אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ספוטיפיי מכה שנית: מאפשרת סטרימינג חינם ברמקולים חכמים של אמזון

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
ל 3 , אמור את זה גם לפני שהציעו הכל כלול בסלולר
אמרו שאנשים ידברו בלי סוף ועוד הרבה סדרים. בסוף תמיד יהיו כאלה שינצלו אבל יש לחברות דרכים להתמודד והדרך שלפגוע בכולם לא הוגנת ולא בטוח שמשתלמת .. אותי למשל הם מפסידים כמנוי (הייתי, שילמתי והפסקתי רק בגלל שאין תוכנית משפחה). ננית שאתה צודק, כמה מתוך אותם "חברי משפחה" שאתה מזכיר עושה מנוי ? או אפילו שוקל לעשות מנוי ?
ף | 01.12.19
3.
למס 1 אני מניח שכשהם ראו את "המשפחות" הישראליות הם נלחצו
לא יודע למה הם החליטו על זה, אבל בישראל יש משפחות גדולות מהממוצע זה נתון אחד בישראל גם כולם תחמנים וכנראה ניצלו "קצת" את המנוי המשפחתי לייצירת "משפחות" מורחבות, זה חבל שאין בישראל מנוי משפחתי, אבל בהרבה מקרים מי שאשם בדברים האלו הוא הצרכן הישראלי שמנסה לתחמן. יש לנו חברים מחו"ל שיש להם מספר חנויות באמזון, הם אמרו לי שכבר מזמן הפסיקו לשלוח ללקוחות ישראלים בגלל הרמאויות. שוב, לא יודע מה שסיבה, אבל הישראלי המכוער דופק אותנו בהרבה מקומות
רמי | 25.11.19
1.
אני רוצה לשלם להם על פרימיום והם לא רוצים ...ספוטיפי מוזרים
התנתקתי מהם לפני חודשיים אחרי תקופה מאד ארוכה כמנוי מרוצה. אני חושב שהם הכי טובים אבל לא עד כדי כך שנעשה אצלם 5 מינויים במשפחה במקום מנוי משפחתי שכל המתחרות (חוץ מגוגל) מציעות בארץ. מנוי משפחה קיים ללקוחות ספוטיפי בהמון מקומות בעולם אבל לא בישראל. אז התנתקתי מהם ובינתיים אני עם דיזר. ויש לי רמקול של Bose ואני אפילו לא מתכוון לנסות אותו עם ספוטיפי. המוני ישראלים כותבים להם על הנושא ועדין אין פה מנוי משפחה.
משפחה | 22.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת