אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה ילדים שאלו בסוף ראיון עבודה - ומה כדאי לכם לשאול. צפו

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
כתבה עם נקודות מצויינות ומעניננות
הנקודות שהועלה בניסוי המעניין הזה מול האנשים הכי אמיתיים בעולם ("הנקראים בשמם ילדים") הביאו נקודת מבט מעניינת ושונה. כמי שמתעסק עם גיוס כח אדם במעל 6 שנים האחרונות, הנקודות שעלו בכתבה, חידדו את דעתי ביחס ל-2 דברים: 1. מה המועמד/ת מצפים ממני. 2. מה אני צריך לצפות מהמועמד/ת בראיון. תודה על פוסט מעניין ועניני.
ערן אמרג'י | 24.11.19
10.
שאלות טובות, ומי שמופתע או מסוייג מהן ראוי שיבדוק
אני כבר ותיק, ונחמד ללמוד עוד ועוד על תהליך הגיוס. יש מועמדים שלא שואלים מספיק שאלות, ואח"כ מגלים חוסר התאמה. אם יש מישהו שמראיין שמרגיש אי נוחות מהשאלות האלה, שיבין שהמציאות השתנתה, והמועמדים כבר לא אנשים שעובדים בתבנית מסויימת.
בלב | 23.11.19
8.
שאלות רלוונטיות יותר
האם העבדים כאן כלומר העובדים יוצאים הביתה בחושך או באור ? האם אתם משלמים 15 נטו ומעלה או רוצים את כל הכסף לעצמכם ושאני אתגורר במשרד ? האם אקבל רכב משפחתי מהחברה או קאיה פיקנטו ? האם ידוע לך שלא בא לי לעבוד הרבה שעות ושיש לי גם חיים או שנראה לך שאני סובל מחוסר תעסוקה ותרצה למלא לי את הזמן בעבודה ?
תשאלו | 23.11.19
6.
לא לשאול שאלות מיותרות !!
התמקדו בפן המקצועי בלבד ונסו ליצור רושם חיובי. אל תעמיסו על המראיין את הפסיכולוגיה בגרוש הזאת, כי ממש לא אכפת לו. כל מה שהוא רוצה זה לחזור הביתה בשלום ואולי אם אפשר ומתאים, גם למצוא ככה על הדרך מישהו מתאים מבחינתו שיאייש את המשרה המדוברת.
אזהרה חמורה ! | 22.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת