אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פלונטר בחולון: דיירים מסרבים לפנות בניין שניצב בתוואי הרכבת הקלה

60 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

60.
משרד התחבורע רוצה לנשל משפחות מבתיהן כי לא תיכננו לתת להם פיצוי ורק להפקיע את דירותיהם
איך בדיוק תיכנן האדון ישראל כץ להעיף לרחוב 58 משפחות בעלות דירות לרחוב? ומה תיכנן להם כפיצוי- אוהל? או קרוואן? ואת הבינוי פינוי במקום שקבלנים יתעשרו ממנו- לא חשב שמגיע לבעלי הדירות -פיצוי של דירות אחרות? הליכוד מושחת וכל השרים בו מושחתים !
ישראל כץ-פוץ | 14.01.20
46.
גם בירושלים היה בעבר מקרה כזה
כאשר סללו את רחוב בן צבי, כל המשפחות שם קיבלו את ההסדר ועזבו, חוץ מאחת שחשבה שבגלל שהיא אחרונה, אז היא תתקע את הסלילה, ולכן הם יוכלו לדרוש מליונים. הדאירו אותם שם, על הכביש הראשי, שיחנקו מעשן ורעש כל היום. זה הפתרון לכל אלו שחושבים שהם יחזיקו את כל גוש דן כדי שהם יקהלו יותר כסף.
אחד ש...  | 30.10.19
42.
ל-39 אנחנו חיים במדינה דמוקרטית ולא דיקטטורה. אם חיכו 70 שנה יחכו עוד קצת
נת"ע הינה בולדוזר. מישהו צריך לעצור אותם עם השטויות שהם עושים. לא זורקים אנשים לרחוב רק בגלל שמי שצריך לתת רישיון לבניה בעירית חולון מתמהמה. צריך קצת אמפתיה והגיון בריא. רק שזה חסר אצל פקידים וחברות בניה.
ישראלי שפוי | 30.10.19
35.
צריך לתת להם דירה חדשה באיזור + ערבות בנקאית שכך יקרה + הוצאות
לא מובן לי על מה הוויכוח. ברור שצריך לפצות כל דייר בדירה דומה חדשה באיזור + הוצאות מעבר סבירות. אם יש מפנים ויש עיכוב בבנית הדירות החדשות, צריך לתת למפונים ערבות בנקאית בסכום שיאשפר להם לקנות דירה דומה + שכירות כמקובל באיזור + הוצאות מעבר סבירות.
ב.ק. | 30.10.19
30.
9 - אתה אדיוט גמור.
חשבת שאולי בערך הדירה כיום אין להם יכולת לרכוש דירה בשום מקום אחר ? לדעתך הם צריכים לעבור לעיר אחרת שרק בה יוכלו לרכוש דירה? ולמה ? בגלל שחכמי התחבורה בישראל לא יכלו למצוא פתרון אחר ? אתה היית עובר לטובת ההמונים לגור לדוגמא ברמלה ? במחיר בדירות שם אין מחיר שפוי בחולון כיום.
ניר | 30.10.19
28.
ככה גרשו את התימנים החלוצים בת"א משדרות נורדואי ב1940.מחיצת החלש עד הסוף.
התימנים גרו בצפון ת"א כאשר היה שם כלום.והירקון היה מציף האיזור. אחרי שנים הלבן זמם להשתלט על האיזור .ולכן שירטט תוכנית פרצליה חדשה כאשר בכוונה השכונה של התימנים באמצע השדרה. ככה עובדת השיטה 150 שנה. גם את התמני לפני 100 שנה גירשו מהגבעה בכינרת . הגיע הזמן לעצור בכוח הכח את משא הגזל של הכנופיות.
אהרן | 30.10.19
7.
בהסתמך על הכתוב בכתבה על נכונות הדיירים לפינוי כנגד תמורה בשווי דירה חדשה 4 חדרים
נת"ע תוקעת את הפרויקט על "גרושים" ביחס להיקפו הכולל, שלא לדבר על "צדק" ו"חוכמה" הנעדרות לחלוטין מגישתה של נת"ע. מקווה שגרוניס יעשה להם סדר בפדחת האטומה שלהם ואולי נתחיל לראות אור גפרור בקצה מנהרת הפקקים האין סופית שמחמירה מדי יום.
פני נת"ע כפני הכלב | 30.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת