אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החל מהבוקר - קנס של 500 שקל לנוסעים לבדם בנתיב הקארפול

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
הראש היהודי
1. סמוטריץ' גר בקדומים, הכביש המוביל אליו הוא כביש 55, ב 19 אוקטובר 2018 פורסמה הידיעה בערוץ 7 כי הכביש יורחב ל 4 מסלולים, זו העדיפות הלאומית של הליכוד והעומד בראשה. כביש החוף הוא כביש מספר 2 לא הורחב ברובו קרוב ל 30 שנה. 2. נראה כי הראש היהודי ממציא לנו חידושים, ככל שחיפשתי לא מצאתי נתיב מהיר בעולם הכולל אוטובוס בנתיב הימני ביותר, להיפך הנתיב המהיר כולל אוטובוס שזה רכב כבד עם עדיפות למהירות בנתיב השמאלי ביותר כי אין עצירה בתחנות, המסלול הימני ביותר למשאיות והמסלולים האמצעים לרכב פרטי.
בן הימין | 06.11.19
8.
הזוי לחלוטין!
לפי הכתבה כול שנחסך הוא כ- 10 דקות "רווח" ואני שואל בשביל זה כול המערך וההשקעה הכספית וכוח האדם... במקום לתת למשטרה לטפל בדברים חשובים הם צריכים להתעסק עם עברייני נתיב נסיעה שהיא כשלעצמה אינה עבירה על חוקי התעבורה? כתוצאה משינויי הנתיב אני נאלץ להסתכן הן ביציאה מנתניה והן ביציאה מתחנת הדלק "גלילות", ביציאה מגלילות אני חייב במאה המטרים הראשונים להשתלב בנתיב האמצעי ומאה מטר לאחר מכן אני צריך לחזור כדי לעלות על הגשר... מסוכן, מיותר ואם אקבל דו"ח גם יהיה מרגיז! ביציאה מנתניה אני נאלץ להאיץ כדי להשתלב בנתיב המרכזי (שלא תמיד נותנים לי להיכנס), הדבר גרר מידי יום בשריפת דלק מיותרת כתוצאה פעולה זו. בואו נעשה חשבון... האוטובוס אפשר להושיב 54 נוסעים (54 מכוניות פחות) אך כדי שהדבר ישתלם בכביש ניאלץ להוריד אולי 300~ 500 מכוניות בכול רגע נתון בין השעות 6:30 ל-09:00 ואילו הדבר יצליח הוא יהווה תוספת של כ- 10 אוטובוסים בכל רגע נתון וזה כשלעצמו יצור פקק כי הם יצטרכו לנוסע בנתיב המרכזי והשמאלי.
נאיבי | 03.11.19
2.
שטויות- רכב שיצא ב 6:37?ומה עם זה שיצא ב7:45?
אחרי ששמו את הילדים בגן? והאם המדידה נעשתה מהבית או מהירידה לכביש החוף? כי להגיע לכביש החוף לוקח מנורדאו, עיר ימים, רמת פולג לפחות חצי שעה. וזה כי כביש החוף נסתם ומשתחרר רק אחרי ווינגייט. אז שלא יבלבלו בשכל, החיים בנתניה הפכו לסיוט !!
ערן | 03.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת