפי הכתבה המיגים נפגעים ולא נופלים ... אז איך נפלו 600 מיגים ??? , והטייסים הסוביטים שכל כך היללו אותם בכתבה הצליחו להפיל רק 57 מטוסי סייבר ???? , נכון הבנתי בקרב המצויין אכן הטייס הרוסי הצליח להפיל מטוס סייבר אחד שקירטע חזרה לבסיס ....
ארנון | 30.10.19
48.
הקומוניזם הקוריאני ניצח במלחמה
ארה"ב נכשלה לחלוטין במשימה שלה לעצור את התפשטות הקומוניזם. היום אפילו המעומדים שלה לתפקיד הנשיא רצים על מצע שלא מבייש אף מפלגה קומוניסטית ומקבלים תמיכה רחבה אצל הצעירים בוגרי הקולג' ואנשי תקשורת. לקרוא לסובייטים "רוסים" קצת קשה בהתחשב בזה שמובילי התרבות והמדע בברית המועצות היו יהודים.
דב | 27.10.19
42.
אז ככה
כתבות הקברניט הן דבר מבורך שמנגיש וחושף לקהל הרחב הסטוריה תעופית מרתקת. רק עצתי לך, תיעזר גם במקצוענים אמיתיים. ישנן המון טעויות ואי דיוקים בכתבה, לעיתים מהותיים. המיג 15 עלה בביצועיו בקרב אויר על הסייבר בצורה חד משמעית, אך היו לו כמה חסרונות שפגעו ביעילותו בקרב. בכל מקרה יתרון המכם לא היה כזה משמעותי כפי שהצגת, וגם הטווח היעיל של מקלעי הסייבר לא עלה על 400 מטר. גם טכניקת ההתחמקות מהירי של הסייבר אחרת ממה שתארת. אבל שוין, הקהל מרוצה וזה מה שחשוב....
יוסי | 26.10.19
23.
"וישפד אותו על קרני הדילמה"-תאוות הדם וההרג של הגברים...
פתח הכתבה ממחיש עד כמה יש גברים תאבי מלחמה בעולם שלנו. כמה זה עצוב, כמה הרג רצח וסבל ניתן היה לחסוך אם כמה גברים היו פחות מוכווני אלימות ומלחמה. הכתבה עצמה טובה מאוד. על החתום: גבר לא אלים.
זו הסיבה לעולם האומלל שלנו | 26.10.19
13.
"בתחבולות תעשה לך מלחמה",ישראל
הצלחות במלחמה נובעות מתחבולות , בדיוק כמו מנחישות ויכול הקרבה של לוחמים.... אם כי במלחמת קוריאה , ניצחו האמריקאים והדרום קוריאנים למרות תחבולות הרוסים והצפון קוריאנים והסיבה היחידה שצפון קוריאה נותרה קיימת, היתה פחד נשיא ארצות הברית מהסתבכות במלחמת עולם. טעות שהעולם המערבי משלם עליה עד היום.
השיגה מיג 21 שעזר להצלחת 6 הימים. | 26.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת