אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האופניים החשמליים המהירים בדרך לישראל

91 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

90.
צריך לחייב ברישיון נהיגה
כל רוכב או נוהג בכלי שיש לו מנוע עזר כל שהוא צריך לחייב במבחן תיאוריה ומבחן מעשי ולהיות כשיר לקבלת רישיון נהיגה מתאים וכמובן רידוי לכלי וביטוח, הכל כמו כלי רכב. אז הנוהגים יהיו יותר רציניים ואוורת החוסר אחריות תרד מאד וכך גם תעלה הבטיחות בדרכים ככה יהיה ברור לכולם שאופניים עם מנוע עזר זה לא אופניים סתם.
זאביק | 22.07.20
89.
זה טוב רק אם היתה תשתית ייעודית ונפרדת. אחרת לדעתי זה מסוכן
ב"נפרדת" כוונתי נפרדת מהולכי רגל, נפרדת ממכוניות, נפרדת מאופניים רגילים וחשמליים איטיים. אני הייתי אוסר בכלל על אופניים חשמליים, עד שלא היתה תשתית ייעודית נפרדת בדומה לנ"ל. אין לי בעיה עם אופניים רגילים. גם בריא, גם פחות מסוכן, בד"כ.
אופעוף | 11.11.19
84.
אופניים חשמליים מהירים
גם ככה יש היום אופניים חשמליים מהירים שמגיעים למהירות 42-70 קמש ומוכרים את זה כמעט בכל חנות אופניים חשמליים אני חושב שמותר להגיע למהירות של עד 50 קמש שזה מהר אבל לא מסוכן כל כך שגם אם חס וחלילה תיהיה נפילה הרוכב יפגע פגיעה שאפשר לצאת ממנה בהתרפאות מהירה יחסית זה יטבטא בשיפשופים בעור ואולי חבלה קלה בעצמות אבל חייבים לשים בכל מצב מגינים קסדה וכולי גם צריך לכל רוכבי האופניים גם חשמלי וגם רגילות לשים צפצפה אוטומטית או רמקול עם מוזיקה כדי שידעו שיש כאן רוכב אופניים אחרת לא שומעים שהוא מתקרבלמנועתאונה
יהודה אהרונוביץ | 07.11.19
66.
מי שכתב את החוק במדינה מתוודה.... הוא מטומטם
החוק קובע 25 קמ"ש שזה פוגע בתנועה של הרכבים, מי שכתב את החוק מעולם לא עלה עליהם לצערי. לדעתי אם מישהו לא נסע בכביש עם אופניים מוגבלים כחוק שיישב בבית ולא יחוקק חוקים מטומטמים. לצערי רוב החוקים נכתבו על ידי אנשים שלא מבינים דבר בתחום. כמו תשימו קסדה ותסעו בכביש.... הקסדה תמנע "ב50" אחוז את הפגיעה....ממש(או שכן או שלא -50 אחוז) ,מטומטם עם פלאפון על מהירות גבוהה הקדסה תציל.... ולא שביל מסודר...
מרק | 06.11.19
50.
רישיון רישיון אבל איפוא הם יורשו ליסוע על הכביש או המדרכה
ומי יעקוף את החוק וה הם ביטוח - ברגע שהם יעלו על המדרכות התאנות איתם יגרמןו לפציעות קשות ואף קטלניות - מי יבטח אותם - חברות הביטוח - נראה לי שהפרמיה שידרשו תהיה ענקים ורוכבי האופניים לא ישלמו אותה ויסעו בלי ביטוח - ושוב מי יעקוף את החוק. אנו בשלב שבו רואים בהחלט שכל הדיפלומות והתארים במשריד הממשלה ממש קנויים כי לאנשים שם אין שכל רב- ולחשוב שהם נבחרו במכרז אעלק - בפרוקטקציה וזו התוצאה.
אבנר | 06.11.19
46.
הללויה
ממש מבורך! חייבים לבנות מסלולים מיוחדים לאופניים/קורקינטים/קטנועים חשמליים! אנחנו רחוקים מהאירופיים בעניין הזה שנות אור! גם ככה יש כל מיני מכרים שמכניסים כלים אסורים בדרך כזו או אחרת! אז הגיה הזמן שיפתחו את התחרות. עוד דבר מאוד חשוב, לא מדברים על זה הרבה, אבל אם מישהו מזמין כלי כזה מסין ולכלי יש תעודות תקינה אירופאית, אזי אין צריך לבטל את בדיקת התקינה הנוספת בארץ!!!!!!!!!!!!! זה עולה המון כסף!!!! מכון התקנים=למכונת הכסף של המדינה, שיפסיקו לחלוב אותנו! אבל בכל זאת לא הצביע לביבי! רק ליברמן!
אופנוען | 06.11.19
33.
במקום להעלים את התופעה המסוכנת רק מעצימים אותה
אני כבר רואה איך הישראלים יהפכו את האופניים הקיימות לכאלה יותר מהירות וימשיכו לרכב במדרכה בחסות החלטה אומללה זו אם רוצים ביטוח וכו- אז צריך להחזיר את הקטנועים 50 סמק אלה היו כלים נהדרים עם אמינות טובה ואחזקה פשוטה וזולה
המבקר | 06.11.19
17.
מדינה חולה
מדינה חולה, גם היום מסתובבים אלפי זוגות אופניים שטסים הרבה מעבר ל 25 קמש שלא נאמר מעבר ל50 קמש יש המון של חוקים במדינה - אבל אכיפה אפס !! לדוגמא באבן גבירול בתל אביב יש שביל אופניים (מבורך) אל המון רוכבי אופניים וקורקינטים על הכביש, אכיפה 0 אופניים וקורקינטים מבצעים כל עבירת תנועה אפשרית רמזור אדום, נסיעה נגד כיוון התנועה ובאין כניסה, נסיעה במרכז כביש 3 נתיבים, הרכבה בעמידה של נערים ועוד ועוד - אכיפה 0 עכשיו תוסיפו אופניים מהירים - מי בדיוק יאכוף ?
ירון | 06.11.19
9.
כבר היום אני רואה "אופניים" חשמליות שנוסעות במהירות העולה על 25 קמ"ש
בשכונה בה אני מתגורר אני נוסע במהירות של 30 קמ"ש בגלל קרבה למעברי חצייה, בכל יום עוקפים אותי שם אופניים חשמליות במהירות גבוהה יותר.... במעברי החצייה הם לא עוצרים, בדרך כלל מחזיקים טלפון סלולארי ביד אחת, לפעמים מרכיבים נוסע נוסף, לעולם אינם חובשים קסדה.... אז לפני שמתקינים תקנות - תתחילו עם לאכוף את התקנות הקיימות.
רז | 06.11.19
8.
סוף סוף מישהו אומר את האמת מהירות עד 25זה אסון בכב
חייבים לסלול מסלולים לאופניים בכביש זה אסון אופנים חזקות זה נכון לכביש רעיון מעולה האופניים החלשות יותר הם מסוכנת ביותר בכביש רק סלילת שבילים ואת זה עושה הגברת מיטל להבי ישר כוח מיטל ולצוות שמבין את הרוכבים
מצוין | 06.11.19
3.
זה לא המהירות זה התשתיות
הביא את האופניים האלו לארץ תהיה שגייה לדורות!!! כבר היום לאתר נגיד עשור של האופניים האלו, אנו רואים ומודאים לחוסר התשתיות הבסיסי במדינה עבור אופניים וקורקינטיים חשמליים (אין נתיבים מוגדרים וכ"ו) תוסיפו לזה את האבא והאמא הישראלי הטיפוסי שנותנים לילד שלהם בן ה-13 (למרות שהחוק קובע 16) אופניים כאלו כי אין להם יכולת להתמודד מולו ולהגיד לו לא!! והילד מספיק טמבל כדי לא ללמוד את חוקי התנועה כך שמה שיקרה זה מספר קורבות רב יותר וזה הדבר האחרון שאנחנו רוצים.
רפי | 06.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת