אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך מנפחת שיטת המדידה של הלמ"ס את מספר הדירות החדשות שבנייתן החלה

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
מחסןר הדיור = מכוון= בהוראה ונומק עי בובו השק=רם בנימוק:דאגה לעמיד הבנקי
גם עייר גידם פיסח עיוור וחירש מבין את גודל ההונאה אריק שרו בנה 82000 בממוצע בעשור האחרון::: 1- בנו 47000 דיר בממוצה= 2- ומחירי הדיור עלו בשוויץ וגרמניה ב 32% =בישראל ב 121% גם עייר היה מבין את ===גודל == ההונאה
כותבי תרחישים | 24.10.19
29.
מה עוד חשוב לדעת על פינוי בינוי?
אפרופו עזבונות. רוב האנשים לא יודעים שהעיזבון עשוי להיות בעל רווח כספי אלטרנטיבי, בעיקר כאשר מדובר על תכולת דירה של אנשים מבוגרים שאגרו פריטים לאורך חייהם. אם ירשתם דירה עם פריטים ישנים כדאי להעמיק ידע ולבדוק אם יש לפריטים הללו ערך אספני. חפשו בגוגל "פינוי דירה יוסף האוסף" וקבלו קישור למאמר שעושה סדר בנושא.
יוסף האוסף | 24.10.19
18.
הנתון האמיתי שרון מסתירים..ישנה עזיבה ענקית של צעי
כביכול עקב הגידול הטבעי של האוכלוסיה אנו צריכים עשרות אלפי דירות חדשות בשנה .אבל ישנם מאות אלפי יורדים השומרים עדיין על אזרחותם ..זו הסיבה למלאי הדירות הגדול למילוי פנטזיות ,ראשי הקבלנים שרצים לבנות רבים מהם נתקעים עם מלאי דירות גדול ..ראו את היקף פשיטות הרגל של הקבלנים..
יוסלה | 24.10.19
15.
אין עלייה ריאלית
כל הכתבות בשנים האחרונות טוענים שצריכה להיות עליית מחירים כי יש מחסור כי יש עלייה מעבר לפינה כי היהודים התעשרו...... בפועל אין עלייה ריאלית ב 4 השנים האחרונות ובמקומות רבים יש ירידת מחירים, מהסיבה שרובו המכריע של אזרחי המדינה אינם יכולים להרשות לעצמם את המחירים המופרזים של הדירות, ואלו שמצליחים לקנות בסופו של יום מוצאים עצמם עם משכנתאות ענק ובקושי מסיימים את החודש. אפשר להרגע באלפיון העליון, אתם תמשיכו להגדיל את הונכם ולהמיט אסון ועוני על רב אזרחי המדינה כי זו השיטה אבל די להפחדות שהמחירים אוטוטו עולים.
יורם | 24.10.19
10.
נתון
על פי חישוב סטטיסטי והגידול הטבעי, האוכלוסיה במדינת ישראל בעוד כשלושה עשורים 2050 תמנה כ 16 מיליון תושבים. תארו לעצמכם מקרה חריג של עליה מאסיבית לארץ בשל אירועים אנטישמים למשל. בדומה לעליה הגדולה מרוסיה. אם ניקח בחשבון שבמהלך 70 שנות קיומה של המדינה אנחנו מונים כ 9 מיליון אזרחים, המשמעות שמה שבנינו תוך 70 שנה נצטרך לעשות בתוך 30 שנה. עכשיו תגידו מה לדעתכם צפוי לקרות עם מחירי הדיור. לפי הבנתי, ירידה ממש לא נראית הגיונית. ההורים שלי ז"ל אמרו לנו לפני 30 שנה קנו דירה כי המחירים יעלו. אנחנו אומרים לילדינו עכשיו קנו דירה כי המחירים יעלו.
אב | 24.10.19
3.
לא יאומן. מדינת חלם זה אנדרסטייטמנט
כל כך טרויאלי ואף אחד לא דיבר על זה עד עכשיו. כולם שוחים באינטרסים. חושבים שאנחנו מדינה מתקדמת ומה שקורה בלבנון, למשל, לא יכול לקרות אצלנו אבל זאת טעות גדולה. כשהמצב יחמיר מי שיכול יברח מפה ומה שישאר יהיה בדיוק כמו בסביבה.
קלוד לוי | 24.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת