אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השופט ברנר מציב גבולות לדרישות שכר הטרחה המופרז

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
שופט חכם, הגון, ישר וריאליסט, הלוואי והיו עוד כאלה
אכן מה שקורה בפועל עם סכומי שכר טרחה של מאות אלפים ואף מיליונים הוא הזוי ואינו עומד ביחס ראוי לזמן ולעבודה שהושקעה. ברור שאף לקוח פרטי לא היה משלם לעו"ד שכר טרחה אותו מבקשים הכונסים מבית המשפט לאשר אך כאשר מדובר בקופת פירוק ניראה הכל מותר, תוך שכחה שיש פה אנשים שאבדו את כל עולמם כתוצאה מהפירוק הזה.
עו"ד | 18.11.19
9.
שכ"ט.
החלטה אמיצה ונבונה. החוק חייב לקבוע שכ"ט בכל עניין יצוגי ולא חשוב מהו. פלילי,נזיקין,משפחה וכ"ו. ישנם עו"ד המנצלים את מצוקת המיוצג וגובהים שכר מנופח ובתוספת גם אגרות. השכ"ט צריך להיות שקול כולל תוספות קבועות מסביב. ישנם כאלה שאין ביכולתם לעמוד בכך. וגם הסנגוריה הציבורית לא ממהרת לעזור מפני ששם צריך להיות לפני רעב .
המשקיף | 18.11.19
8.
שמור לי ואתגמל אותך
הכנר"ית והשופט מקבלים במה וה'מארגן', בלי קשר מקבל מינוי ושכר נדיב. לא הבנתי, הרי על קשרים כאלה בדיוק- תן כתבה אוהדת ואדאג לך- מוגשים כתבי אישום נגד פוליטיקאים? ואחרי כן, הפוליטיקאים המואשמים ישפטו בבית המשפט אצל אותם שופטים שמקבלים במה ומאשרים שכר נדיב (שלא לומר מופקע) לעורכי הדין. אז, לא הבנתי, למי מותרות הקומבינות ולמי לא?
רפי | 18.11.19
3.
מתי יוצב גבול לגבית עמלת על גבית חובות
עורכי דין הפכו לחברות גביה וגובות הון עתק מהחיבים עבור טירחתם לגבות את החוב. נושא הגביה הפך להיות מכרה זהב לעורכי דין בטלנים. הסכומים אינם הגיוניים ואינם יחסים לחוב. לא ניתן לקבל מחברת הגביה פרוט על מקור העמלה האם היא תלוית חוב תלוית שעות עבודה? מדוע המדינה מרשה התנהלות כזו מדוע חברות כמו בזק יס הוט ואחרות אינן מטפלות בחובות המגיעים להם .
מדינת מאפיה | 18.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת