אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הבימה: "בקשת הפירוק עלולה להביא לסגירתנו אחרי 100 שנה"

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
המדינה מפקירה תיאטרון בבעלותה
אם היה מדובר בבעלים פרטי הוא מזמן היה מזרים מה שנחוץ . ולא מדובר במאות מיליונים. גם לא בעשרות. וכל מה שצריך זה לנהוג מנהג בעלים אחראי. כי בסהך זה תיאטרון נהדר שבשנים האחרונות גם הרבה יותר נגיש, מגוון ומתאמץ. והוא ממש לא פומפוזי ומתנשא כפי שחלק כותבים כאן. ההיפך. יותר ויותר אנשים נחשפים לרפרטואר המגוון של הבימה ויהיה ממש ממש חבל אם ייסגר
חבל | 28.10.19
18.
לעשות במתחם הבימה פרוייקט מחיר למשתכן
זהו צדק חברתי וכל מי שמתעסק באומנות שיפסיק לסמוך על המדינה שתממן אותו ושימצא עבודה בתעשייה אם הוא מספיק מוכשר ואם לאו שילך לעבוד בעבודת כפיים. אני מתעסק עיצוב בוגר אקדמיה והמדינה לא מממנת אותי ולא אף אחד שעוסק בתחומי היצירה ותחום הבמה לא צריך להיות שונה! כמובן שצריך לעזור במלגות והלוואות נוחות להקמת עסק/מייזם וזה משהו שזמין כיום לכל יוצר אקדמאי שמעוניין להתפתח.
ניר | 28.10.19
7.
אם אין לכם מספיק לקוחות אז אין לכם זכות קיום
עשיתי פעם מנוי ואחרי פעמיים הפסקתי ללכת. ההצגות בבימה ברמה של הצגת תיכון. לא משקיעים בתפאורה ואם כן אז היא ממש עלובה. רמת המשחק פשוט מזעזעת. כמה פעמים אפשר לצפות בחבורת אנשים שמדקלמים טקטסט בצורה מלאכותית על במה עירומה?
תרבות? | 28.10.19
1.
גם כן תרבות
כשהתיאטראות בארץ יחליטו שהם מעלים הצגות עם שחקנים ובימאים בהתאם ליכולות שלהם ולא עפ"י החונטות הקיימות אז הם יפסיקו לבקש נדבות במשרד האוצר. לא הגיוני שהתיאטרון הכי גדול בתל אביב לא מצליח לעמוד על הרגליים, אם זה המצב אז באמת שאין לו זכות קיום.
לקוח לשעבר | 28.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת