אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המגרש שעליו שוכן מועדון האומן 17 בת"א נמכר ב-355 מיליון שקל

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
אם יקר- לא קונים
מדינה דמוקרטית ושוק חופשי. כל עוד יש מי שמשלם מחירים מופקעים החגיגה תימשך. הרי ידוע שהאינטרס של כולם (המדינה, הבנקים, עורכי הדין, קבלנים, מתווכים וכו') שהמחירים יעלו. מי שמשלם הם הזוגות הצעירים שלרובם התקווה להיות בעל דירה נורמאלית במקום סביר שואפת לאפס. אך בתוך עמי אני חי.....יורים עליהם טילים והם יצעקו היידה ביבי. יוקר המחיה מרקיע שחקים אז חיים את הרגע ולא חוסכים מאום (בונים על הירושה מההורים). אז..חדל בכי ויללות. עשו משהו (תעברו למדינה אחרת / תפגינו / תחרימו חברות שעושקות אתכם) או תמשיכו ללכת שולל אחרי מנהיגיכם המובילים אתכם על עברי פי פחת.
זוהר | 19.11.19
15.
דימרי מתמחה בבניה צפופה לגובה עם 6 דירות בקומה
בפתח תקווה הצליח איכשהו (מעניין איך..) לקבל היתירים מפליגים במתחם שלום אש עם בניה של מגדלי 32 קומות עם רווח של 10 מטר בין בניין לבניין.. וחניה אחת לדירה... כנראה בונה על אישורים לא מקובלים בתל אביב כי הוא יודע איך להשיג אותם.. (ודי לחכימא ברמיזה..)
הסרדין עם השמן | 19.11.19
12.
שמח מאוד לראות שמרוקאים סוחרים על הראש שלכם. בבונים או לא, אתם תקנו.
יותר מ22 מיליון שקל לדונם. יש את זה ביותר מפגר. אז בכמה ימכרו למטר ב 100000שח ? מי שמחכה להוזלה של הדיור בממשלה הבאה, לא צריך יותר לחכות. הנה, קיבל את התשובה לפרצוף. לא רק שלא תהיה הוזלה, זה הולך לעלות.... והרבה.
גרט | 19.11.19
10.
חולדאי חיסלתה את העיר האהובה שלנו לטובת בצע כסף ורדיפת ממון וכוח
חולדאי אתה בכלל אינך תל אביבי במקור ולכן לעולם לא תבין את מהות עירנו האהובה וכתל אביבי דור שלישי שמגדל דור רביעי עצוב לי כלכך לראות את התהליך הנורא הזה מתרחש מול עיני , כל מה שמושך בעיר הזו ובעיקר תרבות השוליים פשוט גרם להקפצת מחירי הנדלן בעידודה של העיריה ברשותך רון חולדאי ועכשיו לאחר שזה קרה זה מתחסל לנגד עיננו ומה שישאר זה שכונות של בנינים מפונפנים שרק עשירים יכולים לגור בהם וכל השאר שיחפשו , והתרבות והאומנות לא יהיו פה יותר כי לא יהיה להם מרחב ליצירה והכי חשוב לא תהיה להם יותר השראה אורבנית אמיתי , זו בכייה לדורות עצוב עצוב עצוב
XXX | 19.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת