אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סמנכ"לית השיווק ב-Verint: "ישראל היא השוק הכי מוטרף מבחינת משאבי אנוש"

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
יש מלא עובדים טכנולוגיים הבעיה היא שהן לא מגייסות עובדים מעל גיל 45
מדובר בעובדים שנמצאים בשיא הידע והניסיון והם מעודכנים בדיוק בטכלוגויה הכי מתקדמת ועדכנית. הבעיה היא שהמגייסות לא פונים אל גילאי 45 כי יש להן סטיגמה עליהן. וגם כי המנהלים בחברה שהם בני 30-40 אומרים להם לא לגייס עובד שיותר מבוגר מהם מחשש (לא מוצדק) לתחרות עתידית על התפקיד שלהם.
איציק | 06.11.19
13.
החמצה אדירה של תחום משאבי אנוש. חוסר מקצועיות משווע, העיקר כולן בנות !!!
פספוס טאלנטים זו בושה למערך המגייס. המגייסות לא מבינות כלום ועושות לארגון יותר נזק מתועלת. הבעיה מתחילה במנהלות משאבי אנוש שלא מבינות כלום ומגייסות מנהלות גיוס שלא מבינות כלום שמגייסות רכזות שלא מבינות כלום. התחום נהיה פח !! אפשר לקפל ולזרוק.
ששון | 06.11.19
7.
HR צריך שינוי
בעיקר נשים ללא כל רקע טכנולוגי או הבנה עמוקה בכל תחומי החברה (פיתוח, מוצר, מכירות וכ)... צריך יותר גיוון וחשיבה שונה גם בתחום ה HR. תכלס בסוף המנהלים הם הגורם החשוב בגיוס אבל גם בכלל לא יזיק שה HR יהיה שונה ויביא ערך נוסף. נכון לעכשיו HR זה רק פונקציה שצריך להגיד לה מה שהיא רוצה לשמוע בשפה שהיא רוצה לשמוע ולא להגיד משהו לא במקום כדי להיפגש עם ההנהלה.
איתן | 05.11.19
5.
כי רמת החיים פה הכי נמוכה ביחס לאלטרנטיבות
מי שחי בארה"ב, אוסטרליה או גרמניה ממילא חייו טובים, אז לא צריך לפנק אותו כל כך - שכר מעט מעל הממוצע וחיים נהדרץ פה צריכים לתת אקסרטא לאוכלוסיה שתורמת משהו ומוכנה להישאר במדינה שבה ביבי, דרעי וסמוטריץ מנהלים לנו את המיסים.
הייטקיסט | 05.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת