אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל בנק הפועלים רוצה לקצץ את מודל הקביעות של העובדים

88 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

88.
79 צודק! כלקוח אני מעיד שהמצב קטסטרופאלי! מענה אחרי 6 שעות!!
בנקאים מסניף היעוץ הפיננסי מתפרצים בכעס בשיחות הטלפון. מוקד התמיכה באפלקציית שוק ההון מתחת לכל ביקורת. מרגישים את הסטרס הולך ומתעצם! המצב רע! ולידיעת הבנקים המתחרים, הבנק הגדול בישראל ב2021 עדיין מספק ללקוחותיו גם הגדולים נתוני מסחר באיחור של 15 דקות! ולא בזמן אמת. איך אפשר לסחור כך?? עונה היועץ "דיברנו אין ספור פעמים עם המנהלים אין ולא יהיה LEVEL 2" לא פלא שהברוקרים הפרטיים צומחים! שוקל את צעדיי.
לקוח גדול | 14.02.21
87.
הדרך המקובלת כיום ליצור רווחים במבנה כושל ושכר מנהלים מרקיע שחקים !
הכי קל, בואו נוריד את עלויות השכר לעובדים, נזרוק את היקרים שלפני שנים היו זולים והתייקרו, נסגור ונצמצם סניפים כי הלקוחות בלאו הכי שבויים ולא יעזבו את סיר הבשר שאנחנו כביכול מספקים להם, לקוחות שאינם בעלי עסקים ו/או עשירים נייקר עמלות ומה לא, כי הם לא יצביעו ברגלים והציבור הישראלי, יש מצב שישמח שאנחנו פוגעים בפקידים ששנים יצא להם שם של המרוויחנים השכירים והכי קל לתחזק את השנאה והקנאה אליהם. מבחינתי ביטול הקביעות, חייב להיות נלווה לכך שבמאזן שנתי בלי רווח של 33% על ההון העצמי של הבנק, המנכ"ל מגורש במיידי ללא מענקי פרישה, שיחסוך ממשכורת הענקים שלו ! שיסגרו את תכניות התיגמול לעובדי הפועלים, זה זמן טוב להחליף בנק, כי מי יודע איך ינהגו עובדים מתוסכלים ופגועים עם כספנו אנו.
יובל | 18.11.19
86.
מאופס
המנכל הזה הולך להרוס את הבנק כמו שהרס את פריזמה????? מינה כעת כל מיני אנשים מוזרים שבחלקם ידועים כמי שהם או אביהם ( אוברקוביץ) התעללו בעובדים במקומות עבודה כאלה ואחרים -( חברת החשמל למשל )... חבר'ה . תהנו לכם עם המנכל החדש שלכם ... ימים יגידו אם זכיתם או שקיבלתם עונש מעודד ערן היו"ר. חבורה של אפסים !!!!
אפס | 17.11.19
84.
בקושי סוגר את החודש
אדוני המנכל לפני שתקץץ בעובדים שבקושי סוגרים את החודש ...( ממליץ לבנק לפרסם את שכר עובדי הסניפים) שקורסים תחת העומס והדרישות הלא הגיוניות מצד ההנהלה ...והפעליות היומיית והשעתיות ועוד מעט כל שניה תהיה פעילות ..תסתסכל סביבך כמה מרוויח הבנק על עבדותנו הקשה ומה העובדים האלה מקבלים ? ..אתם דורשים תוצאות תוצאות שגורמים לעובדים שחיקה נפשית ופיזית בלי תוצאה לעובד שמרוויח 7 או 8 לאורך 10 שנים ...ובוקשי סוגר את החודש ...תציעו פרישה מרצון וכמו שאני מכיר הרבה ישמחו להפטר ממצב העבדות שאנחנו בו
עובד הבנק | 17.11.19
80.
התייעלות/פיטורים
כבכל מערכת גדולה יש עובדים פחות יעילים .ההנהלה רוצה שישתפרו ?שיסתכלו קודם לעצמם במראה !עובד גרוע הוא תוצאה של מנהל גרוע.שידאגו לעובדים מוטיבציה במקום להטיל עליהם עבודה בלתי פוסקת בשעות מטורפות ביעדים לא הגיוניים וברוב המקרחם בשכר נמוך (כי הם עובדים לא ראויים???) כל מי שבא רוצה להטביע חותם ההחור החדש עוד לא למד ללכת בבנק הפועלים וכבר רץ מרתון .הביא איתו אחראי משאבי אנוש שמגדיר את עצמו דג קר ?!שיתחילו לשלם לעובדים על הפסדי העבר שהם תוצאה ישירה של שיקולים לא מקצועיים ולעיתים פסולים .
סאם  | 14.11.19
77.
ל-42 אם בעל העסק יקבל תשלום בביטקוין הוא יישמח לשלם לעובדים משכורות בביטקוין
רק נשאר לשכנע את האנשים שעדיף מטבע עולמי שאף בנק מרכזי לא יכול להדפיס באופן שרירותי, מאשר מטבע מקומי שמאבד מהערך שלו באופן קבוע. מדינת ישראל הוקמה באמצעות אנשים שהגיעו מרחבי תבל והחליטו להמציא לעצמם מטבע חדש (וגם שפה חדשה וכו', כסף זה לא הכל...). אפשר לעשות את זה עוד פעם.
נקמוטו | 14.11.19
72.
הנהלת הבנק מול וועד העובדים.
ידידיי חבר וועד הארצי של בנק הפועלים. כנראה שהדברים שנאמרו פה נאמרו מכיוון שהנהלת הבנק שלכם מזה חולשה אצלכם. העלאת רעיון זדוני שכזה ללא תגובה קשה מצידכם תחליש אתכם בעיניי ציבור העובדים וסופה שתתגשם. תאמינו לי רק בכוח תוכלו להגן על העובדים שלכם. הכוח אומר השבתה מיידית אפילו לכמה שעות של כל חטיבת משאבי אנוש שלכם או לחילופין ליום אחד פתיחת הסניפים בשעה 10 בבוקר למען יראו ויראו. אסור לכם לעבור לסדר היום אחרי רעיון שכזה. בהצלחה לכם
חבר וועד בארגון מקביל | 13.11.19
64.
ועד מעולה - מחזקים את ידיכם
אפשרויות קידום - אין תוספות שכר-אין שכר-ממש לא מלהיב כל מנכל מגיע כמה שנים עושה סיבוב על העובדים מנסה להרע את המצב יותר ומשאיר אותנו עם הנזקים שעשה. העובדים ממש לא דורשים תוספות גבוהות לאחר שנים של יושבי ראש ועד שמכרו את העובדים כדי להתדקם הגיג יור טעד אמין חזק צעיר ודינמי שאכפת לו מהעובדים רוני התותח מנהיג אמיתי אני אישית סומך עליו ומאמין שלא יתן לקוטלר לעשות ככל העולה על רוחו רוני תיהיה חזק העובדים איתך והצדק איתך אז אתה תוביל ותשיג מה שמגיעבטוח בזה
שלמה  | 13.11.19
54.
מעולה. מניסיון יכולה להעיד כי הרבה מהעובדים שבקביעות עובדים "בין לבין" ולא
הפוך...בין מה למה? בין הקפה של הבוקר והשיחה במטבח עם הקפה של הבוקר לבין הזמנת החופשה הבאה לבין ארוחת הצהריים והשיחה שמתלווה אליה לבין הקפה שאחרי הארוחה ועוד שיטוט באתרי קניות/נסיעות כי מדובר הרי בשעה קשה, צריך לעכל ועייפים וכו' ואז עובדים עוד קצת וחוזרים הביתה...שלא לדבר על מנהלים גרועים שאי אפשר לפטר ופוגעים בארגון.
עובדת אאוטסורס לשעבר | 13.11.19
47.
דרוש קיצוץ.. אבל בכמה מישורים
הרבה מנהלים ובכירים מקבלים בונוסים על חשבון העבודה של הזוטרים. צריך לקצץ להם קודם. אני מסכים עם זה שקביעות זה מחלה. עובד בקביעות מספיק להיות יעיל. ראיתי את זה בעיניים שלי. בלי קשר הבנקים צריכים להמציא את עצמם מחדש ולצאת מהקופסה שבה הם חיים כיום
עובד בנק לשעבר | 13.11.19
36.
וואללה מנכ"לנו הגאון, דובי לא-לא. ומה עם ההנהלה?
כן, ניידות עובדים זה טוב לכלכלה [אבל לא לעובדים]. העסקת עובדי קבלן זה טוב להנהלה [ורע לעתיד המשק] אבל.......... מה עם פיטורי בכירים, כאשר הם מפשלים??? מה עם החזר פרמיות ובונוסים להנהלה עד 5 שנים אחורה, כשמתברר שהחלטות שקיבלו הן, בפועל [וכן בחוכמת אחר מעשה] החלטות גרועות?
אא | 13.11.19
20.
הזיה
כשכול המשק עובר לעבודה מאורגנת ומצטרפים להסתדרות מגיע מנכל מבחוץ ורוצה להתעמר בעובדים שנמצאים ללא הסכם שכר וולא תוספת שכר כבר מספר שנים. ומנגד המנהלים/העובדים בחוזים אישיים מרוויחים מיליונים . אם רוצים לצמצם שיתחילו איתם !!!!!!!!!! הוועד חייב להגיב והפעם בכל הכוח.
אחד שמבין | 13.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת