אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החברות למשרד הבריאות: "אם רוצים יותר קנאביס רפואי בשוק, צריך ייצוא"

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
תירוץ עלוב של חברות עלובות. רוצים יותר? תאשרו לגליזציה.
חסמים של משרד הבריאות בפני מי שרוצה להכנס לתחום הם מכשלה רצינית וראשונה שמאפשרת לקבוצה קטנה מאוד לגדל. הרפורמה הכושלת של משרד הבריאות ,גרמה לעליית מחירי ייצור והפצה ולירידה באיכות המוצר. כתוצאה מהמהלך קיבלו החולים תוצרת גרועה שלא בהכרח עונה על צרכיהם ברמה הרפואית והכי חמור,במחיר מופקע ויקר להחריד. לגליזציה תגרום לפיתוח התחום ע"י מספר גדול יותר של אנשים והתחרות תעלה את האיכות לסטנדרט ראוי ובמקביל תוזיל את המחיר. לא מסובך לגדל צמח בעציץ..
חד וחלק בלי סיפורים | 01.11.19
12.
עד שלא יוציאו את שליטת היק"ר ומשרד הבריאות - דרך הפצת שקרים - מהתמונה, לא תהיה רפואה לחולים
גם ככה כבר בוטלו רוב הזנים המעולים והמגובים רפואית של החברה שהקימה את כל התחום בישראל ואת החולים על רגליהם ונגזלה מבעליה. גם ככה החולים קונים במחיר מלא משהו מוזר מרוסס ומזיק במקום תרופה מוכחת שהצילה את חייהם. מה זה כל הדיבורים האלה בכלל ומי זה שמדבר בשמי ללא רשותי
האיש החפץ חיים | 01.11.19
11.
עד שלא יוציאו את השליטה דרך הפצת שקרים של היק"ר ומשרד הבריאות מהתמונה לא תהיה רפואה לחולים
ביכה וכה משרד הבריאות כבר ביטל את הזנים המעולים והמגובים מחקרית מהשוק והוציא את החברה המובילה מידי בעליה ואת הרפואה שלה מפיהם של החולים הכי קשים . בינכה מה שמקבלים החולים כיום זה ערבוב של עלים מוזרים מרוססים וטחונים ללא אפקט רפואי מה זה כל הדיבורים האלה בכלל. בינכה מלבד את החולים הפיל משרד הבריאות גם את כל התחום בארץ.
מי האיש החפץ חיים | 01.11.19
8.
רק יבוא
אשרו יבוא המחיר יפול ב 80% והאיכות תעלה במיליון אחוז. אין כאן מגדלים יש כאן תעשיה שבעולם פשוט צוחקים ממנה. לישראל יש משענים מצויינים ומזמן הידע שלהם עבר לחול. כל העיתונאים פשוט לא מבינים מה באמת קורה. בקרוב תהיה רפורמת הסלולר לגבי הקנאבעס הרפואי. רשמו לפניכם.
בקר | 01.11.19
7.
אין קשר ליצוא זה שקר
החברות הבינו את פוטנציאל הסחיטה במצב הנתון והם יורים לכל הכיוונים. העסק הזה שמסייע לחולים הפך להיות עסק לכל דבר ועניין לא מעניין יותר את החברות האנשים רק את הכסף. משרד הבריאות חחח זה בכלל גוף שלא מנוהל כראוי לראייה מערכת הבריאות ״המושלמת״ שלנו. במצב הנתון צריך להמשיך להתנהל בבג״ץ ולבזבז להם כסף עד שהם יכנעו
אורי | 01.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת