אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדריך התכל'ס המלא לרכישת סמארטפון חדש

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
24, תפתח גוגל ותקרא/תראה סרטונים ביוטיוב
הנוט 10 מתעלה על האייפון 11 כמעט בהכל מלבד ביצועים נטו, שגם ככה לא באים לידי ביטוי במשחקים עצמם. הנוט גם מאפשר להוריד רזולוציה, להגביל פריימים לשנייה, ולייצב את המשחק כך שלא יקרטע/יחמם את המסך. טלפון פשוט מדהים, שווה כל שקל מוגזם ששילמתי עליו, ואת זה אני אומר בתור שונא סמסונג לשעבר.
ב | 09.11.19
39.
אקסיומי redmi 7a שני גיגה זיכרון 3500 מיליאמפר ב 550 שקל
טלפון שמאוד הופתעתי ממנו מאוד מהיר ומאוד חזק למחיר שלו והוא היחיד שנותן שנתיים אחריות מחיר מצחיק לעומת מה שהוא עושה 8 ליבות מעבד/ עובד מאוד מאוד מהר עברתי מאייפון הבטרייה מחזיקה יום שלם בקלות יש לו מצב חיסכון בטרייה הטענה מאוד מהירה מצלמה מאוד חדה
דני | 04.11.19
37.
בעד טעינה אלחוטית מכמה סיבות
ותרו על התיווך ופשוט חברו לטלפון - זה הקישקוש הכי גדול שקראתי . לצערי כניראה שהכותב לא יודע מה קורה בתחום הטעינה האלחוטית. ראשית זה מעולה כי אחת הבעיות בטלפונים היא בלאי במחבר הטעינה . שנית כיום המטענים האלחוטיים הם גם חכמים וגם מהירים .
דוד | 04.11.19
36.
ההשוואה בין אייפון לאנדרואיד שטחית ומביכה
בתור התחלה אתה לא יכול להגיד שהם עם ביצועים זהים ויכולות תואמות, מכשירי אנדרואיד עצמם שונים מהותית בינם לבין עצמם מבחינת ביצועים ויכולות. יש הבדל מהותי של גן סגור של אפל לעומת הפתיחות של אנדרואיד, סוגיות של פרטיות, גישת אפליקציות ועוד מליון ואחד דברים שלא כאן וחבל. תעשה לעצמך הרבה יותר כבוד אם תוציא השוואה אמיתית בינהם. נכון שאף אחד מהשניים לא מושלם ואף אחד לא גרוע, אבל כן יש הבדלים משמעותיים שחשובים לאנשים שמתלבטים.
רותם | 04.11.19
34.
בקשה לניצן או לעורך
אם אפשר בכתבות כאלה בעתיד לא להזכיר את האייפון. כל מי שקנה אייפון מרגיש צורך להצדיק את ההוצאה המנופחת והאנשים האלה פשוט נורא מתישים. בסדר אייפון זה מושלם ושווה מיליונים ואף אחד חוץ ממכם לא מבין כלום ויופי לכם ועכשיו לכו בבקשה. בכל מקרה מי שקונה אייפון לא שוקל אפשרות אחרת בלי שום קשר ליכולות או עלויות ומי שלא קנה אייפון גם לא יעבור לאייפון כי אין שום סיבה סבירה. אז פשוט הפרדת כתבות: כתבות על אייפונים וכתבות על טלפונים שאינם אייפון.
איך העזת להגיד אייפון בלי להשתחוות? | 04.11.19
33.
למשתמש הסביר אין שום סיבה להוציא יותר מאלף שח על טלפון טוב. ואפשר גם הרבה פחות.
אם יש לכם דרישות מאד מיוחדות, עדיין תוכלו למצוא משהו מעולה עד 1500 שח. יש הרבה דברים יותר טובים לעשות עם הכסף הפנוי. ומעבר ל-1500 שח זו כבר פשוט הוצאה על תכשיט שנועד להרשים ולהיות יפה בלבד. יש אנשים שמוציאים אלפי שקלים על תכשיטים אבל לפחות הם לא מנסים לשכנע שלצמיד\טבעת\שרשרת שלהם יש פיצ'רים שמצדיקים אלפי שקלים. זה פשוט נועד להתקשט ולהראות לאנשים אחרים שאתם מספיק עשירים כדי לזרוק כסף רק כדי שיראו שיש לכם. לא סוג האנשים שהייתי רוצה בסביבתי הקרובה.
: | 04.11.19
32.
כתבה חסרה מאוד במידע שימושי
חבל שהכתבה בגובה 30,000 רגל. הייתי מצפה לסקירה של זמני סוללה בדגמי הדגל לפחות כדי לקבל מושג. הרבה מהכתבה הוקדש למה לא חשוב, ופחות מדי לכלים קונקרטיים עם דוגמאות ספציפיות. אני חייב לומר שההבדל העיקרי בין כל האנדרואידים לאייפון( לאשתי יש אייפון) הוא בלאי. מכשירי אנדרואיד מתיישנים הרבה יותר מהר מאייפונים, אשתי עדיין עם אייפון 6 ורק עכשיו מתחילה לחשוב להחליף, והוא עובד טוב מאוד. בזמן הזה החלפתי גלקסי 6 ו 8+( טלפון מהעבודה יכולתי לקחת אייפון מעדיף אנדרואיד ). עדיין המחיר יקר מאוד באייפון.
Ohad | 04.11.19
31.
שימו לב לנושא האחריות
רוב החברות נותנות אחריות של שנה וכל תקלה לאחר מכן צריך לשלם סכומים גבוהים , נקודות הכשל העיקריות זה הסוללה (אינה ניתנת להחלפה) והמסך. ברשותי מכשיר NOTE8 של סמסונג שעלה לי הרבה כסף , מספר ימים בודדים לאחר תוקף האחריות ניגשתי לתקן את המסך עקב נקודה מתה על המסך (לדעתי דפקט בייצור, מסך שלא נבדק כראוי לפני הרכבה), נדרשתי לשלם סכום עתק ובנוסף הודיע לי המוכר כי יש לי סימנים של התחלת צריבה. כמובן שניסיתי מספר פעמים להחליף מסך על חשבון החברה ונדחיתי. בקיצור על תתפתו לקנות אצל היבואן הרשמי שגובה על אחריות ושרות שב % גבוה של המקרים תזדקקו לו אחרי שנה ולא במסגרת האחריות, ישנם יבואנים מקבילים רבים שמחירי המכשירים שלהם זול בהרבה , שמרו את הכסף הזה בכיס לתיקון אם אולי תצטרכו. כמובן שזו דעתי ולא המלצה .
בכר חיים | 03.11.19
9.
תמורה לכסף
כמו שכתוב בכתבה, מרבית המשתמשים הממוצעים לא ישתמשו בכל רכיבי הפרימיום שנמצאים במכשירים באלפי ש"ח, ולמען האמת גם לא יבחינו בהם. לכן, מוצע לקנות מכשיר ביניים עם תמורה גבוהה לכסף מבחינת התמורה. חברת שיומי מתמחה במכשירים עם חומרה שהיא כמעט פרימיום, במחיר שהוא שליש מהפרימיום. זה מקום טוב להתחיל לחפש מכשיר עבור רוב האנשים.
סגולה | 02.11.19
4.
הרוב נכון, החלק על הבטריה ממש לא
אני חושב שבטריה היא המרכיב החשוב ביותר בטלפון, בהנחה שלא קניתם מכשיר ממש ממש מאפן. מניסיון לשיאומי יש חיי סוללה מטורפים, הרבה מעל כל השאר ולעומת זאת סמסונג חלשים מאוד כולל בs10. לדעתי גם אייפון לפני 11 בקושי שרדו חצי יום. אם אתם חובבי אנדרואיד לכו על שיאומי או וואן פלוס שהיא חברה פצצה.
דג | 02.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת