אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מאחורי הקלעים של תיק 4000: תרגילי החקירה ורגעי השבירה

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
די להתייפיף, נתניהו לא בחל באמצעים פסולים כדי ללחוץ על החוקרים
הוא ביתרון מוחלט עליהם כל הדרך, כל המערכת כפופה אליו, העתיד שלהם בידיו, ויש לו את מיטב עורכי הדין שכסף (לא שלו) יכול לקנות. לא רק זה, היו לו כבר 15 שנים של נסיון בלהסתיר את השחיתות שלו ולמנות מקורבים שיעזרו לו בכך. מצידי שישתמשו בכל מה שיש להם כדי כדי לחשוף את השחיתות שלו.
-ליאור | 22.11.19
19.
התייחסות לחגית מפוסט 6
1. לא "הכתבה מנסה לייצר רושם..". התמלילים מדברים בזכות עצמם. נא קראי אותם. 2. לחשוב שבידי הפרקליטות יש "ראיות מוצקות" המובילים להסכם עד מדינה זו נאיביות בהתגלמותה. לא חסרים עדי מדינה שנפסלו על-ידי בתי המשפט בעבר. 3. אם יש "ראיות מוצקות" נא להציג אותם יחד עם תמלילי חקירה וכתבי אישום. שהציבור ישפוט בעצמו. 4. מערכת אכיפת החוק בישראל אינה טלית שכולה תכלת ולא כחול-לבן. ראי ערך "ליאורה גלט-ברקוביץ". חפשי בגוגל והתעמקי בפרשה. יש פרשות רבות כאלה וחמורות ממנה שמסתירים מאיתנו.
עמי | 22.11.19
13.
מנדלביט עמד על החומה להדוף את האישומים עד שפלילים הסריחו מלשכתו
גם מנויים של אנשים מקורבים לא הצילו את ראש הממשלה האישומים היו כבדים מנשוא. השלב הבא יהיה עוד פרשות כבדות מהצוללות דרומה. במפלגה חייבים לנקות את השורות מהרבה אנשי לקק ללא כישורים, הגענו לסף תהום מדיני. בוגי יכל לחזור וארדן עם סער הם בסיס טוב.
סוד | 21.11.19
9.
מי שמשווה בין תיק בזק של גד זאבי לתיק בזק של נתניהו, כנראה מבין שנתניהו גמור.
כמות הראיות בתיק 4000 היא בחמישה סדרי גודל יותר בכל מובן אפשרי, מזו שהיתה בתיק של גד זאבי. פה יש בלי סוף התכתבויות והקלטות... ועדי מדינה !!! וגם עדים "סתם". נתניהו גמר את הסוס... וזה לא התיק היחיד שהוא יצטרך להתמודד איתו. מנדלבליט מנסה למלט את פטרונו מהדין כבר יותר מדי זמן ויש לי הרגשה שהוא הולך להפגש עם קארמה פיזיולוגית שממש תהלום אותו בהמשך הדרך.
משפטאי מובהק | 21.11.19
6.
צריך לזכור שעדות של עד מדינה תמיד מגובה בראיות מוצקות אחרות, ולא מסתמכים עליה בלבד
הכתבה מנסה לייצר רושם ששימוש באמצעים קשים הביא אנשים להודות בדברים שלא עשו, שלא היו ולא נבראו. תרגיעו. עדות של עד מדינה לעולם מגובה בראיות מוצקות אחרות, אחרת אין לה ערך. אז כל עוד לא ראיתם את הראיות עצמן, אל תמהרו לייצר רושם מוטעה של סחיטת הודאה פיקטיבית סטייל ה-קגב
חגית | 21.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת