אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל פסגות החדש מניף את הגרזן: יקצץ 7% מכוח האדם

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
את כל אלה שבאים לקצץ עובדים בשם ההתייעלות
האם פעם זרקתם מהבית ילד כדי להתייעל הרי ילד עולה הרבה מאוד כסף ובלי הילד אפשר ליעל מאוד את המצב הכלכלי למה אתם לא עושים את זה? כי אתם לא רוצים לפגוע בילד ולא בכם כהורים ובמשפחה. אז מי שחושב שזה הפתרון שיחשוב על הפגיעה האנושה באותם מפוטרים בבני הזוג שלהם, בילדים שלהם ולפעמים גם בהורים שלהם זה מעגל שלם וענק הצעד התמיד נכון יותר הוא להשאיר את כל מי שרוצה להישאר ולקצץ באחוזים זהים לכולם את השכר עד שמגיעים לתקציב השכר הכולל הנדרש וזה כולל את כולם וזה אומר לקחת את הרכב לבכירים מאוד- הם יכולים לקנות לעצמם רכב ולקחת לכולם את הניידים - היום זה זול ואין בעיה לכל אחד לקנות טלפון ולשלם ולבטל את תן ביס המיותר כל כך ולבקש מהעובדים להביא אוכל מהבית כל הצעדים האלה קודמים לפיטורי העובד הראשון ורק אם אין ברירה באמת ממשיכים הלאה תזכור כל אחד שפיטרת כשאתה מסתכל כל פעם במראה כדי שלא תעשה את זה יותר לאף אחד בהצלחה !
המבקר | 29.10.19
38.
זה הזמן להילחם
כבר כמה שנים מייבשים את החברה והעובדים, אפס השקעה בעתיד החברה, מחפשים איפה עוד אפשר לגרד כמה שקלים ועל שכר לעובדים אין בכלל לדבר. זה הזמן להפוך את המצב לצאת למלחמה, גם ככה במצב החברה והשכר אין מה להפסיד. כמו הכותרת, הביאו קצב לא מנכל, אפס הבנה בשוק ההון, אפס הבנה בבתי השקעות בכלל ובפסגות בפרט, עלאק חברת ייעוץ, בשביל שתיתןצלו גושפנקה לפטר. זהבית שחררי אותנו במחיר הראשון שמציאים לך, בנתיים מלחמה על הבית.
אחד שנמאס לו | 26.10.19
33.
הרגשה לא נעימה
אנו עובדי החברה בהרגשה ממש חסרת אונים, ראובן ביקש נתונים על כולם 5 שנים אחורה וכך כנראה מקבל החלטות. מדובר באנשים שעבדו ונתנו את מיטב שנותיהם לארגון שגם ככה לא תיגמל כראוי והמשכורות הכי נמוכות בשוק ההון - בסופו של יום זה מהלך של זהבית שמנחה את ראובן, כל עובדי החברה מייחלים.ליום שהיא תצליח למכור אותנו ואז אולי ישתפר המצב, תקופה ארוכה שחוסכים בכל דבר אפשרי, מרמת העטים עד רמת המכשירים הסלולריים והמכוניות. אין ספור אנשים טובים עזבו וזה נראה שבית ההשקעות במגמת ירידה מתמשכת עצוב מאוד
עובד פסגות | 25.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת