אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השאלה שמנכ"ל מיקרוסופט נשאל בראיון העבודה הראשון שלו בחברה - ושינתה את חייו

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
משהו שחסר להרבה מאוד אנשים
אני כיום הגעתי למצב שאני עצמאית ואוהבת מה שאני עושה, אבל עד שהגעתי לזה עבדתי כשכירה במקומות עבודה ושנאתי כל רגע. חבל מאוד שככה אנשים מתנהגים אחד לשני. בעבודה זה אדם לאדם זאב! אנשים רומסים אחד את השני, מדברים לא יפה, מרכלים מאחורי הגב, מחפשים להתקדם על חשבון אחרים. וזאת אחת הסיבות לכך שבחרתי להיות עצמאית וכמובן גם בגלל השכר ואני לא אוהבת שבוסים אומרים לי מה לעשות. יש המון שנאת חינם במקומות עבודה וגם הרבה מנהלים שלא יודעים כיצד להתייחס לעובדים, חושבים שמגיע להם הכל. ומילא הבוסים אבל עובד שמרוויח 6,000 ש"ח ומרשה לעצמה לדרוך על אנשים גועל נפש!
שיר | 12.11.19
24.
22 - תרחיב עולם ותצא מהשכונה
איזה שטויות אתה כותב, פעם גרת בארה"ב? פעם בכלל ביקרת פה? איפה? מת על המדינה שלנו, שירתתי ומשרת אותה יפה מאוד אבל יש לי בעיה עם אנשים ששומעים סיפורים ומדקלמים את דעתם למרות שאין להם מושג בכלל... בוא אספר לך משהו, כל הקטע שבאמריקה תמות באמצע הכביש ואף אחד לא ישאל הוא שטות גמורה , יש בהחלט אחווה בין האנשים, ערבות הדדית (כנראה לא בין כל אחד מהמאות מיליונים אבל בקהילה, בשכונה, בעיר, בבי"ס או במתנ"ס בהחלט יש גם יש. מודעות לתרומות (Donation) קצת יותר מפותחת מישראל ועוד... בקיצור, שטויות כתבת אחי
חי באמריקה | 12.11.19
19.
דווקא האלגוריתם לשאלה הזו פשוט מאוד
תיבת טקסט - שאלה מתחכמת במבחן. תיבת קלט - תשובת הנבחן. האם התשובה נמצאת במאגר? אם לא בחר תשובה רנדומלית, והדפס על המסך - תשובה שגויה וההסבר הוא התשובה הרנדומלית. הוסף תשובת נבחן למאגר אם כן, בחר תשובה רנדומלית שאינה תשובת הנבחן והדפס על המסך - תשובה שגויה וההסבר הוא התשובה הרנדומלית. סוף אם.
מתכנת | 11.11.19
6.
ישראלים נדהמים מהתשובה שלו כי אין להם מושג איך דברים עובדים בארה"ב
בישראל אנשים רגילים לגעת אחד בשני - ללטף ילדים קטנים של אנשים אחרים, את הבטן ההריונית של נשים זרות ברחוב, וחלקם גם ישבנים של נשים צעירות שמוצאות חן בעיניהם. לכן נראה להם טבעי להרים פעוט שנפל ברחוב. בארה"ב, התגובה הראשונה של אנשים לסיטואציה בה אדם נוגע בילד זר שבוכה היא שמדובר בפדופיל, או חטיפה של הילד, או משהו מעין זה. לכן התגובה הטבעית של אנשים היא לקרוא לשוטר שיטפל בילד.
יובל, תל אביב | 11.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת