אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כוכבי החלטות הכופר של רשות המסים: בעלי הבארבי, קוולאקום ופרופסור מהעברית

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
למגיב 9: קנס בשיעור של 20% נראה לך מרתיע?...
ברור שמחייבים את העבריינים המעלימים לשלם את שיעור המס שהעלימו. אבל האם תשלום קנס בגובה 25%-20% מגובה המס שהועלם הוא באמת מרתיע? לדעתי, זו בדיחה גרועה ובמידה שמעלים המס מבקש להימנע מהגשת כתב אישום וסבירות גבוהה שיישב בכלא (בגין העלמה של מאות אלפי שקלים/מיליוני שקלים), יתכבד וישלם פי 2/3 מגובה המסים שהעלים (ואם אין לו נזיל-שימכור נכסים, המסכן).
עו״ד | 23.11.19
3.
שימו לב
במה התמקדו רוב התיקים הפלילים של רשות המסים ? בשכר דירה ! פשוט בושה וכלימה ,התעסקו במס בשיעור של 10% ,במה לא התעסקו ? בחשבוניות פיקטיביות ומזויפות שם הנזק למדינה הוא 5 מיליארד ש"ח בשנה ,את מנהל רשות המסים צריך לפטר אתמול ,כי מה שזה אומר שמה שמעניין אותם זו סטטיסטיקה ולא באמת מלחמה בהון השחור ,בעבריינים הכבדים,נורא קל לעשות תיק פלילי לאיזה עצמאי שאין לו פנסיה אבל קנה 2-3 דירות על מנת שיהיה לו מה לחיות פשוט בה להקיא מהם
רשות המסים | 20.11.19
2.
היכן נתניהו ברשימה?
חובה על נתניהו לגלות את כול חשבונותיו בחו"ל, כולל מקלטי המס והמקורות לכספים בהם. רשות המסים לא יכולה לנהוג באיפה ואיפה וחובה לפעול מול כול האוכלוסיה באופן שווה. זה אומר גם להתחיל לגבות מסים מהמגזר הערבי שבו מצוי הון שחור בעשרות מיליארדים אם לא מעבר לכך. זו הפקרות נוראית שמגזר שלם מצליח להערים, להונות ולהינות מההון השחור על חשבון משלמי המסים.
עד מתי?! | 20.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת