אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התרשמות ראשונה משירות דיסני+: הוצאה משתלמת לצפייה משפחתית

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
נטפליקס שילמו 500 מיליון דולר בשביל הזכויות על סיינפלד משנת 1989! וזה אומר כמה הם רציניים
גם הנסיונות העקשים שלהם לקבל אוסקר (ע"י הפצת סרטים מוקדמת בתיאטרונים) מראים שהם רואים רחוק יותר מכל המתחרים שלהם. כלומר, שבעידן שטלויזיה 75" עולה 1,000$ ומקרן HD עולה 500$ הקולנוע יישאר כאופציית בילוי ולא בלעדי בהקרנת סרטים חדשים כמו היום..
צופה פסיבי | 13.11.19
10.
ל-1, וי,פי,אן אקספרס לוקח את כולם
שירותים שאתה יכול להנות מהם: Hulu, DAZN, Diseny BBC iplayer amazon prime, vudu ועוד. חלק תרצה דרך שירות אמריקאי חלק דרך קנדי וחלק דרך בריטי. למשל: דאזן- שירות ספורט מצויין לחובבי פרמייר ליג, הוקי ופוטבול אמקיראי אם אתה עושה דרך הקנדי הולו - צריך שירות אמרקאי, קונים כרטיס מתנה אלקטרוני של הולו באתר וולמרט, ומאקטבים אותו בחשבון. סך הכל מאוד פשוט. וי פי אן אקספרס מאוד יציב ולעיתים נדירות נופל. תמיד אפשר לנסות, יש חודשי ושנה, הם מחזירים את החלק היחסי אם אתה מבטל. שירות אחר זול יותר אבל פחות מהימן שירות רומני של איי בי וי פי אן - הכל יעבוד חוץ מ-דאזן.
מוטי | 12.11.19
1.
אם שרות משלים. עדיף כרגע אמזון. זול יותר ויש הרבה מה לראות
בתקופה האחרונה אפילו כל התוכן החדש כולל כתוביות בעברית. הבעיה היחידה עם אמזון זה שאין עדין אפליקציה לאנדרואיד TV... אבל אפשר עם SMART TV (בלי תרגום לעברית) או בקאסט לטלוויזיה מהטלפון. מי שצופה בטלפון / טבלט - אין מה לדבר בכלל תענוג של שרות ודי הרבה תוכן. לא בכמות של נטפליקס אבל יש שם לא מעט דברים טובים לראות.
n | 12.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת