אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יאיר נתניהו: "חפץ מנסה לנקום, תוציא אותי להורג אם אני משקר"

300 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

333.
יאיר היהיר נהמתניהו מוטב שתתחיל לעסוק במה שבן
שבן 28 אמור לעסוק....ןמשל עבודה לפרנסתך אחרי לימודים...תראה לי עוד "ילד" שיעסוקו עוא התערבות בעבודתו של אבאל'ה...תתלבש כמו צעיר ישראלי חלאס חליפות מעונבות ..והכי חשוב צא לנו מהחיים..אנחנו עסוקים בבנינו ובנותינו שעובדים מקימים משפחות לתפארת הולכים למילואים......לא בםרזיטים בכיותך...אתה יכול כם לקחת דוגמא מאחיך הקטן
שירה | 11.11.19
322.
275 העלבת עובד ציבור זה כשאתה מעליב אותו בפני אחרים
לא שאתה יושב בחדר חקירות ומעליב את החוקר שלך. נגד זה אין חוק. ואם היה כבר היו עוצרים אותו. אתה יודע כמה נחקרים מקללים את החוקר שלהם? זה נקרא דמוקרטיה. לא צריך לעסוק כל היום בסתימת פיות. במרחב הציבורי, אסור להעליב עובד ציבור כשם שאסור להעליב אותך (הרי תוכל לתבוע דיבתך). פנים אל פנים, כשרק אתה ואני שם, אני יכול לקלל אותך כמה שבא לי.
יהושוע הפרוע | 10.11.19
314.
מזעזע
כך מתבטא בן של ראש ממשלה? מי חינך את הדבר הזה? מי מעז לדבר כך? האיש חוצפן בלתי מחונך אינטליגנטי כמו אבא שלו וגם ״ חכם״ כמו אבא שלו, קרי מניפולטיבי, תככן, ופוליטיקאי במובן הכי שלילי שאפשר ממש כמו אביו. אם הוא גם לא כל כך על הפסים כמו אמא שלו הוא ממש מסוכן וראוי שירד מהמסלול הפוליטי לפני שהוא בכלל עולה עליו.
מתנגד לאב לאם ולרוח הקודש | 10.11.19
283.
לכל מי שמתפלא
איך מתפרסמים חומרים נגד ביבי כל הזמן. חשבת על האפשרות שאולי באמת אין משהו טוב להגיד עליהם? אולי כל התהליך שמשפחת הנהנתנים הזאת עברה עד שהגיעה למקום שהם אלילים בעיני עצמם גרם לכך שבאמת לא נשאר משהו טוב לומר עליהם? אולי מי שמעמיס על המדינה קואליציה עם חרדים ומשיחיים כתנאי להרכבת ממשלה באמת לא זכאי למילה טובה. תחשוב טוב ואולי תבין למה הכל יוצא נגדם.
גבי  | 10.11.19
279.
בן לא אמור להעיד נגד הוריו
1. בן לא אמור להעיד נגד הוריו. 2. החקירה לא אמורה להיות מודלפת 3. ואללה מלכלכים על נתניהו כבר עשרות שנים. להגיד שנתניהו קיבל מהם משהו זה אכן הזוי. 4. יאיר לפיד ואשתו כן עבדו עבור ידיעות אחרונות וכן זכו לאינספור איזכורים חיוביים מהם מעל דפי העיתון.
עלי עבדו | 10.11.19
276.
או שהוא לא יודע כלום וסתם מציקים לו, או שהוא גאון
בכל מקרה מהחקירה הזאת לא הצליחו להוציא כלום חוץ מההדלפה הזאת שאמורה להשמיץ את יאיר באופן אישי. אני לא רואה מה ההשמצה פה, אם באמת סתם מאשימים אותו אז הוא דיבר מדם ליבו ואם הוא באמת אשם אז הוא יותר טוב מטובי העבריינים בעמידה בחקירה. ההתרשמות שלי זה שהוא דובר אמת, נראה שלמשטרה לא היתה שום ראיה עובדתית לעמת אותו איתה וכל מה שניסו זה למשוך אותו בלשון שיתן להם איזה קצה חוט. הם כמובן לא קיבלו כלום ולכן הם מתוסכלים.
מלך | 10.11.19
257.
במשפחת נתניהו, יאיר זה ביבי כמו שאבנר הוא יונתן, יש איכות ויש את הבררה
חבל רק שהציבור לא נהנה מהאיכותיים במשפחת נתניהו, ואנחנו מקבלים רק מהבררה שלמשפחת נתניהו יש להציע... את כל הרפש, את ביבי, את יאיר... איפה יונתן, איזה איש... איפה ביבי איפה אחיו... איפה אבנר, איזה איש... איפה אבנר איפה יאיר הדושבג...
אבי | 10.11.19
256.
למישהו יש ספק על הדלפות???
לקרוא ולא להאמין אשכרא המשטרה והפרקליטות בידיים של התקשורת. לא מספיק שאתם מביאים רק קטע מתוך החקירה, איך זה בכלל הגחע אליכם? בחסות מי אתם מפיצים חומר חקירה. רק בסוף השבוע הזדעק לו שי ניצן להגן מפני ההדלפות לאחר נאום השר אוחנה. אתם חבורה של צבועים,שקרנים שמכילים את החוק בצורה מלפה
דרור, השפוי האחרון | 10.11.19
250.
חכם
מהכתבה והשאלות יאיר נראה לי בחור חכם מאד ידע להתמודד עם שאלות מטעות . מדוע צריך לגרור את כל המשפחה לחקירות אם מהתחלה אין למשטרה ביד גרסה מוצקת המפלילה את ראש הממשלה אין להם מה לחפש אצלהם בכלל וצריך להניח להם לחיות לא יתכן שכל קדנציה מביאים ראש ממשלה לחקירות ומשפט כל משי עובד עלול לטעות ולא בכונה לא יעלה על הדעת שנתניהו רודף כסף במעמד שלו אין לו זמן לרדוף כסף די החקירות עולות לקופת המדינה הרבה נזק היה אפשר לקצות משאבים אלו לדברים מועילים יותר . הניחו למשפחת ראש הממשלה לחיות בשקט די מספיק
ריאד מרזוק | 10.11.19
240.
יאיר
זהו החלטת להפוך את כתיבה באינטרנט לעבודה שלך. וואו אולי תחפש קצת עבודה לפחות תוכיח שאתה מסוגל לעוד תחום מלבד לחפש אשמים מי שיקר מי מושחת את מי כדאי לתבוע. עוד מעט הימים האלה יהיו הסטוריה לך ולמשפחה שלך. אם היה הישג לאבא שלך הוא עכשיו מבייש את עצמו. מאוד נמאסתם
רונה | 10.11.19
236.
הזנאי והפסיכופאט נתניהו
1) כמו הנאשם נתניהו גם בנו הזנאי חושב שההתקפה היא ההגנה הטובה ביותר. 2) מתוך הפסיכיות שלו וההרבה מלל הוא גם מפליל את עצמו ואת אחרים, כמו המורשעת-המרשעת. 3) מעניין מדוע היועמ"ש פטר אותו ואת המטורללת בלא כלום ולא הורה לבדוק את הסלולרים שלהם.
חרדה למדינה | 10.11.19
222.
יאיר נתניהו
כל המלגלגים הייתי מציעה לחבוש את הכובע שלו כבן שמשמיצים את הוריו כל הזמן . לכל אחד שיש לו רגש אנושי מינמלי לא היה מגיב אחרת . ילד בעל רגש ענק והערכה ובצדק להוריו . בור נגיד אם ביבי היה בוחר לעשות לביתו כמו רבים אחרים היה מרבע ויותר מה דעשה ברק ועוד . ראש הממשלה בנימין נתניה ציוני ומאמין בעצמו איש חזק שבנוי מהגנים האדיאלים והמקסימלים של מנהיג בסדר גודל של מעצמה .ככל שיענונו מאמין בכוחו יותר ורב העם מאמין בו .
ציפי | 10.11.19
219.
למגיב 121 - בהתייחס למה שכתבת ניסיתי לעשות חישוב גס
אז לקחתי את השכל של יאיר נתניהו וחילקתי בשתיים ( כדי לקבל חצי, אתה מבין נכון ) ? את מה שיצא חילקתי ב 30 אלף ( כמספר השוטרים ). קיבלתי תוצאה ולפיה, השכל של כל שוטר מספיק לו בקושי בשביל להפעיל את מערכת הנשימה !! וואו.... זה ממש מעט שכל.
זוזו | 10.11.19
214.
מעניין מאיזה כסף מימנו לבכיין 2 מורים פרטיים....
גס כמו אמא שלו. חי בסרט כמו אבא. תלמד מאחיך ואחותך החורגת - לומדים, מרוויחים את לחמם כמו כל אדם במדינה הזו ולא חולבים את המערכת או מסרסרים באעלק-בני-הזוג שלהם לחברים המקומבנים שאבא שלהם סידר לאבא שלהם בוכטות כסף על חשבון משלם המיסים.
גוזל מנוזל | 10.11.19
200.
יאירק'ה
מסתבר שלא רק בכלכלה אין ידך על העליונה, כי אם גם בהיסטוריה . לפחות לא בהיסטוריה יהודית, שהיא הבסיס לאחיזתנו בארץ הזו (שאל את הסבא שלך מצד אבא) . אפילו הכמרים הנוצריים לא העלו בדעתם להעליל כאילו היהודים אוכלים ילדים מבני דתם בפסח, אלא "רק" שוחטים אותם במטרה לערבב את דמם בארבע כוסות הסדר, אפילו מבלעדי "הכשר" ...
דני בוי | 10.11.19
173.
ציון נכשל
מצטער יאיר אך למדתי איתך את אותו קורס לא כלכלה אלא על האוקיינוסים. וגם ואני זוכר כאשר ישבת עם המאבטחים שלך ככה באמצע האולם שאלת שאלה? כשהמרצה ניסה להבין אותך הוא גיחך ניסה וכל זה בכדי לא לפגוע בך כאדם. ראה אתה אפילו בקורס הפשוט הזה, גמגמת! נכשלת! אז בחייך - סלח לי אבל באמת תעסוק במה שמתאים לך וזו לא פוליטיקה ויחסי אנוש. תהייה בריא.
מורה מהדרום | 10.11.19
171.
מאחל ליאיר נתניהו החלמה מלאה
אחרי שיגורש עם הוריו ואחיו מבלפור, יהיה לו קשה להסתגל. בלי משרתים, טבחים ונהגים, קשה להיות כאחד האדם. הוא יצטרך לפרנס את עצמו ולשכור לעצמו דירה. הוא ייפרד מחבריו המיליארדרים של הוריו ויצטרך לבדוק את חשבון הבנק שלו, לא של קובי מיימון או של אלוביץ'. והכי נורא, האנונימיות. יפסיקו לראיין אותו, יפסיקו לשאול לדעתו, לא תהיה לו במה. החלמה מהירה יאיר, מזל שיש לך אמא פסיכולוגית עם בי.איי ו אם.איי.
עמרי | 10.11.19
160.
תעזבו את הבן, גם אם יש לו פה גדול מה הוא קשור
כמה שהוא מעצבן עם הפוסטים והציוצים זו לא סיבה להכניס אותו למסיבת העליהום שכבר לא מצריכה שופט....... גזר הדין כבר ניתן, החקירות מודלפות כמעט און ליין ורק נשאר לעשות משאל עם מה העונש שמגיע לביבי לשרה ולכלבה המנוחה קאיה. מדינה מטומטמת עם משטרה שמצדיקה את האימרה שלכל דבר צריך שני שוטרים: אחד כותב ואחד קורא. אינני בעד ההתנהלות הלקויה של נתניהו בפרשיות השונות וגם של שרה ברקע, אבל מכאן ועד ניסיון הרשעה בכוח ואיומים עם עדי מדינה שאמינותם מפוקפקת ומטה צריך הרבה רצון רע ושנאה לאדם ש24/7 משרת את הציבור
לא תומך בנתניהו | 10.11.19
150.
אותה רטוריקת הפחדה כמו של האבא. שמאלנים בוגדים זה כל מה שהוא יודע.
אפס התייחסות לאמת ואפס לקיחת אחריות. תנו לנו לבזוז את המדינה ולהרוס כל חלקה טובה רק שחס ושלום גנץ עוכר ישראל השמאלני הבוגד לא יגרום לטבח היהודים ולזריקתם לים. לא משנה שהאיש הוא רמטכ"ל לשעבר. איזה ילד קקה.
דן | 10.11.19
146.
מתמלילי החקירה ומתשובות נתניהו ג'וניור, ברור שהוא לא העיפרון המחודד בקלמר!
אם הוא היה זקוק לשני מורים על מנת לצלוח את הציון 60 בלימודי הכלכלה, גם 20 מורים לא יוכלו לחנך אותו לצניעות, דרך ארץ, ושמירה על שפה נקיה, והצמדות לעובדות ! אבל את "החוצפה" הוא ירש מהחלק הנשי במשפחה, ואם יש מה שהוא חיובי לומר עליו- הרי שהוא נלחם למען הוריו בכל כוחו ובכל האמצעים !
לוני  | 10.11.19
117.
כמה שנאה
כמה שנאת שמאל האכילו בכפית את הבחור האיום הזה. הוא מדבר במונחים שלא היו מביישים את הרודנים הגדולים בהיסטוריה. אני מאחל לו שירד לעם, שיקבל כאפה מה הוא העולם האמיתי וכמה הדיבור הנגוע שלו מעורר חלחלה ופילוג. בתור אחד שטוען שאוהב פולטיקה והיסטוריה אין ספק שדבר אחד הוא שכח לאהוב וזה אדם. יש לנו פה עסק עם מיזנטרופ ממדרגה ראשונה.
עידו | 10.11.19
116.
יאיר ואביו.המשפחה מבלפור
לא להאמין.החוק תוקן וממשלת מעבר יכלה למנות שרים למקרה של חוסר תפקוד הפרצה הזו אפשרה לביבי לפתוח בחגיגת מינויים מטורפת חצי ממשלה הוחלפה ומינויים הזויים שלא היו עוברים בממשלה רגילה.נחתו עלינו האם ןזה תוקן החוק או ניתן אישור יועמש?ספק כדול זו הפיכה שלטונית בזמן דמדומים.
פיני | 10.11.19
99.
"הזוי. עלילת דם ועובדה שזה לא קרה. קבלנו זין"...כך אמר "היורש"
אני תוהה אם מה שהוא אומר, זה מה שהוא באמת חושב או יודע (=כמו בסיפורי הבדים על אביו שהפך את ישראל ממגדלת תפוזים למדינת הייטק), או שהוא מנסה לעבוד על החוקר. בכל מקרה, מדובר בבחור ילדותי עם התנהגות וצורת ביטוי אינפנטילית. הוא מקלל את כולם וכולם מקללים אותו...לתפארת מדינת ישראל
תפוז רקוב שנפל מהעץ | 10.11.19
93.
הבחור צודק לגמרי. מלכלכים עליו ועל משפחתו. ותראו איזה תגובות מבזות ורוויות שנאה יש כאן
הבחור צודק לגמרי. מלכלכים עליו ועל משפחתו (רק תראו את התגובות המבזות כאן!), העדים האחרים משקרים במצח נחושה והמשטרה היא משת"פית של השמאל שרוצה להוריד שלטון שנבחר באופן דמוקרטי. פשוט בושה מה שקורה כאן.
האיש מרעננה | 10.11.19
64.
בושה של חקירה
מעניין מה היה לחוקר להגיד כשיאיר נתניהו השווה אותו לגורמים נאציים (עבירה ע"פ חוקי מדינת ישראל). ומה זה כל הנימוס הזה בחקירה? מי שראה או חווה פעם חקירה בטוח יושב בבית וצוחק על כמה שהחוקר הזה פחדן. על פלוני אלמוני קל להלך אימים, אבל יאירוש הוא הרי הבן של ביבי אז חובה להשאר מנומסים כשחוקרים (אעלק) אותו.
אדם תל אביב | 10.11.19
63.
שימו לב שסודיות הפרט -לא מובטחת בישראל
גם אם סתם פושטק פוליטי ( לא מבין למה -אין לו מינוי פוליטי) עדין חשיפה של חקירה , אם נכונה או חלקית : לא מעשה אתי נכון -פה בגלות המשטרה סוגרת את הפה , במהלך חקירה ולא משחררת לציבור שום אינפורמציה כדי לא להטות דעה ציבורית אבל המשטרה עושה מניפולציות עם המידע ( בלי קשר למי נחקר ), גם עם נחקר הוא עבריין תנועה : המשטרה משחררת נתונים לפעמים לא רלוונטיים לייצר לחץ חברתי מיותר . מיפני שהחוק שונה בגלות : חבר מושבעים ( בכמה ארצות לא רק ארצות הברית )-להם אסור ליהיות מושפעים מדיווחים עיתונאיים -לכן הע
ד-מגוג | 10.11.19
55.
למה שנאמין לך, יאיר. כל מי שעבד תחת אמא שלך ואפילו אשתו של המיליארדר שלדון
אדלסון אמרה שהיא בקשה ממנה מתנות. אמרה בקולה. האם למרים אדלסון יש אינטרס לשקר? האם היא צריכה אתכם? את הצרחות של אמא שלך שמענו פעם אחר פעם. על הקלטות אוטנטיות אי אפשר לטעון שהם שקרים ואיפה יש במדינות דמוקרטיות ראש ממשלה שיש לו עיתון המשבח אותו? זוהי רדיפה או שזוהי פריבילגיה? מה פה שקרים? המתנות שהורייך קיבלו ממילצ'ן זה שקרים? אפילו הם הודו בזה. מותר לראש ממשלה לקבל מתנות בככ הרבה כסף? גנץ לא רוצה לחזור ל גבולות 67. אלה השקרים שלך להסביר רדיפה שלא היתה. אם החוקרים היו שטאזי כבר היית נעלם לבלי שוב. אבל הם שותקים להכפשות ו שלך והייתי יכולה להמשיך...
מירי | 10.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת