אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הסיסמה החדשה של גוגל? תהיה רע לעובדים

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
השפעות של חברה כמו גוגל הן יותר גדולות מהשפעות של
מעצמות על. ולכן ראוי ומצריך שתהיה עליהן ביקורת גם מצד העובדים, שנהיו המצפון של החברה וגם מצד המדינות בהן הן נמצאות. חברת ענק כזו שתתחיל להתעסק עם נשק ועם בינה מלאכותית... רק תפעילו את הדמיון לאיזה עסון זה יכול להתגשם... יעוד עם מכרזי מדינה...
90פלוסאכותי | 28.11.19
7.
אם אני בעלים של חברה שהעובדים שלה
מחבלים בעסקים של החברה - זו הדקה האחרונה שלהם בחברה . הייתי מפטר אותם תוך שתי שניות מרגע החבלה . בחיים לא הייתי מאפשר לאף אחד להוצתיא הגה כנגד פעילות עסקרית - בטח לא עם המדינה ומערכת הביטחון. האנשים האלה היו מובלים על ידי איש ביטחון אל מחוץ לבניין החברה במיידי . אין סליחות ואין מחילות . מי שפוגע בביזנס של החברה הוא לא ראוי לקבל מהחברה משכורת שניה אחת. עובד יכול לקיים הפגנה ושביתה רק על רווחתו והכנסתו - לא על מדיניות העסקית של החברה . מי שלא טוב לו עם המדיניות העסקית מוזמן להתפטר .
רוברט | 25.11.19
6.
אפשר לחשוב שמתן כוח לועדי העובדים זאת דרך מוכחת להשגת צדק ושוויון
תראו מה קרה ביוון, בספרד וגם אצלנו בישראל? כוח לוועדי העובדים לא עוזר להשיג צדק ולא שוויון. אפילו לא בתוך הארגון עצמו. הוא כן מעודד בטלנות ושחיתות. רוצים לצמצם את הכוח של גוגל? לא באמצעות העובדים. הדרך לעשות את זה היא באמצעות עידוד התחרות. יש לעודד יזמים שיפעילו מוצרים מתחרים למוצרים של חברות הטכנולוגיה הגדולות, רצוי בקוד פתוח.
אלון | 23.11.19
2.
גוגל אוכלת את תוצאות היהירות שלה,
הכול התחיל שהסיסמא של גוגל הייתה "אל תעשה רע" מה זה רע ? מה זה טוב ? מה שקובעים השמאלנים ? הימנים ? היהודים ? השאלה "רע" הופכת להיות מאוד מסובכת, וגוגל חושבים שהם יודעים הכול ואז העובדים שלהם, שנוטים שמאלה, מחליטים לנטות שמאלה עוד יותר, כי בשבילם "רע" זה ימין, והנה אנחנו כאן. גוגל לא יכולה לסייע לצבא ארצות הברית, שמנסה לשמור על השלום בעולם, כי העובדים שלה חושבים שצבא ארצות הברית זה "רע" טמטום לא נורמלי
אא | 22.11.19
1.
קשה להאשים חברות שיש להן בעיקר אסיאתים ולבנים
אוכלוסיית השחורים משכילה פחות בארה״ב, אבל זה אשמת השיטה של הקולג׳ים. צריך רפורמה בהשכלה הגבוהה כדי לתקן את זה. מצד שני, למה להם? כשאפשר להביא אנשים ממדינות אחרות בשבריר המחיר של להכשיר אותם בארה״ב, אז גם די ברור למה רפורמה כזו לא תקרה בקרוב. בקשר לאקטיביזם בגוגל יש אימרה, מי שישן עם כלבים שלא יתפלא... איגודי עובדים בארה״ב זה כמו הסתדרות בישראל. 99% שחיתות. בחלקים מסויימים באירופה זה מנוהל נכון, אבל זה דורש יושר משהו שחסר להרבה אקטיביסטים באופן עקרוני.
אחד | 22.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת