אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שלמה אליהו: "אני הולך למכור את סוכנויות הביטוח של מגדל"

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
לתשומת לב הממונה על ההגבלים העסקיים
לדעתי כל חברות הביטוח בארץ גרועות אך מגדל חברת הביטוח הכי גרועה למבוטח. והמפקח על הביטוח לא עושה כלום לחברות הביטוח כי הוא מהתחום וחושב לחזור לתחום בעתיד וצריך להחליפו בבולדוג שיעזור למבוטחים. והממונה על ההגבלים העסקיים צריך לפתוח בחקירה על דברי אליהו שלדעתי הם ניסיון ליצירת קרטל עם סוכני הביטוח כדי להרוס תחרות מצד חברות הביטוח האינטרנטיות. ולסיום כדאי שהמפקח על הבנקים יכניס כמה בנקים אינטרנטיים כדי שתהייה תחרות לבנקים כמו שעשו באנגליה והשירות בבנקים שם השתפר פלאים.
ניסיון לייצור קרטליזציה  | 20.11.19
29.
מר אליהו, החלף דיסקט הסתיימה תקופה שהולכים מבית
לבית ותוקעים ללקוח עוד ועוד ואח"כ לא משלמים כי סעיף קטן 301 ב' כתוב.. העניין שלך , להרוויח עוד מהציבור דרך מתווכים ובירוקרטיה- כך תוכל להוציא לנו ת'נשמה. 'סוכן ביטוח' = סוס מת . בקרות מקרה ביטוח הסוכן שולח להתמודד ישירות מול החברה. לסוכן צריך פקידות..לפקידות צריך סוכנים.. מי ישלם? אנחנו. האמת ? שוקה הפחיד אותך שוקה משלם מהר בלי בירוקרטיה בלי 'חוקרים ' שהמצאת בזמנו ורק 20 סעיפים ברורים. מי כמוך המציא (הראשון לגלות ..) את הסעיף בחוזה מס' 1300 (סעיף ג'1) ל א לש ל ם ל מב ו ט ח, עד שתצא נשמתו ..
ביטוחי | 19.11.19
26.
מי שחיסל את איחוד ושחט תרנגולת שהטילה לו ביצי זהב
גאון הוא לא. חיסל את איחוד ושחט תרנגולת שהטילה לו ביצי זהב כי חשב שהשוקות יכירו לו טובה ותודה וירוצו אליו וזה כידוע לא קרה. הוא נוסטלגי שאיננו יודע ושלא עודכן שהעולם השתנה. עדכנו אותו. ספרו לו שהלקוח היום לא מגיע למשרדו של השוקה. כשוקה דיגיטלי ברור לי שהעתיד הוא לא מה שהיה. שלמה, תתקדם ל"שוקה דיירקט"
שוקה הון | 19.11.19
20.
סוכנויות מפסידות כסף.
מהלך נכון למגדל. לה להחזיק סוכני ביטוח שכירים עם עלויות גבוהות שכל יומיים מתחלפים ואין בהם ערך ללקוח. לדעתי הצרכנים קונים ביטוח או דרך איש אמון (סוכן / יועץ / פמילי אופיס לא משנה השם), או דיגיטלי. אני תמיד עובד עם מי שאני סומך עליו ותא מול שכיר של חברת ביטוח, אם ארצה לחסוך כמה גרושים ולרכוש דברים שאני לא מתמצא בהם אישה זאת דיגיטלית ותא דרך מוקדן תכמן או שכיר שמשרת חברה אחת ואינטרס אחד.
דוד | 19.11.19
19.
קבוצה של דינוזאורים
למונייד ו-AI ידאגו כבר שתפשטו ת׳רגל בערך כמו שנטפליקס פשטה ת׳רגל של הוט ו-יס. מר אליהו, אתה כבר פשוט לא מבין את העולם הזה. וזה בסדר, הדור שלי ידאג להוזיל עלויות ולא לתת לכם לדפוק חינגות על הכסף שלנו בתור מתווכים... תהנו ותחגגו כל עוד אתם יכולים
ג.א. | 19.11.19
12.
סוכן ביטוח - כשל שוק
שלמ אליהו יודע שזה קישקוש שסוכן ביטוח משרת את הלקוח. סוכן ביטוח משרת את חברת הביטוח והלקוח לא באמת מעניין אותו. לדוגמא במחלוקת בין הלקוח לחברת הביטוח אפילו אם הלקוח צודק הסוכן לא יצטרף או יממן את התביעה נגד חברת הביטוח. מכיוון שהוא מסכן את פרנסתו - עיוות וכשל מבני. שלמ אליהו יודע זאת (מזה הוא עושה לביתו) , אבל סה"כ הוא מנסה למנוע תחרות בשוק עם הביטוחים הישירים שנוגסים ברווחיות.
תומר | 19.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת