אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המולטי־מיליונר החשאי של נתניהו: זאק גרטלר

172 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

150.
עוד הון-שילטון בית מדרשו של המגלומן הנכלולי הבוגד במדינתו ועושק את עמו!...
נתניהו מתנהג כמו נירון קיסר,המדינה זה אני ומשפחתי ואם לא אני שורף אותה.הנבל צורר וטרוריסט חברתי הממית אלפי ישראלים בכל שנה רק כתוצאה ממדיניותו הכלכלית האכזרית,הבוגדנית והדורסנית.
ציוני בדם | 29.10.19
136.
רק כשעושים לפרס יום הולדת זה שחיתות. לביבי מותר
כשערכו לפרס מסיבת יום הולדת 70 מצביעי הליכוד טענו לשחיתות ואמרו: "למה לפרס מותר ואת ביבי השמאל רודף. מסתבר שגם לביבי יש מיליונרים שעושים לו יום הולדת. אבל משום מה מצביעי הליכוד כבר לא רואים בזה שחיתות כשמדובר בביבי.
משה | 29.10.19
130.
האם גם כאן הרב לאו קיבל מזומן כמו בחתונות?
הרב לאו הוא לא צדיק. במשך שנים רבות, הוא העלים מס במאות אלפים ואולי אף מיליונים וייתכן שאף ביצע עבירות של הפרת אמונים, כאשר קיבל כסף מזומן עבור עריכת חתונות (חלקן כאשר שימש כרב בראשי לישראל). למזלו, הפרקליטות החליטה שלא להעמיד אותו לדין (לאחר 20 שנה, הרב מצגר כבר הועמד לדין בגין התנהגות דומה) אך הרב לאו נאלץ לשלם לרשויות המס כספים רבים. לא מאמינים לי? תגגלו.
גיל | 29.10.19
113.
ביבי טפש או אטום?
נושא אחריו שלושה משפטים שהמוטיב העיקרי הוא ניצול וטובות הנאה וממשיך להתארח אצל טייקונים. יש לו בית רחב ידיים בקיסריה ובית ראש הממשלה בירושלים. למה הוא צריך לחגוג בבית של טייקון חדש? הוא לא הפנים את העובדה שחברויות כאלה לא רצויות לראש ממשלה? איפה השכל הישר?
תל אביבי | 29.10.19
112.
לא מבין משהו...
אם ביבי עובד כל כך קשה מאיפה. הוא מכיר את כל המיליארדרים האלו שכל כך שמחים לבזבז עליו כסף? הילדים שלו הולכים לחופשה אצל המיליארדר הזה, אשתו עושה מסעות קניות על חשבון המדינה ועל חשבון מיליארדרים, הבן שלו לוקח מלונות בברזיל ולא משלם ואת אבא תמיד יש מיליארדר שמממן, ממש מסכן הבחור הוא עושה כל כך הרבה לטובת המדינה בחינם שהוא צריך תרומות
ברוך | 29.10.19
106.
עוד מתנות מחברים של........
עוד מתנות מחברים של........ הבן אדם פשוט לא לומד ומצפצף על כולם והחוק. אין לו מעצרים. הרי טיאוריה של מתן מתנות היא מבוססת על הדדיות . אז תסביר לנו, מה התרומה שלו? מנובלים, לא משלמים עבור כלום וחיים על שומן המדינה והחבגים. אין להם אלוהים ואין להם כבוד עצמי. בושה!
אלון | 29.10.19
104.
ביבי סוס מת, אוריך ויאיר בנסיון פתטי להשאיר אותו בתודעה
ביבי סוס מת, אוריך ויאיר בנסיון פתטי להשאיר אותו בתודעה. מזהים מייד בטוקבק של יעל שזה לא יעל ולא נעליים. אף אזרחית פרטית לא היתה ממלאת את כל העיתונים באותו הטוקבק, יום אחר יום. זה רק מישהו שלא הולך לעבודה כל יום כי זאת העבודה שלו. עם ישראל אמר את דברו, ביבי הפסיד שתי מערכות בחירות ברציפות. ליצמן, דרעי, בנט, שקד, ליברמן, כל הפוליטיקאים יודעים שביבי גמור, ומועלים בתפקידם הציבורי למצוא מחליף מהליכוד, ולתת כבר לעם ישראל ממשלה במישרה מלאה שתזיז פרויקטים, תקצה תקציבים, תשחרר את הפקקים. הכל תקוע! ורק באשמת ביבי שמסרב לזוז, כאילו הכסא הוא של האמא שלו
ביבי סוס מת, אוריך ויאיר בנסיון פתטי  | 29.10.19
95.
נתניהו ומצביעיו - מצא את ההבדלים
ראש הממשלה הכי חמדן שהיה לנו בישראל . הכסף בעיניו ועוד יותר בעיני אשתו, הוא שם הדבר. יש כסף ; מליונר - מיליארדר ושניהם ״חברים של״. ואתם הבוחרים בו - מה לו ולכם . לא סופר אתכם. הבעיות הקיומיות שלכם לא מענייניו. הוא הכי מנותק מכם, הכי לא מתכוון . תראו מי המוזמנים בקרב הקרובים לו - עורכי הדין ; שף , בדרן, יחצן ועוד שכאלה . מה עם אנשי רוח, התיישבות, חינוך ותרבות - כלום . הכל רדוד .
חחחח | 29.10.19
69.
כרגיל
האיש המגעיל הזה שקוע עד צואר ומחוייב לכל המיולטי מליונרים. בעוד הוא מעשיר את חשבונו הפרטי, המדינה "משלמת " להם כפל כיפליים, כי הם לא משקיעים באיש, הם משקיעים בעצמם. קןראים לזה שוחד, גם אם סה לא עומד בקריטריונים המשפטיים. בכל אופן, זה מסריח, והסירחון מגיע למרחקים.
שלמה | 29.10.19
66.
היום יום הולדת
ברכות למר נתניהו. שמח בשנותיך ובחיק משפחתך. יסביר נא לי כבודו מדוע יש כל כך הרבה אנשי בוקי סרוקי במסיבת יום ההולדת ואין אנשי רוח וספר? הגות מחקר ומחשבה? איני חושב שנוכל לאמר הלך הזרזיר אצל העורב, אך הרכב הנוכחים יתכן וקשור בהליכת זרזירה?
ישראל המברך | 29.10.19
52.
גם לי היתה יום-הולדת וגרטלר לא ערך לי מסיבה. מוזר ומקומם !!!
מעניין איך הביבי מוצא כל פעם מישהו שישלם בשבילו את החשבון. הרי מסיבה עולה כסף ומסיבה כמו שערכו לו עלתה כסף רב. בתכל'ס גם זה שוחד כי אחרי המסיבה יש לעשיר הזה דלת קצת יותר פתוחה אצל הביבי והרבה יותר פתוחה מאשר לי שלא ערכתי לכבודו מסיבה.
חיים | 29.10.19
45.
לכל צמאי הדם ...
קראתי חלק מתגובות צמאי הדם . מעשיהו . ומעשיהו . ושאר כל הקנאים ... קיראו את תגובתה של מ"ס 22 . תתחילו להפנים . כי לפרגן במדינה הזו לא יודעים כל כך .. ובגדול אנו רעים עם עצמינו 24 7 . שכל אחד יביט במראה ליפני שהוא יוצא מהבית . ומה הפלא שאיש כימעט בכל העולם לא סובל אותנו ...
ב | 29.10.19
22.
אם שרה הייתה עושה מסיבה
הייתם בוכים על בזבוז כספי ציבור .הרבה אנשים במדינה היו שמחים לארח את ראש הממשלה ולהנות מחכמתו ניסיונו וסיפוריו ,אני רק חושבת על האיש הזה ומה שהוא עשה וסיפור חייו ושורשיו נראה לי שעשרות אנשים לא חוו .אוצר בלום של ידע היסטורי כלכלי מדיני וביטחוני .אבל צריך להקיף את עצמו באנשים יותר מוכשרים שיכולים לעזור לו לזהות יריבים ולא בסלבריטאים פשוטים
שירי | 29.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת