אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מצבור עצום של ראיות נסיבתיות שמסמן: שוחד

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
מחכים לחשיפת קלטות מנדבליט- אשכנזי
בקלטות לפי המדווח הדלפות של מנדבליט לגבי אשכנזי מכחול-לבן, בהיותו רמטכ"ל. הדלפות תוך שיבוש חקירה. לפי המדווח שי ניצן בחתרו עם ליאת שוואקי בן ארי להפלת ביבי סחט את מנדבליט כי היו לניצן הקלטות האלו. עוד נידבך בתפירת כתב האישום לכאורה לרה"מ.
העם ממתין | 02.12.19
17.
כל פועלו של ביבי בנושא קוסונם "בזק" מצביע על דבר אחד -
שביבי פעל בכל הקשור לאלוביץ כבעל עניין לכל דבר ועניין. לא מן נמנע שביבי, עם סיום הקריירה הפוליטית שלו, "יקבל" תפקיד מאוד "מפתה" באחת החברות של אלוביץ, כמו שגלעד שרון קיבל מליונים (לכאורה, לכאורה) מאיזה מליונר עבור שיטוט סתמי באינטרנט.
דני | 26.11.19
16.
החדרת ראיות וטענות לכתב אישום
מעולם לא ראיתי כתב אישום שבו נספח של 50 ומשהו סעיפים המפרטים קטעי שיחות כולל פרשנות שלהם ומיקומם מבחינת האירועים. ממש עשו סיכומים בתוך כתב האישום עוד לפני שהוגש בכלל ומבלי שהראיות הוגשו בצורה קבילה לבית המשפט וללא שעד או נאשם העיד על תוכנם.
אורן | 25.11.19
6.
מדהים
כמה שטויות בלתי הגיוניות ניקח למשל מכירת יד 2 . מה הבעיה? אגב המכירה הניבה למדינה מיסים של כ 150 מליון שח. לא ברור איך פתאום סעיף זה הוכנס .ובכלל חברה מוכרת חברת בת או חברה נכדה. רק בגלל שבזק מפוקחת נדרשת חתימה . איך זה הפך פתאום להיות שוחד? או סעיף ביטול ההפרדה המבנית.... שוחד כי חוסך לבזק תשלומי מס...באמת נו . והחברה היחידה שיש לה הפרדה מבנית זה נורמאלי? להחזיק 4 חברות במקום אחת זה הגיוני? או זה שכל הרגולטורים אישרו את המיזוג כולל משרד האוצר אבל לא חקרו אותם כי לא מעוניינים באמת . מה זה אומר
דיקטטורה | 24.11.19
5.
החלטות עסקיות
ועוד כתבת שממחזרת כמקהלה את מה שהתשקורת ממחזרת והחונטה המשפטית ממציאה. חסרי הבנה כולכם .מה הכתבת מבינה בעסקים? תקשורת? טלפוניה? או רגולציה דורסנית בשוק התקשורת? יותר טוב תקראו את אבי וייס ואלי ציפורי. התשקורת מנדה כל מי שחושב אחרת גם תגובה זו כנראה לא תפורסם כי זה לא מתאים לכם.
הפיכה  | 24.11.19
4.
ממשלת הפקידים...
או בשמה האחר "מועדון ה 74" או בשמה האחר "Deep-State" יודעת שביבי כמעט הצליח להעביר את חוק ההתגברות, לכן הם מיהרו ללחוץ על כפתור המצוקה הנקרא 'כתב אישום', אבל הכפתור הזה יהיה כפתור ההשמדה שלהם, מאחר וכולם כבר רואים את רשת הקשרים שבין פרקליטות-משטרה-תקשורת. היום זה ביבי - מחר זה כל אחד מאיתנו שרק יכתוב פוסט.
מויש | 24.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת