אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טסלה הכריזה על טנדר חשמלי; תראו מה קרה לחלון "החסין"

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
הישראלים מתלהבים מטסלה כאילו זה הרכב האולטימטיבי
צריכים להבין שטסלה ממוצב ומתומחר כרכב יוקרה. לדוגמה טסלה 3 הזול ביותר מחירו 50% יותר יקר מטויוטה פריוס. כמו ב.מ.וו סידרה 3. מי שלא יכול להרשות לעצמו ב.מ.וו 3 היום, לא יוכל להרשות לעצמו טסלה 3, גם אם הוצאות הדלק הן - קצת - יותר נמוכות. וגם אם המיסים קצת יותר נמוכים. תזכרו שהפחת, הבלאי, הביטוח, האגרות, הן כמו ב.מ.וו. הדלק קצת יותר זול. תחסוך 2000 שקל בשנה? 3000? זה לא מדגדג את העלויות.
הצפון הרחוק | 26.11.19
28.
את הזכוכית ניתן להחליף ולשים דגם משופר.
מה שחשוב זה הרכב המדהים עם טווח נסיעה גדול וביצועים מדהימים.העיצוב חדשני וצריך להתרגל אליו .בעיני הוא יפה.מה שקובע בטנדר עבודה זה הפרקטיות וכושר העמסה ואף גרירה.לסיכום,כל הכבוד לאלון ומוריד בפניו את הכובע.חבל שבארץ לא נתנו סיכוי לרנו פלואנס של שי אגסי וסגרו את הפרויקט.
עוזי | 23.11.19
24.
שום מילה על רכב מהפכני לקטגוריה - מרכב אחוד !
שני עיתונאים, 23 תגובות נכון לרגע זה... ואף אחד לא שם לב שמדובר ברכב עם קופסה של מרכב אחוד (הגג והקליפה נותנים מבנה והחוזק, ע"ע ביצה) ולא שלדת סולם ומרכב עליה שאופייניים לטנדרים מסחריים כבדים ומשאיות. מהפכה לא קטנה. אין שום מידע על מנועים ומיקומם, מתלים וסרנים... בניחוש לא פרוע מתלים נפרדים לפנים וסרן חי מאחור או אפילו נפרדים מאחור (תלוי במבנה הרצפה התחתונה ומיקום הסוללה).
מהנדסת | 23.11.19
8.
הכתב חי בסרט
החלון לא "התנפץ" הוא ספג את המכה ונשבר, ככה מגיב חלון משוריין. הבעיה של הכתב וכל מיני צייצנים זה שהם ראו יותר מדי סרטים והם לא מבינים את ההבדל בין זה למציאות. אם זה היה חלון רגיל כל השמשה הייתה מתנפצת והכדור היה עובר דרכה. תפסיקו לתרגם כתבות שקראתם מציוצים של אנשים שאין להם מושג.
דרור | 22.11.19
7.
כולם חכמים גדולים ומומחים לזכוכית. עאלק "לא היה אמור להתנפץ"
הנאום של מאסק מופיע בכל מקום בערך והסרטים ביוטיוב יא גאונים. עאלק...כן התנפץ..לא התנפץ....לא היה אמור בכלל להישבר. מאסק טען שהזכוכית היא "אפילו חסינת כדורים". אחר כך הוא אמר שהם זרקו על הזכוכית פטישים וכלי עבודה ושום דבר לא קרה לה. ואז מאסק אמר for some wierd reason it broke now. ואחר כך עוד במהלך הפרזנטציה הוא אמר "אני באמת לא יודע מה גרם לזה, נתקן את זה אחר כך". שלא לדבר על זה שהוא צעק "פאק!" על הבמה כשהזכוכית נשברה.
אלון לא מאסק | 22.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת