אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנפקת דיפלומט חוזרת עם תג מחיר של 1.2 מיליארד שקל

101 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

87.
היה פעם סיפור דומה בעיירה קטנה בארה"ב.
למרות המחאות, המרכז הלוגיסטי של חברה אמריקאית גדולה, החל לפעול ואתו גם התושבים יצאו לפעולת נגד. בכל לילה היו יוצאים לכבישי הגישה למרכז, דופקים מסמרים גדולים באספלט וקוטמים את ראשם עם קאטר כך שנוצר שיפוד הנעוץ חזק בכביש. מאות פאנצ'רים ביום והשבתת משאיות, גרמו לחברה לעזוב לאחר חודשיים. חלילה שאני מציע לתושבי יד חנה לעשות כן, אבל עם נבלים תתנבל.
חניבעל הנבל | 08.11.19
86.
האמת
האמת היא שמי שמוביל את חבורת המתנגדים הם חבורת אינטרסנטים אלימים שדואגים לכיס שלהם. רק מעניין אותם להוציא פיצוי מהאגודה ולא באמת הישוב אבל על הדרך הם מסיתים תושבים תמימים שלא באמת מקירים את הפרטים וגם לא טורחים לבדוק ולשאול חבל שככה הם מתנהלים והועד? עם כל הקבוד להתנדבות שלהם פועלים פשוט באופן לא הגון ולא הגיוני, מתעסקים בעניינים לא להם, משקיעים כסף על אורחי דין ומזניחים כל דבר אחר בישוב בושה כבר אמרתי?
חברת אגודה | 08.11.19
85.
בכיה לדורות
כתושב בת חפר העומד בפקקים המשתרכים במזרח עמק חפר לכיוון כביש 6 כבר בשעות הבוקר המוקדמות, על כביש שהוגדר רישמית ככביש בכשל, אני מבין מאוד את תושבי יד חנה. אנחנו חסמנו את הכביש עד שהואילו בטובם לבצע כיכרות, ואנחנו נצא שוב לחסום את הכביש. בטיחות ותנועה לפני הכל. דיפלומט, קחו זאת בחשבון
תושב בת חפר | 08.11.19
80.
בושה של תושבים
בושה אין מילה אחרת קומץ קולני ומניפולטיבי, שקרן ואינטרסנטי שבסל הכול בא לשם קבלת פיצוי מהישוב בגין רכישות לא מעליות של הנכסים שלהם כאשר לכל אורך הדרך ידעו על התוכנית אבל פתאום אפשר להוציא כמה מרשרשים אז הכול מותר. לשקר, להגזים, לתקוע סכינים בגב לחברים, להסית. בושה ושאר הישוב בנתיים כבר הפסיד מליונים ואת הקבילה
מרכוס קלינברג | 08.11.19
75.
תושבי מזרח עמק חפר חווים בריונות והפחדה
ישנם גורמים ביד חנה, בעלי מניות, אשר מהלכים אימים על תושבים, מאיימים ומפחידים באלימות וסותמים פיות בהפחדות למיניהם, כמו אתי רוזנבליט, אשר לה ולמשפחתה מניות ואינטרסים כלכליים במרלוג דיפלומט. היא וחבר מרעיה נוקטים באלימות והפחדות נגד מתנגדיהם. היא עוד תשלם על כך בעתיד, אבל כרגע מפיצה פחד ושקרים. עלי באופן אישי איימה שלא אדבר.
תושב מםוחד | 08.11.19
71.
מה כסף עושה לאנשים
כמה נמוך אנשים ירדו עבור כסף, ימכרו את ביתם, איכות חייהם את חבריהם ומשפחתם. מיעוט קולני שמחפש מי יצילו מעצמו. שנים של דישדוש שהובילו לפשיטת רגל מוסרית, בקרוב גם כלכלית. דיפלומט הם חברה פרטית ודורסנית עם אינטרס אחד, רווח שלא ממש מתרגשת מכל "אנשי העסקים" שעומדים מולה. מה שאדון וימן לא הסכים שיוקם ליד ביתו, הוא מביא אל פתח ביתכם, ואתם עם ריר נוזל מצד הפה ועיני עגל רצים אליו כדי לקבל חיבוק. בהצלחה בחיים
הרוב השקט | 08.11.19
69.
קורא את התגובות ונדהם
איך אתם לא מתביישים??? לדרוס קהילה תמימה, כפרית, שכל בקשתה לנהל חיים נורמטיבים, שקטים ובטוחים ()להם ולילדיהם??? איך אפשר להיות כל כך ציניים וקפיטליסטים על חשבונו של האחר? קהילת יד חנה מפורקת ומתפוררת בעקבות נסיון הפלישה וההשתלטות של דיפלומט לשטחה וכנראה שלא תצליח להתאושש מהפציעות שנוצרו עקב בצע כסף לשמו עורכי דין, תביעות שכנים וסבל גדול לכולם. זאת בכיה לדורות
מודאג מאד | 08.11.19
63.
תזהר שלא יתבעו גם אותך מר וימן
את הקומבינטור הראשי של התכנית, תושב יד חנה, חורש מזימות ערמומי, מתכננים 100 משפחות מהישוב לתבוע ולהכניס לבית סוהר. הוא מאיים על השכנים שלו אבל עדיין לא מתאר לעצמו מה צפוי לו על ההונאה שעשה. מציע בחום להתרחק מהאיזור חברה נהדרת שאתם.
בשם הרב הדומם | 08.11.19
60.
נעם וימן
אחד האנשים הערכיים ביותר שאני מכיר. אדם צנוע, איש שמכבד חוק ומוסר, חבר אמיתי של עשרות שנים, איש משפחה למופת, שמרן באופיו ולא מחפש רווחים קלים, ספורטאי מאד פעיל, היה קצין בסיירת שקד וחי חיים מאד מאוזנים ובריאים. הקים חברה למופת במו ידיו ובעבודה מתמשכת ורצופת הצלחות. לא לחינם יש כלפיו הערכה עצומה של מנהלי פרוקטר אנד גמבל שמציעים לא לנהל חברות הפצה של מוצריהם במדינות שונות בעולם, והכל בגלל אופיו המיוחד והצלחותיו המרשימות בהקמה ובניהול. עובדיו מאד מעריכים אותו את החברה בכללותה. כל אחד מאיתנו היה רוצה להיות לצידו של אדם כמו נעם וימן.
מכיר היטב | 07.11.19
59.
חברה מצליחה ומדהימה
אוסף של שקרנים וצרי עין, מיעוט מבוטל שמסתתר תחת כינויים שונים מתוך פחדנות ומנסה לתת תחושה של רוב בישוב המתנגד להקמת המרלוג בישוב יד חנה. תתביישו! רוב הישוב מכיר בחשיבות המעבר של חברה בסדר גודל כזה למקום ומבין את היתרונות של גוף אחד גדול ולא איזור תעשייה לא ידוע של עסקים רבים ומגוונים שיכול לגרום לזיהום, רעש ובוודאי גם תנועת רכבים רבה יותר מזו המתוכננת של דיפלומט. תיסוגו חזרה לפינה הקטנה שלכם והפסיקו לנסות להפריע.
הרוב שבעד!!! | 07.11.19
58.
חברה נהדרת אבל לא אצלנו
אין עם מי לדבר בכלל. התושבים היחידים ביד חנה אשר מעוניינים בהקמת הזוועה הזו הן משפחות אשר גם ירוויחו כסף מהעסקה. לכו לחפש לכם מקום אחר בארץ: מקום שאינו בתוך יישוב כפרי. מקום שאינו בקרבת בתי תושבים. מקום בו תוכלו לגדול ולהתפתח אבל לא על חשבון איכות חיינו!!!
יד חנה | 07.11.19
46.
דיפלומט ביד חנה - האופציה הטובה ביותר
המרלוג ביד חנה מעולה לישוב. הוא הפתרון הכי נכון אל מול כל שאר האפשרויות. עם שיתוף פעולה בין כל תושבי הישוב אפשר להגיע לתפרונות בכל הסוגיות שהתושבים חוששים מהם. דיפלומט חברה נהדרת ורוצה לתמוך בישוב, בטח ובטח לא לעמוד בפקקים או לפגוע בתושבים... אין בזה הגיון ולא הצדקה תדמיתית ופיננסית.
תושב האיזור | 07.11.19
37.
ממליץ למתענייני ההנפקה לשקול שנית...
ממליץ למתעניינים בהנפקה לשקול שנית... הקמת מרלוג מפלצתי כמו שדיפלומט מתכננים- במרכז יישוב כפרי ושליו- לא תעבור בשתיקה (תרתי משמע). מאות התושבים לא יסתפקו בקול צעקה חלושה, אלא יעשו כל שבידם להשבית ולשבש את הפעילות. לא חושבים שריכוז מאות משאיות לתוך כביש גישה אחד וקטן של יישוב פצפון- מהווה בעיה לתושבים? אולי תחשבו שנית כאשר הכביש הקטן ייחסם על ידיי כל מיני תקלות ובעיות שיצוצו. נראה אם השבתת המרלוג שלכם תהיה כדאית כלכלית או שתהיה הרסנית כלכלית...
דניאל בראל | 07.11.19
35.
לא יוקם מרלוג בעמק
מאחלים לחברה עתירת משאבים שכמותכם שתצמח, תצלח אבל לא אצלנו. בשום יישוב בארץ ובטח שלא במרחב הכפרי - לא הוקם מרלוג בגובה של 36 מ' ובמרחק כה קרוב לבתי תושבים. נתנגד באמצעות הכלים המשפטיים המוגדרים בחוק עד שתיפול התכנית ההזויה ותעבור למקום אחר ומתאים יותר.
מתנגדים למרלוג | 07.11.19
34.
האמת מאחרי הכותרות
חברת דיפלומט הפרטית עושה הכל בכדי להשאר מחוץ לכותרות ומחוץ לעין הציבור והתקשורת. חברה לאנשים חסרי מצפון בכדי להקים את אחד המרלו"גים הכי גדולים בארץ. היכן? ממש לא באחד מאזורי התעשיה המותאמים לכך כמו בקסריה או בשהם אלה בלב ישוב כפרי קטן בעמק חפר. חלם זה כאן הם חושבים אבל לא ניתן לזה לקרות!!
נפגע פוטנציאלי | 07.11.19
32.
לא למרלו"ג ביד חנה
חסרים מקומות בנגב בהם ניתן להקים מרכזים לוגיסטיים ענקיים ?? למה לכם לאמלל יישוב קטן עם 250 משפחות בהקמת מפלצת כזו ??? יש איזורי תעשייה ייחודיים בשביל זה. לא בונים מפלצת של 42 מטר גובה 20 מטר מבתים פרטיים. לא ניתן לזה לקרות בדיוק כמו שמנכ"ל דיפלומט התנגד שיקימו מגדלי מגורים סמוך לביתו...וממגדל מגורים לא יוצאות משאיות כל הזמן וגם לא עובדות מלגזות כל היום. לא יקרה, פשוט לא.
תושב מודאג | 07.11.19
31.
נעם וימן האם אתה מוכן להרוס חיי קהילה? לסכן ילדים?
אומנם זו לא קהילת צהלה, רק ישוב קטן בעמק חפר שחיי הקהילה בו הולכים להידרס על ידי המרכז הלוגיסטי שלכם, לסכן את חיי הילדים בקהילה ולשנות את פני הנוף של האזור. מאחלת לכם הצלחה בהנפקה, רק קחו את המרלוג העצום שלכם הרחק מהילדים ומישוב יד חנה למקום שלא יסכן חיי אדם וקהילה.
תושבת יד חנה  | 07.11.19
29.
ג'ילט
האם זו אותה חברה שמשוווקת לנו בעדינות חיתולים לתינוקות, אותה חברה היא זו שרוצה להקים מחסן עצום מימדים בליבו של יישיב קהילתי הומה בילדים. כל תושבי היישוב מתנגדים לכך ולמרות זאת הם מקדמים את הפרויקט ההרסני. אחריות חברתית היא העום אחד המדדים המרכזיים להצלחת מניה והנפקה. לאור זאת ממליץ לגופים המוסדיים המתעניינים בהנפקה - שומר נפשו ירחק
פאמפרס | 06.11.19
24.
לא למעבר ליד חנה
חברה ככ גדולה ומצליחה... אין לכם מה לחפש בישוב קטן ופסטורלי בשם יד חנה. רק תהרסו את הישוב ואת רמת החיים שלנו. יד חנה וישובי הסביבה מנהלים קמפיין והגישו התנגדות נגד המעבר שלכם באזור פקקים מטורפים וקשה מאד לצאת מהישוב בבוקר... ממש לא כדאי לכם מרלוג ענק כמו שלכם צריך להישאר באיירפורט סיטי או לחפש אזור לא מיושב. בהצלחה בהנפקה ובמציאת מקום מתאים.
תושבת יד חנה המתנגדת לבניית המרלוג ביד חנה | 06.11.19
17.
נהג מלגזה
מר מנכל ,זוכר את זה ?? לא רוצים מגדלים ליד הווילות: התוכנית שמרתיחה את תושבי צהלה עם התושבים שהגישו את העתירה נמנים לוני הרציקוביץ, אלונה ברקת, ארז ויגודמן ומאיר שמיר ■ לטענתם, הוועדה המחוזית התעלמה מהחלטה קודמת שלה, שבה נקבע כי שטח ציבורי פתוח יפריד בין צהלה לבנייה החדשה, וכי גובה הבנייה בשכונה החדשה יוגבל
ראובן  | 06.11.19
5.
לא יהיה מרכז לוגיסטי ביד חנה
מנכ"ל דיפלומט יקר, בהצלחה בהנפקה. מאחלת לך שתמצא במהרה מקום למרכז הלוגיסטי הרובוטי המפואר שאתה מתכנן לבנות. כי ביד חנה הוא לא יקום. אנחנו לא נעצור את ההתנגדויות למרות כל האיומים עלינו. לא ניתן לחברה שלך להשתלט על יישוב קטן נטול תשתיות. בהצלחה אבל לא ביד חנה. לא למרלו"ג דיפלומט ביד חנה
תושב יד חנה | 06.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת