אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה חשוב להקשיב לסשה ברון כהן כשהוא יוצא נגד פייסבוק

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
הסכנה האמיתית לחירות הן המדינות
ולבסוף.יש להפנים שגזענות אנטישמיות עתיקות כימי עולם. לא החברות מייצרות אותו.לרוב בני האדם יש שיקול דעת סביר.הדעות הקדומות ימצאו תמיד דרך.להתפשט כידוע היטב בהסטוריה .ויתכןשהן חלק מובנה בחשיבה האנושית.התיקון השני בחוקה בארהב כן נועד לכולם.ווהמשפט קבע את גבולתיו רק יצור סכנת חיים ממש כמו קריאת שווא שריפה באולם מלא אנשים. הטעות וכמו שכבר נאמר אילו היתה פייסבוק בזמן השואה מליונים היו ניצלים ואולי היא אף לא היתה מתרחשת.הסכנה האמיתית לדמוקרטיה היא שליטת המדינות במידע נגד נחירות האישית ולא פייסבוק.
איילה לבנה | 02.12.19
15.
ברון מסוכן לא פחות ואולי יותר
יש להדגיש שאין לברון שום יתרון או עדיפות בדעותיו על איש מאיתנו.עובדת היותו בימאי סרטים בחולקם אינפנטילים אינה מקנה לו שום ידע מידע או יכולת לתובנות עמוקות. הוא מערבב ככ הרבה תחומים ש9יוצר סלע פופוליסטי מסוכן ומסקנות שווא מטעות והרבה פייק אמת.דרישתו לייצר אלוגוריתם על שיחדור לכל רזולציה של השפה והחשיבה סיכון ענק לאנושות מול התבונה המלאכותית. ויש צנזורה מספיקה כבר היום. קריתו להכניס אותם לבתי הסוהר היא גזענות חדשנית נגד חרות האינטרנט ומזכירה רדיפתו עי מדינות מסוכנות כסין איראן טורקיה וכו
איילה לבנה | 02.12.19
14.
נאום ברון סכנה לשפה לחשיבה לחרות ולגיוון האנושי.
נאום המעלה בעצמי ומתוכו את אותן בעיות שבהן מאשים את החברותהגדולות של שיתוף מידע ידע ותקשורת. קצגה היריעה אך אני רואה בו נאום מבסוכן ביותר לדמוקרטיה ודרישה ליצור כלים של תבונה מלאכותית לרמה שתפגע באנושות ובאנושיות. ברון בנאומו מנסה לכסות ככ הרבה פארמטרים ומטריצות ידע שאין לי כל מושג בהן ולכן גם מיצג לא מעט פייק ניוז בעצמו.יש בדבריו גם בורות גם יומרנת וגם סיכונים אדירים. למשל הן יש אנטישמיות בעולם אבל לא כל ביקורת על הכיבוש והשליטה במליוני פלסטינים .היא אנטישמיות.הצעתו לפתוח שליטת אלוגוריתם
איילה לבנה | 02.12.19
13.
טור מעולה, אבל יש גם דבר אחד שקשה להסכים איתו
טור מעולה וכתוב מצויין. איבדתי את סשה ברון-כהן כשאמר: " אולי הגיע הזמן להגיד לצוקרברג ולמנכ"לי החברות האלו: כבר אפשרתם למעצמה זרה אחת להתערב בבחירות שלנו"..... זו תעמולה שמאלנית שאין לה ולו הוכחה אחת בלבד. וחמור מזאת זה מראה בדיוק את ההטייה וההטעייה שנגדה יוצא סשה ברון-כהן. כי טענתו זו היא בדיוק fake news. בחרתי בדונאלד טראמפ ואבחר בו בבחירות הבאות. לשמאל קשה לקבל דמוקרטיה שהם לא המנצחים בה. העם בחר בטראמפ לא בכדי ובגדול (להוציא את מדינת קליפורניה). להגיד שדונאלד טראמפ נבחר בגלל התערבות רוסית זה מיזעור וזלזול בבוחר האמריקאי, ביכולת חשיבתו החופשית ויכולת הניתוח שלו את המצב. הרוסים יכולים לכתוב מה שהם רוצים ברשתות החברתיות, ועדיין הבוחר יבחר במי שחושב שראוי ביותר להיבחר לנשיא בגלל מה שהוא חש בשטח .
הצד השני של המטבע | 29.11.19
5.
הצד השלישי של המטבע
כהן צודק ומבטא אי שביעות רצון מההטיה הברורה של הפוליטקאלי-חרא-קורקט , שזה בסדר לחסום בפייס בענייני מגדר וכל מי שמשתמש במילה ''קוקסינל'', או ''כושי'' נחסם, אבל נגד יהודים והכחשת השואה את זה פייסבוק מרשים . מאידך, נסו לכתוב משהו נגד האיסלם המדיני... פייס ימחקו אותך.
צי'ן חואה | 24.11.19
4.
פיסבוק
הקשבתי לסשה ברון כהן קשב רב. היטלר לא היה צריך פייסבוק כדי לגרום לכמעט כל מדינה באירופה לשתף פעולה עם הנאצים בהשמדה או לסייע להם לשלוח את היהודים להשמדה. עובדה שהם הצליחו להשמיד 6 מ ל י ו ן יהודים. לעומת זאת ליהודים לא היה ולו אמצעי תקשורת אחד לא כתובה ולא אלקטרונית להפיץ את הסכנה ביניהם והחוצה לגויים מחוץ לאירופה. רק תחשבו מה היה קורה אילו היו ליהודים פייסבוק אניסטגרם טוויטר וווטסאפ. כמה יהודים היו ניצולים בורחים מאימת ההשמדה? איך היה מגיב החצי השני של העולם שלא היה מעורב למה שהיה נגלה לעיניו.
מירי | 24.11.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת