אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עדות המשנה ליועמ"ש: "פילבר הפר ההוראה שלי בעניין ההפרדה המבנית בבזק"

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
נכון מאוד. הש"ג אשם
תומכי ביבי למדו ממנו לגלגל עיניים, להיתמם ולהאשים את הכפופים לדוצ'ה.. למה, איזה אינטרס אישי היה לעובד זה או אחר? לכולם ברור מי בעל העיניין והמפעיל של האנשים הללו ביבי שוב מסתתר במקרה זה, מאחורי גבו של פילבר כשהוא דוחף אותו לחזית... אך מהכרותנו עם ביבי אנו כבר יודעים שביבי מנהל ושולט בכל ניואנס ולפילבר אין שום אינטרס אישי בכל זה.. זה פשוט מבחיל למה ביבי גורם לאנשים שעובדים תחתיו... ביבי אדם מסוכן שחייב לתת את הדין... הוא מושחת שמשחית את הסביבה..
נאוה | 20.11.19
11.
אבל מה ההוכחה? שפילבר עבריין?
הרי זה שהוא עבריין אנחנו יודעים, אף אחד לא יכול להגיד שביבי הנחה אותו לעשות פוילשטיקים ולהפגש בסודיות עם אנשי בזק. אין הוכחה לזה. מומי פילבר רצוי להזכיר נתפס על עניינים פליליים שלא קשורים לנתניהו ביחסיו עם אנשי בזק, וכדי להציל את התחת שלו, ניסה גם למצוא "לכלוכים, וגם ליצור מצג שווא כאילו הונחה על ידי ביבי ("ביבי עשה ככה עם היד"). אין שום עדות מהמינה שביבי הורה לעשות דברים פליליים, ואין שום עדות שביבי לחץ, ואין שום עדות שביבי פעל נגד הרגולטורים.
אורי | 19.11.19
8.
אני רק שאלה
האם חוקרי המשטרה חקרו מצב בו חלק מהכסף שאלוביץ קבל עקב הטבות רגולטוריות (1.8 מיליארד שקל = 1800 מליון ש"ח) הועברו לנתניהו כשוחד ? האם חלק מכסף זה חוזר לנתניהו כעיסקה סיבובית (קראו לזה הלוואה) דרך דודו נתן בארה"ב או מיליארדר אחר ? האם מישהו מפקח שההלוואה שנתניהו קבל בתנאי השוק מדודו או ממליארדר אחר - מוחזרים לנותן ההלוואה ? האם עיסקת המניות של נתניהו בעניין הצוללות נחקרת ?
משה | 19.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת